Skład: Koniecki, Krauss, Androsov, Golak, Felter, Bulicz, Lasik, Płonka, Zmorek
Skład: Wybrański, Statopulos, Harmata, Harmata, Onisk, Wybrański, Kilian
15' Michał Felter
17' Michał Felter
33' Bartosz Bulicz
37' Mykyta Androsov
38' Krzysztof Koniecki
38' Mirosław Lasik
24' Mateusz Kilian
36' Mateusz Kilian
38' Rafał Wybrański
Zawodnik meczu: Michał Felter (Najskuteczniejszy ze zwycięskiej ekipy Leroy Merlin Wrocław. Dobre zawody w swoim wykonaniu Michał przypieczętował ustrzeleniem hat-tricka.)

Żartobliwie można rzec, że w gazie jest Leroy Merlin Wrocław, który w ostatnich dwóch spotkaniach z wyżej notowanymi rywalami zgarnął cztery punkty i tylko trzech oczek brakuje im do wydostania się z "czerwonej strefy". Tyle będzie chciała zdobyć ekipa Mateusza Rzońcy po spotkaniu z sąsiadem z ligowego zestawienia - Eurocash Grupą. Podopieczni Janusza Wybrańskiego mają tylko jeden punkt więcej i również marzą o powiększeniu tego dorobku. Jeżeli dwie drużyny bardzo chcą to co prawda emocji nie brakuje, ale zazwyczaj kończy się na podziale punktów. Czy tak będzie i tym razem? Czy może któraś z drużyn wykaże się większą determinacją i zaskoczy swojego oponenta?

2' - Piłka po uderzeniu Michała Feltera ląduje na plecach obrońcy Eurocashu.
4' - Co z tego, że pora późna, Koniecki ma tyle mocy i tak niezmordowane struny głosowe, że słychać go kilka ulic dalej. Czy dobre rady kapitana Lerle Merle podziałają mobilizująco na jego kolegów i zobaczymy zaraz jakiegoś gola?
7' - Uderzenie Kiliana broni Krauss.
7' (0:1) Prawie wszyscy zgromadzeni na obiekcie przy ulicy Przesmyckiego właśnie ogłuchli, a skoro Koniecki zajeżdża swoje struny głosowe krzycząc "Taaaaaaaaaaaa!", to może oznaczać tylko jedno - Leroy właśnie strzelił gola! Piłkę w siatce umieszcza Michał Felter!
10' - Groźny strzał Łukasza Zmorka, skutecznie broni to pełniący dziś rolę golkipera nominalny obrońca Wasilis Statopulos.
12' - Znów groźnie zrobiło się pod bramką Eurocashu, na listę strzelców miał szansę wpisać się Mykyta Andrasov. Górą Statopulos.
12' (0:2) Prowadzenie Lerle Merle podwyższa Łukasz Zmorek!!
12' Czas dla Leroya.
13' - Nieźle się dzieje w ekipie Lerle Merle. Nawet prywatne masażystki zostały zwerbowane na ten pojedynek. Na masaż głowy załapuje się przebywający na ławie Łukasz Zmorek.
14' (0:3) No i mamy już trzy zerko - a gola zapisujemy na konto Mirka Lasika!
16' (0:4) "Za szczytowanie w miejscu publicznym powinny być kary" - godowe okrzyki Konieckiego zaczęły irytować kamerzystę Czuchaja. A skoro Konieckiemu aż tak dobrze, to jak łatwo sie domyślić Lerle Merle właśnie zdobyło gola. A konkretnie zdobył go Michał Felter - i jest to już jego druga bramka dzisiaj!
17' - "Odważny chłop!" - pod wrażeniem przewrotki Jacka Harmaty jest sam arbiter Niciński.
17' (0:5) Koniecki znów wydaje z siebie godowe okrzyki, a w sumie powinien się do nich przyłączyć Michał Felter - w końcu po tym płaskim strzale ma już na koncie hat-tricka!
18' - Uderzenie Konieckiego nogą broni Statopulos.
22' - Bomba Konieckiego z dystansu, nie poszło jednak w światło bramki.
24' - Wstrzelić się coś nie może Jacek Harmata. Trzy próby, wszystkie zablokowane przez rywala.
24' (1:5) Pada bramka a na parkiecie cisza. Skoro Koniecki się nie odzywa to łatwo się domyślić, że gola strzelił rywal - Jacek Harmata zagrał do Mateusza Kiliana, a ten zdołał pokonać Mateusza Kraussa!
26' - Co ten Jacek Harmata odwalił? To była 300% sytuacja a on podciął piłkę stojąc przed samą bramką i posłał ją na poprzeczkę!
27' Czas dla Leroya.
27' - Mateusz Kilian trafia w słupek!
28' - Futbolówkę obok słupka posyła Michał Golak.
29' - Kilian vs Krauss, górą kiper Leroya.
30' - Golak do Lasika, strzał i świetna interwencja Statopulosa.
33'   (1:6) Michał Felter do hat-tricka dokłada jeszcze asystę - a na listę strzelców wpisuje się Bartek Bulicz!
36' (2:6) Dwie próby Adama Harmaty - pierwszą broni broni bramkarz, drugą broni ... słupek, ale późniejszego strzału Mateusza Kiliana nie broni już nikt!
37' Żółtym kartonikiem za faul ukarany zostaje Mykyta Andrasov.
38' (2:7) Kolejna bramka Lerle Merle - w roli asystenta Krzysztof Koniecki, w roli kata Mirek Lasik.
38' Podwójne żółtko za spinę z gatunku "dwa koguty skaczą do siebie" oglądają Janusz Wybrański z Eurocashu i Krzysiek Koniecki z Leroya.

Drużyna Leroy Merlin w pełni zasłużenie pokonuje Eurocash i jest na dobrej drodze do opuszczenia strefy tabeli zaznaczonej kolorem czerwonym. Luty był dla Mateusza Rzońcy bardzo udany i przyniósł dwa zwycięstwa i jeden remis. Jaki będzie marzec okaże się już niebawem - 3.03 Leroy zagra z Grupą ESV. Eurocash czekać będzie mecz z ostatnią drużyną w tabeli - Toyotą Nowakowski.