04.02 godz. 14:50, Przesmyckiego 10, Sedzia: Kamil Struski
( 1 : 1 )
Skład: Stachowski, Przybysławski, Wielkopolski, Kiełkowski, Obremski, Sobolewski, Litka, Kuziomko
Skład: Słowiakowski, Waszczyk, Szestak, Obara, Gorczyca, Chodorski, Graf, Bednarek, Chmielewski, Król
12' Krzysztof Litka
33' Grzegorz Kiełkowski
20' Piotr Gorczyca
29' Mateusz Chodorski
35' Łukasz Szestak
Zawodnik meczu: Piotr Słowiakowski (Wypracował dwie bramki swoim kolegom, a to pozwoliło na podtrzymanie zwycięskiej passy. Wielkie słowa uznania należą się Bednarkowi za fantastyczne interwencje w końcówce spotkania.)

Najciekawiej w 2 lidze zapowiada się pojedynek wicelidera - GOJA Bianco Stars z czwartym w stawce - Elektro-Budem. Ci pierwsi wraz z AZS-em posiadają komplet - 15 punktów i pewnym krokiem kroczą ku pierwszej lidze. Drudzy, po wysokich wygranych w trzech pierwszych kolejkach, ostatnio nieco spuścili z tonu i dwa mecze z bezpośrednimi rywalami w walce o awans - przegrali. Najpierw ulegli studentom z Uniwersytetu Wrocławskiego - 0:10, a tydzień później zostali pokonani przez Żar Tropików - 6:2. Co prawda mimo tych porażek pozostali w strefie premiowanej awansem, ale do podium tracą już cztery oczka. Jeżeli chcą ugrać medale na koniec sezonu muszą znaleźć sposób na zatrzymanie świetnie radzącego sobie teamu Patryka Obary. Debiutant na pewno "tanio skóry nie sprzeda" i wykorzystując pauzę AZS-u, będzie chciał wskoczyć na fotel lidera. Musi jednak uważać na swojego przeciwnika, bowiem ten jest bardziej doświadczony i ograny w naszej lidze. Mecz ten będzie prawdziwym testem dla Bianco Stars, bowiem do tej pory punktowali tylko z rywalami z dolnej części tabeli (oprócz piątego BSH Wrocław). Czy teraz dadzą radę bardziej wymagającemu przeciwnikowi? A może stracą premierowe punkty tej zimy? Jak zakończy się pojedynek dwóch świetnych snajperów pomiędzy Mateuszem Chodorskim a Grzegorzem Kiełkowskim? Na te i inne pytania odpowiedzi poznamy w niedziele po południu!

4' Od samego początku obie ekipy grają bardzo ostrożnie, żadna nie chce się zbytnio otworzyć, aby nie stracić głupiego gola.
8' Po dograniu Piotra Słowiakowskiego w dogodnej sytuacji znajduje się Adrian Graf, lecz uderza prosto w Marcina Wielkopolskiego.
10' Kontra Elektro-Budu kończy się dobrą interwencją Kamila Bednarka po uderzeniu Krzysztofa Obremskiego.
12' GOL! (0-1) - Będąc sam na sam z bramkarzem Łukasz Szestak uderza w Marcina Wielkopolskiego, po chwili mamy kontrę "Szachownic" i piłkę do siatki pakuje Krzysztof Litka umieszczając ją między nogami Kamila Bednarka.
14' Dwie udane interwencja Bednarka po uderzeniach graczy Elektro-Budu.
16' Strzał Grzegorza Kiełkowskiego przelatuje obok bramki.
20' GOL! (1-1) - Z autu Łukasz Szestak zagrywa do Piotra Gorczycy, a ten strzałem w samo okienko pokonuje Marcina Wielkopolskiego.
22' Bardzo mocne, a także bardzo niecelne uderzenie z pierwszej piłki Adriana Grafa i mamy aut bramkowy dla ekipy Rafała Przybysławskiego.
24' Z pola karnego na bramkę uderza Łukasz Szestak, lecz próba to okazuje się chybiona.
26' Dobre wyjście z własnej bramki Marcina Wielkopolskiego i groźna kontra debiutanta "spoczęła na panewce".
28' Na słupku zatrzymuje się uderzenie Mateusza Chodorskiego.
29' GOL! (2-1) - Wiwat na trybunach, bowiem za sprawą Mateusza Chodorskiego GOJA Biano Stars obejmuje prowadzenie! Asystę przy tym trafieniu odnotowuje Piotr Słowiakowski!
31' Tylko za sprawą ofiarnej interwencji Piotra Gorczycy gracze w czarnych koszulkach nadal prowadzą - ogromne słowa uznania dla zawodnika GOJA Bianco Stars.
33' "Pokręcił' troszkę Maciej Król, a następnie z ostrego kąta uderzył obok bramki.
33' GOL! (2-2) - Sprzed pola karnego "szpicem" na bramkę uderza Grzegorz Kiełkowski, futbolówka przełamuje ręce goalkeepera, a następnie wpada do siatki!
34' - Czas dla GOJA Bianco Stars.
35' Na rzut rożny próbę Piotra Gorczycy przenosi Marcin Wielkopolski.
35' GOL! (3-2) - Piotr Słowiakowski zagrywa na wolne pole do Łukasza Szestaka, ten oddaje strzał na bramkę i piłka po rękach Wielkopolskiego w długi róg!
37' - Czas dla Elektro-Budu.
38' Dwie świetne interwencje Kamila Bednarka po strzałach Kiełkowskiego i Litki.
39' Kolejna pewna interwencja Bednarka, tym raz po kąśliwym uderzeniu z dystansu Artura Sobolewskiego.

Obie ekipy stworzyły fantastyczne widowisko, w którym losy meczu ważyły się do końcowej syreny. Więcej bramek zdobyli zawodnicy GOJA Bianco Stars i to oni z kompletem punktów przewodzą w drugiej lidze. W następnym spotkaniu debiutant zmierzy się z Toyota Nowakowski, natomiast Elektro-Bud zagra z Axiom United.