21.01 godz. 14:00, Przesmyckiego 10, Sedzia: Kamil Struski
8 : 5
( 4 : 2 )
Skład: Kwok, Bielawski, Ziemba, Soczomski, Śmiertka, Wiewióra, Zięba
Skład: Poznański, Słowiakowski, Szestak, Obara, Chodorski, Graf, Bednarek, Król
6' Sebastian Bielawski
14' Sebastian Bielawski
27' Adrian Zięba
33' Fabian Kwok
37' Adrian Zięba
8' Adrian Graf
12' Mateusz Chodorski
13' Michał Poznański
19' Michał Poznański
31' Jędrzej Soczomski (Gol samobójczy)
35' Adrian Graf
40' Mateusz Chodorski
40' Adrian Graf
Zawodnik meczu: Mateusz Chodorski (Dwa gole i asysta to jego dorobek po tym meczu. Obok Adriana Grafa, którego też należy wyróżnić, największe utrapienie defensywy K+N Bielany.)

W meczu Elektro-Budu z AZS-em, Bianco Stars'om zależało na podziale punktów. Niestety dla nich, takowy się nie ziścił i po ostatnim niedzielnym spotkaniu liderem i tak pozostanie debiutant z Uniwersytetu Wrocławskiego. Dla ekipy Patryka Obary rysuje się jednak szansa na wskoczenie na drugie miejsce. Muszą jednak pokonać zawsze groźne Kuehne+Nagel Bielany. Zespół, który w poprzednich latach bił się o najwyższe laury, teraz radzi sobie zdecydowanie gorzej, znajdując się tuż nad "czerwoną strefą". Tak czy siak potencjał w K+N pozostał, ale brakuje tej drużynie lidera, takiego jakim był przez długi, długi czas Marcin Lisowski. Pod jego nieobecność stara się jak może Waldemar Śmiertka, ale przygasł z kolei Fabian Kwok. Mimo wszystko ta dwójka powinna stanowić największe zagrożenie pod bramką Damiana Pająka, ale czy będzie w stanie rywalizować z jeszcze bardziej bramkostrzelnym duetem - Mateusz Chodorski-Adrian Graf? Czy defensywa dowodzona przez Tomasza Wiewiórę da radę zatrzymać wyżej wymienionych snajperów? Miejmy nadzieje, że nie będziemy musieli oglądać jednostronnego widowiska i o tym kto zwycięży, zadecyduje w tej sprawie, jeden jedyny gol, strzelony w ostatniej minucie!

5' - Dobry strzał kapitana Bielan - Sebastiana Bielawskiego. Górą jednak kiper Goja - Bednarek.
6' - (0:1) Teraz Bednarek nie ma już nic do gadania - piłka po mocnym strzale z pola karnego w wykonaniu Bielawskiego odbija się od dwóch słupków i ląduje w sieci! Bielany na prowadzeniu!
8' - (1:1) Ciężar gry biorą na siebie dzisiaj kapitanowie obu ekip - do wyrównania doprowadza cpt Goja - Adrian Graf!
10' - Szansa przed Kwokiem, gracz Bielan źle jednak dołożył nogę.
11' - Znów w akcji Kwok, tym razem noga była lepiej dołożona, ale całość zatrzymał Bednarek.
12' - Uderzenie Jędrzeja Soczomskiego, rykoszet, ładnie na róg paruje to Bednarek.
12' - (2:1) Goja wychodzi na prowadzenie, a na listę strzelców wpisuje się Mateusz Chodorski!
12' - Czas bierze ekipa K+N Bielany.
12' - Łukasz Szestak trafia w poprzeczkę!
13' - (3:1) Goja ucieka rywalowi na dwa gole - autorem gola numer trzy jest Michał Poznański!
14' - (3:2) Bielany gonią - dublet ustrzela Sebastian Bielawski!
17' - Chodorski chciał zrobić w bambuko Wiewiórę, bramkarz Bielan nie daje się jednak zaskoczyć.
18' - Graf kontra Wiewióra, górą kiper Bielan.
19' - (4:2) Mamy dublet, który kompletuje Michał Poznański.
22' - Z czuba na bramkę uderza Sebastian Bielawski, lecz próba ta okazuje się chybiona.
25' - Czas leci, a na boisku bez zmian - w drugiej odsłonie nadal bez bramek.
27' - (4:3) Dwukrotnie świetnie interweniuje Kamil Bednarek, lecz wobec trzeciej próby Adriana Zięby jest już bezsilny!
29' - Czas dla GOJA Bianco Stars.
31' - (5:3) - Efektowny "swojaczek" Jędrzeja Soczomskiego i ponownie GOJA odskakuje na dwa oczka!
32' - Na słupku zatrzymuje się mocny strzał Macieja Króla.
33' - (5:4) - Ależ mamy meczycho! Cios za cios, a nadzieję w serce K+N wlewa Fabian Kwok.
35' - (6:4) - Olaboga, ależ zwód Mateusza Chodorskiego, który "zdziurował" rywala, a następnie dograł do Adriana Grafa i mamy futbolówkę w siatce!
37' - (6:5) - Nie daje za wygraną ekipa z Bielan! Ponownie strata wynosi jedno oczko, a w notesie arbitra zapisuje się Adrian Zięba.
38' Piąte przewinienie Kuehne+Nagel Bielany, każde następnie skutkować będzie przedłużonym karnym.
39' Piotr Słowiakowski bliski zdobycia bramki, lecz jego uderzenie przelatuje obok słupka!
40' - (7:5) - Mamy po meczu! Mateusz Chodorski wybija marzenia o remisie ekipie K+N Bielany!
40' - (8:5) - Tuż z końcową syreną piłkę do siatki pakuje Adrian Graf i mamy hat-tricka!

Zabójczy duet Mateusz Chodorski - Adrian Graf, przy akompaniamencie Michała Poznańskiego, zrobił swoje i rozmontował obronę K+N Bielany. GOJA melduje się na drugiej lokacie w drugiej lidze i w następnej kolejce powalczy z ostatnimi w tabeli Leroy Merlin Wrocław. Kuehne+Nagel Bielany zmierzą się natomiast z Axiom United.