21.01 godz. 10:50, Przesmyckiego 10, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Kozłowski, Maślanka, Ciepliński, Wybrański, Wybrański, Uliński
Skład: Makowski, Gaj, Walczyński, Koprowski, Gutowski, Gębka, Kończyk, Odlewański, Tychański, Grudzień, Lorek, Wojewoda, Łączniak, Wrona
6' Karol Kozłowski
19' Karol Kozłowski
27' Paweł Ciepliński
29' Piotr Uliński
32' Piotr Uliński
36' Karol Kozłowski
17' Piotr Lorek
20' Tomasz Gutowski
21' Tomasz Gutowski
22' Tomasz Gutowski
24' Piotr Lorek
26' Mariusz Kończyk
29' Krystian Wojewoda
31' Sebastian Gaj
34' Konrad Łączniak
37' Konrad Łączniak
38' Sebastian Gaj
40' Sebastian Gaj
Zawodnik meczu: Tomasz Gutowski (Na boisku wszędzie było go pełno. Wybijał piłkę z własnej bramki ratując kolegów, walił po słupkach, obijał bramkarza, zdobył dwie bramki i to w bardzo ważnym momencie spotkania.)

Tydzień temu Eurocash Grupa w końcu zgarnęła premierowe punkty w sezonie i w myśl "apetyt rośnie w miarę jedzenia", zrobi wszystko, aby wskoczyć na ścieżkę zwycięstw! Będzie chciała zatem ograć wyżej notowane BSH Wrocław, które dotychczas zgarnęło trzy punkty więcej i również ma wysokie aspiracje związane z sezonem zimowym. Zarówno jedni, jak i drudzy lubią grać ofensywnie, ale ekipie Janusza Wybrańskiego zdecydowanie gorzej idzie granie defensywne. To może być zatem sukces do odniesienia wygranej przez BSH. Czy z niego skorzystają i wskoczą na miejsce premierowane awansem do pierwszej ligi? Który z bramkostrzelnych snajperów pozostawi swój stempel i przechyli szalę zwycięstwa na korzyść swojej drużyny? Czy będzie to Konrad Łączniak, czy raczej Paweł Ciepliński?

3' - Paweł Ciepliński zagrywa do Karola Kozłowskiego, ten przegrywa starcie z bramkarzem, później dobija swój własny strzał a z lini bramkowej wybija piłkę Tomasz Gutowski.
3' - Strzał Cieplińskiego zza pola karnego, skutecznie broni to golkiper BSH.
6' - (0:1) Wynik spotkania w 6. minucie otwiera Karol Kozłowski!
8' - Uderzenie Lorka z kazika, futbolówka idzie obok prawego słupka.
13' - Klepa BSH - Lorek - Walczyński - Wojewoda, strzał z pola karnego, piłkę przy samym słupku wyłapuje Rafał Maślanka.
14' - Uderzenie Mariusza Kończyka, zabrakło jakiś 30 centymetrów.
14' - Czas dla Eurocashu.
17' - Tomasz Gutowski uderza z pola karnego, prosto w bramkarza.
17' - Piotr Lorek dostaje od Andrzeja Malca żółty kartonik.
19' - Karol Kozłowski wyłapuje żółtko, jest to też piąte przewinienie Eurocashu. Każde kolejne w tej połowie skutkować będzie przedłużonym rzutem karnym.
19' - Gutowski z wolnego trafia w słupek!
20' - (1:1) Do wyrównania doprowadza Tomasz Gutowski, technicznym uderzeniem z pola karnego pokonując Rafała Maślankę.
21' - (2:1) Co ten Gutowski nawywijał! Świetne przyjęcie, obrót z piłką i petarda zza pola karnego, po której futbolówka ląduje w samym okienku! Brawo!
22' - Znów w statystykach zapisuje się Gutowski, tym razem oglądając żółty kartonik.
24' - (3:1) Ostrzał bramki Eurocashu, nie udało się Łączniakowi, nie udało przy pierwszym strzale Lorkowi, poprawka Piotra była już jednak wzór, przez co BSH odskoczyło rywalom na dwie brameczki!
26' - (4:1) Krystian Wojewoda dokładnym podaniem obsługuje Mariusza Kończyka, a ten spytną podcinką z bliskiej odległości zaskakuje bramkarza!
27' - (4:2) Odpowiedź Eurocashu - na listę strzelców wpisuje się Paweł Ciepliński!
29' - (5:2) Ale się chłopaki rozstrzelały! Po indywidualnej akcji gola zdobywa Krystian Wojewoda!
29' - (5:3) Strzelaniny ciąg dalszy - Piotr Uliński na gola zamienia podanie od Pawła Cieplińskiego!
30' - Żółtą kartką ukarany zostaje Sebastian Gaj.
31' - Czas dla BSH.
32' - (5:4) Podanie z autu od Janusza Wybrańskiego do Piotra Ulińskiego, strzał z prawej strony i Eurocash łapie kontakt z BSH!
34' - (6:4) Karol Kozłowski nabija Konrada Łączniaka i mamy szóstego gola dla BSH!
35' - Piąte przewinienie Eurocashu, każde kolejne oznaczać będzie przedłużony rzut karny dla BSH.
36' - Druga żółta a w konsekwencji czerwona kartka dla Karola Kozłowskiego!
37' - (7:4) Dublet ustrzela Konrad Łączniak, chyba mamy już po meczu!
38' - (8:4) Łączniak do Gaja z rożnego i mamy ósmą bramkę dla BSH Wrocław!
40' - (9:4) Seba Gaj będzie mógł dumnie się wozić jutro w robocie - w końcu ma już na koncie dublecik, a na nominalnego bramkarza jest to całkiem konkterne osiągnięcie!

Mecz nie zaczął się po myśli BSH, ale po myśli BSH się zakończył. Na Przesmyckiego oglądaliśmy prawdziwą strzelaninę, a bardziej skalibrowane działa miała ekipa Tomka Wicińskiego i to właśnie na ich konto wpadają trzy oczka. Eurocashowi na pewno w walce o punkty nie pomogła w końcówce kontuzja Pawła Cieplińskiego (mamy nadzieję, że z nogą już wszystko ok!) i czerwona kartka Karola Kozłowskiego - grając jednego mniej na hali nie jest łatwo. Następnym rywalem BSH będzie Grupa ESV, Eurocash zmierzy się z Freightexem.