04.02 godz. 10:00, Przesmyckiego 10, Sedzia: Marcin Niciński
Skład: Koniecki, Golak, Felter, Lasik, Wereszczyński, Płonka, Zmorek
Skład: Malanowski, Buda, Woźniak, Bożek, Miara, Łabędzki, Pastuła, Cegła
4' Michał Golak
8' Łukasz Zmorek
12' Krzysztof Wereszczyński
17' Krzysztof Koniecki
20' Mirosław Lasik
27' Waldemar Płonka (Gol samobójczy)
34' Dominik Malanowski
38' Piotr Pastuła
Zawodnik meczu: Krzysztof Koniecki (Nie jest nominalnym bramkarzem, lecz dzisiaj wystąpił między słupkami! Mimo, iż nie zachował czystego konta to wielokrotnie ratował "LM" przed utratą bramki! Swoimi "wskazówkami" dyrygował całą ekipą i miał ogromny wpły na końcowy sukces!)

Zwyżkę formy możemy zauważyć nie tylko u Freightexu, ale również u jego sąsiada z tabeli - Axiomu United, który również może pochwalić się dwiema wygranymi z rzędu. "Pomarańczowe świry" mają jednak trzy punkty więcej i chociaż trudno w ich przypadku mówić o grze o awans do pierwszej ligi, to jednak ich wyniki pokazują, że nie należy ich lekceważyć. Damian Dusza, Wojciech Woźniak, Karol Cegła czy Łukasz Bożek mogą znaleźć sposób na sforsowanie każdej defensywy w najniższej klasie rozgrywkowej. Jak zaprezentują się w kolejnym meczu swojej drużyny? W tym Axiom zmierzy się z zamykającym tabelę Leroy Merlin, które tylko raz tej zimy cieszyło się ze zdobyczy punktowej, po tym jak zremisowało z Toyotą Nowakowski. Czy teraz znowu uda im się zapunktować, zaskakując tym samym wyżej notowanego przeciwnika? A może to Maciej Różewicz i spółka pójdą za ciosem i odprawią rywali z kwitkiem? Obie drużyny grać będą dzisiaj bez nominalnych bramkarzy. W Leroy Merlin na bramce zobaczymy Krzysztofa Konieckiego. W Axiomie na "budzie" stanie... Jakub Buda.

4' GOL! (0-1) - Najpierw mając przed sobą pustą "pustaka" w słupek uderza Michał Golak, po chwili dobitka Waldemara Płonki trafia także w obramowanie bramki, na szczęście dla Leroy Merlin trzecie uderzenie zatrzymuje się w siatce! Autorem pierwszego trafienia w dzisiejszym spotkaniu jest Michał Golak.
6' W dogodnej sytuacji źle futbolówkę przyjął Krzysztof Wereszczyński i zamiast sytuacji 1-1 mamy aut bramkowy dla Axiomu United.
8' GOL! (0-2) - Szał radości Krzysztofa Konieckiego bowiem prowadzenie Leroy Merlin podwyższa Łukasz Zmorek!
10' Z "czuba" na bramkę uderza Karol Cegła, lecz próba ta okazuje się chybiona.
11' - Czas dla Leroy Merlin!
12' GOL! (0-3) - Sprzed pola karnego na strzał decyduje się Krzysztof Wereszczyński i futbolówka pod pachą goalkeepera wpada do bramki!
14' Dwa uderzenia Michała Feltera - oba przelatują obok bramki.
15' Karol Cegła z woleja i świetnie interweniuje Krzysztof Koniecki.
17' - Przed polem karnym Krzysztof Koniecki fauluje gracza Axiomu United i zostaje ukarany żółtym kartonikiem.
18' Kolejne uderzenie Karola Cegły i ponownie dobrze między słupkami spisuje się Krzysztof Koniecki.
19' Kontra "LM" Mirosław Lasik dogrywa Michała Feltera, a ten uderza w boczną siatkę.
20' GOL! (0-4) - Kapitalny mecz Leroy Merlin i prowadzenie "Czerwonych" podwyższa Mirosław Lasik.
21' Szeregi Axiom United opuszcza Łukasz Bożek, który udaje się na inne wydarzenie sportowe.
22' Wereszczyński z pola karnego, lecz futbolówka nie znajduje drogi do bramki strzeżonej przez Jakuba Budę.
24' Wprost w dobrze ustawionego Krzysztofa Konieckiego trafia niegroźny strzał Karola Cegły.
26' Karol Cegła "nawija" obrońcę, decyduje się na strzał i Krzysztofa Konieckiego przed utratą bramki ratuje słupek!
27' - W polu karnym Dominika Malanowskiego fauluje Waldemar Płonka i mamy rzut karny dla Axiomu! Do piłki podchodzi Karol Cegła i uderza obok bramki.
27' GOL! (1-4) - Po minięciu goalkeepera Karol Cegła oddaje strzał w kierunku bramki, tam piłkę stara się wybić powracający Waldemar Płonka, lecz czyni to tak niefortunnie, że mamy "swojaka".
30' - Czas dla Leroy Merlin.
32' Wojciech Woźniak wychodzi sam na sam z bramkarzem i przegrywa to starcie - mamy rzut rożny dla Axiom United.
33' Woźniak do Malanowskiego, a ten mając przed sobą Konieckiego uderza prosto w niego!
34' GOL! (2-4) - Mateusz Miara wzdłuż pola karnego do Dominika Malanowskiego, a ten uderza tak, że piłka wpada obok zdezorientowanego Krzysztofa Konieckiego.
36' Karol Cegła idealnym podaniem obsługuje Wojciecha Woźniaka, a ten mając przed sobą jedynie "kipera" uderza w niego!
38' - Za grę "bez gwizdka", mimo iż arbiter oznajmił, że zagramy po jego gwizdku żółty kartonik ogląda Piotr Pastuła.
40' Dwie fantastyczne parady Krzysztofa Konieckiego, który tym samym potwierdza, że tytuł MVP należy mu się jak "psu buda"!

Axiom United przed meczem był murowanym faworytem, lecz parkiet zweryfikował, że nie zawsze "pewniak" wygrywa! Kapitalne spotkanie rozegrali gracze Leroy Merlin, którzy sprawili ogromną sensację i zdominowali wyżej nominowanego rywala!