28.01 godz. 14:00, Przesmyckiego 10, Sedzia: Tomasz Pondel
Skład: Ledwoń, Piechurski, Kostecki, Leśniewski, Szczecina, Gołębiowski, Masiarek, Straus, Vlasik
Skład: Krzyżanowski, Karolczyk, Świątek, Kowalczyk, Rurzyński, Mazan, Sołtys, Szczupak
3' Jan Straus
9' Patryk Ledwoń
12' Marcin Gołębiowski
13' Bartłomiej Szczecina
14' Marcin Gołębiowski
24' Jan Straus
25' Józef Kostecki
27' Jan Straus
28' Bartłomiej Świątek (Gol samobójczy)
32' Oleg Vlasik
34' Oleg Vlasik
35' Jan Straus
36' Patryk Ledwoń
40' Oleg Vlasik
13' Tomasz Rurzyński
Zawodnik meczu: Jan Straus (Janek odznaczał się sporą aktywnością w spotkaniu przeciwko Toyocie. Zawodnik AZS-u strzelił cztery gole i zanotował dwie asysty. Wyróżnienie dla autora hattricka Olega Vlasika. )

KU AZS Uniwersytetu Wrocławskiego idzie jak burza i co prawda sezon nie osiągnął jeszcze półmetka, to śmiało możemy powiedzieć, że jeżeli zespół ten nie sięgnie po tytuł, to będzie to ogromna niespodzianka. Gracze Bartłomieja Szczeciny grają jak z nut, najwięcej bramek w drugiej lidze strzelają i najmniej tracą, a ich ostatnia victoria - 10:0 z Elektro-Budem była niesamowita. Najbliższym rywalem AZS-u będzie Toyota Nowakowski, czyli dziesiąty zespół stawki, który ugrał do tej pory zaledwie jeden punkt. Szanse teamu Mateusza Kowalczyka na jakiekolwiek punkty są znikome, ale przecież to jest piłka nożna, a w niej do ostatniego gwizdka sędziego wszystko może się zdarzyć? Czy debiutant rodem z Bielan Wrocławskich postawi się potentatowi? Czy raczej zobaczymy popisową grę AZS-u, której dyregentami będą Sebastian Leśniewski, Marcin Gołębiowski i Bartłomiej Szczecina? Zobaczymy!

2' Oleg Vlasik dostaje piłkę jak na tacy od jednego z kolegów i z najbliższej odległości trafia wprost w Macieja Krzyżanowskiego.
3' (0:1) - Płaski strzał zza pola karnego autorstwa Jana Strausa i mamy otwarcie wyniku, bowiem z tym uderzeniem nie poradził sobie golkiper Toyoty.
4' Uderzenie Pawła Stępnia z dystansu, z prawej strony przelatuje tuż obok słupka.
8' Strzał Patryka Ledwonia z lewej strony i piłkę udanie wyłapuje Krzyżanowski.
9' (0:2) - Ledwoń podwyższa prowadzenie AZS-u strzałem zza pola karnego!
11' Stępień z dystansu, ale zbyt lekko, aby zaskoczyć dobrze ustawionego Łukasza Piechurskiego.
12' (0:3) - Marcin Gołębiowski strzałem z pola karnego pod poprzeczkę pokonuje Krzyżanowskiego! Koledzy składaja
13' (1:3) - Tomasz Rurzyński będąc w polu karnym oddaje płaski strzał, który zaskakuje Piechurskiego i ląduje w bramce AZS-u.
13' (1:4) - Bartłomiej Szczecina strzałem z rzutu wolnego przy dalszym słupku zaskakuje Krzyżanowskiego.
14' - Żółta kartka dla Marcina Gołębiowskiego za grę bez gwizdka!
15' Gołębiowski na skrzydło zagrywa Kosteckiego, a ten oddaje mocny strzał po którym świetnie nogami interweniuje Krzyżanowski przenosząc futbolówkę poza światło bramki.
20' Mateusz Sołtys po ziemi, z dystansu wprost w dobrze ustawionego Piechurskiego!
22' Mocny strzał Gołębiowskiego po ziemi, z dystansu i od utraty gola Krzyżanowskiego ratuje...Vlasik, po którym futbolówka wychodzi na rzut rożny.
23' Rozklepana defensywa Toyoty. Leśniewski-Gołębiowski-Vlasik i słupek ratuje Krzyżanowskiego od utraty gola.
24' Vlasik zza pola karnego i świetnie nogami na róg piłkę zbija Krzyżanowski.
24' (1:5) - Ledwoń do Strausa, a ten mając nieco miejsca i czasu przed polem karnym, strzela po ziemi. Gdy wydawało się, że Krzyżanowski pewnie złapie piłkę, wtedy ta prześlizguje mu się przez rękawice i znajduje drogę do siatki.
25' (1:6) - AZS idzie za ciosme! Ledwoń wystawia piłkę jak na tacy do Kosteckiego, a ten z zimną krwią umieszcza ją w pustej bramce.
26' - Czas dla Toyoty!
27' (1:7) - Strata Mateusza Kowalczyka przed własnym polem karnym. Piłkę przejmuje Straus, wychodz w sytuacji sam na sam z bramkarzem i nie daje mu żadnych szans! To jest hattrick gracza z numerem "2".
28' (1:8) - Posypała się gra "czerwonych". Kolejna dobra akcja AZS i do błędu zostaje zmuszony Bartłomiej Świątek, który chcąc wybić piłkę pakuje ją do własnej bramki!
31' Rozmonotwana defensywa Toyoty. Przed szansą na gola staje Szczicna, ale na raty nie jest w stanie pokonać ofiarnie interweniującego Krzyżanowskiego.
32' (1:9) - Zabójcza kontra AZS-u. Leśniewski do Vlasika, a ten wjeżdża z piłką do pustej bramki.
34' (1:10) - Straus do Vlasika, a ten do pustaka.
35' (1:11) - Kostecki do Strausa i mamy jedenastego gola w tym spotkaniu!
36' (1:12) - Strzał Strausa broni Krzyżanowski, który jednak wobec dobitki Ledwonia jest już bezradny!
37' Ledwoń w poprzeczkę!
38' Kostecki zza pola karnego - Krzyżanowski przenosi futbolówkę nad poprzeczkę!
40' (1:13) - Leśniewski do Vlasika i kończy się strzelanie w tym meczu!

Kolejny bardzo dobry mecz w wykonaniu KU AZS Uniwersytetu Wrocławskiego i kolejna wygrana. Tym razem gracze Bartłomieja Szczeciny z kwitkiem odprawili innego z debiutantów Toyotę Nowakowski. Bilans punktowy, a także bramkowy został polepszony, a "biali" utrzymali się na pozycji lidera drugiej ligi. Zespół z Bielan Wrocławskich grając z AZS-em był bez najmniejszych szans i nadal czeka na premierowy triumf tej zimy! O takowy "czerwoni" powalczą już za tydzień z Żarem Tropików. Kolejny mecz Marcina Gołębiowskiego i spółki to starcie również z "Palmami" Łukasza Barcikowskiego.