04.02 godz. 12:25, Przesmyckiego 10, Sedzia: Tomasz Pondel
2 : 10
( 1 : 7 )
Skład: Kwok, Bielawski, Ginardo, Soczomski, Tapka, Śmiertka, Trelka, Zięba, Adamczyk
Skład: Makowski, Koprowski, Gutowski, Kończyk, Odlewański, Tychański, Grudzień, Lorek, Wojewoda, Łączniak
4' Waldemar Śmiertka
5' Dominik Ginardo
9' Waldemar Śmiertka
12' Sebastian Bielawski
14' Waldemar Śmiertka
15' Dominik Ginardo
18' Dominik Ginardo
22' Waldemar Śmiertka
25' Patryk Tapka
39' Fabian Kwok
10' Tomasz Gutowski
31' Tomasz Gutowski
34' Mateusz Odlewański
Zawodnik meczu: Waldemar Śmiertka (Istny "one man show" w wykonaniu Waldka, który w meczu przeciwko BSH był niesamowity. Snajper K+N strzelił cztery bramki i zanotował trzy asysty. )

Niedobrze dzieje się w szeregach Kuehne+Nagel Bielany. Zespół ten zamiast bić się przynajmniej o miejsce dające awans do pierwszej ligi, znajduje się w czerwonej strefie, a jedyny mecz wygrało na początku sezonu z Toyotą Nowakowski. Od tamtej pory "zieloni" cztery mecze przegrali, a ostatnio doznali najbardziej druzgocącej porażki, bowiem mierzyli się z sąsiądem z ligowej tabeli - Axiomem United i ulegli mu 0:6. Warto dodać, że nie mogli wtedy skorzystać z usług nominalnego bramkarza i swojego najlepszego strzelca - Waldemara Śmiertki. Jeżeli ta dwójka nie zjawi się na najbliższym meczu z BSH Wrocław to będzie niezwykle trudno o przełamanie. Debiutant bowiem radzi sobie nieźle i chociaż ostatnio dość niespodziewanie uległ Grupie ESV, to jednak znajduje się tuż za miejscem premiowanym awansem na zaplecze Superligi. O obliczu ekipy Tomasza Wicińskiego decyduje trzeci najlepszy strzelec w 2 lidze - Konrad Łączniak. On jest w formie - drużyna punktuje! Czy w meczu przeciwko Bielanom snajper "czarnych" pokaże się z dobrej strony i pomoże swojej drużynie wygrać? A może to Fabian Kwok i jego koledzy w końcu się przełamią i wydostaną się z dolnych rejonów tabeli?

3' Waldemar Śmiertka dostaje piłkę w pole karne i z najbliższej odległości uderza w ofiarnie interweniującego Michała Makowskiego.
4' (0:1) - Rzut wolny dla Kuehne+Nagel Bielany. Do jego wykonania podchodzi Waldemar Śmiertka i precyzyjnym strzałem po ziemi, przy słupku pokonuje Makowskiego.
5' (0:2) - Strzał Sebastiana Bielawskiego świetnie broni Michała Makowskiego. Po chwili piłka spada pod nogi Dominika Ginardo, który pakuje piłkę do pustej bramki.
6' Uderzenie Konrada Łączniaka z prawej strony i futbolówka przelatuje minimalnie obok dalszego słupka bramki strzeżonej przez Macieja Adamczyka.
8' Dwa mocne strzały Śmiertki zza pola karnego i dwie świetne interwencje Michała Makowskiego! .
9' (0:3) - Trzecia próba Śmiertki znajduje już drogę do bramki i Makowski zmuszony jest wyciągać futbolówkę z siatki.
10' (1:3) - Mariusz Kończyk z prawej strony zagrywa na przedpole do Tomasza Gutowskiego, który mocnym strzałemp przy słupku zaskakuje Macieja Adamczyka.
12' (1:4) - Nie radzi sobie dzisiaj defensywa BSH z rzutami wolnymi bitymi przez graczy K+N. Tym razem wykonawcą jest Bielawski, którego uderzenie znajduje drogę do bramki idealnie przy słupku.
13' Patryk Tapka huknął z dystansu i przed utratą kolejnej bramki Makowskiego ratuje poprzeczka!
14' (1:5) - Śmiertka znajduje drogę do bramki między słupkiem, a wysuniętym na przedpolu Makowskim. Mamy kolejnego gola dla Bielan przy którym asystę notuje Fabian Kwok.
15' (1:6) - Śmiertka tym razem nie strzela, a podaje, a w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie myli się Ginardo.
17' Piłka idzie jak po sznurku pomiędzy Śmiertką, Kwokiem i Ginardo.  Ten ostatni kończy całą kację strzałem - obok bramki.
18' (1:7) - Mocny strzał Śmiertki do boku zbija Makowski. Do odbitej futbolówki w porę dopada Ginardo i z zimną krwią kompletuje hattricka.
19' Dwie dobre akcje Patryka Tapki. Najpierw jego uderzenie z dystansu świetnie nogami broni bramkarz, a po chwili w sytuacji sam na sam z golkiperem BSH - posyła futbolówkę obok bramki.
22' (1:8) - Szybki kontratak K+N. Bielawski prostopadle zagrywa do Śmiertki, ten ma przed sobą tylko bramkarza, z łatwością go mija i pakuje piłkę do "pustaka". Jest to czwarte trafienie Waldka w tym spotkaniu.
23' Ginardo także może mieć czwartego gola w tym meczu, ale jego strzał z najbliższej odległości ofiarnie broni Makowski.
24' - Czas dla BSH Wrocław.
25' (1:9) - Śmiertka podcina piłkę nad bramkarzem i tym samym jest to zagranie do Tapki, który z najbliższej odległości umieszcza futbolówkę w pustej bramce.
31'   - Czas dla Bielan!
31' (2:9) - Łączniak w pole karne zagrywa do Gutowskiego, a ten znajduje drogę do bramki między nogami Adamczyka!
34' - Mateusz Odlewański zagrywa piłkę ręką i za grę w siatkówkę otrzymuje żółty kartonik.
38' Dobra interwencja Makowskiego po strzale Śmiertki.
39' (2:10) - Kwok piłkę na wolne pole i nie mając w pobliżu nikogo, wychodz w sytuacji sam na sam z bramkarzem i strzałem przy słupku pokonuje bramkarza BSH.
39' Rozmontowana defensywa Bielan i z najbliższej odległości Krystian Wojewoda trafia w słupek!

Imponujące przełamanie Bielan! Zespół Fabiana Kwoka po czterech porażkach z rzędu w końcu się odkuł i rozbił wyżej notowane BSH Wrocław. Drużyna "zielonych" tym samym wydostała się z "czerwonej strefy" i będzie chciała wskoczyć na ścieżkę zwycięstw, by zakończyć zmagania w górnej połówce tabeli. Debiutant z kolei przegrał drugi mecz z rzędu i chociaż nadal pozostaje na miejscu tuż za strefą premiowaną awansem, to jednak będzie mu ciężko takowy wywalczyć. Najbliższy mecz teamu Tomasza Wicińskiego to starcie z Leroy Merlin Wrocław. Kuehne+Nagel Bielany czeka pojedynek z Eurocash'em.

Waldemar Śmiertka (Kuehne+Nagel Bielany)