14.01 godz. 10:00, Przesmyckiego 10, Sedzia: Tomasz Pondel
Skład: Ledwoń, Piechurski, Leśniewski, Gołębiowski, Schreiber, Siwek
Skład: Koniecki, Krauss, Golak, Felter, Bulicz, Lasik, Wereszczyński
7' Maciej Siwek
8' Patryk Ledwoń
12' Marcin Gołębiowski
14' Patryk Ledwoń
19' Jakub Schreiber
26' Sebastian Leśniewski
29' Mateusz Krauss (Gol samobójczy)
34' Marcin Gołębiowski
39' Sebastian Leśniewski
39' Marcin Gołębiowski
40' Marcin Gołębiowski
Zawodnik meczu: Sebastian Leśniewski (AZS-owy "Puyol" świetnie dzisiaj rozprowadzał piłkę do kolegów, czego efektem są trzy asysty. Do tego dołożył jeszcze dwie bramki. Wyróżnienie wędruje do Gołębiowskiego.)

Kilkanaście godzin po meczu z ESV - KU AZS UWr czeka kolejny pojedynek o punkty, z teoretycznie łatwiejszym przeciwnikiem, czyli Leroy Merlin Wrocław. O dokonaniach ekipy rodem z Uniwersytetu Wrocławskiego już pisaliśmy, tak więc bardziej skupimy się na ich przeciwniku. Zawodnicy Mateusza Rzońcy po tęgim laniu otrzymanym na inaugurację od Elektro-Budu - 0:13, w kolejnym meczu wyciągnęli wnioski i po heroicznej walce udało im się zremisować z Toyota Nowakowski - 4:4. Teraz "Tiki-Taka" będzie chciała pójść za ciosem, ale żeby zapunktować musi zagrać jeszcze bardziej ambitnie niż poprzednio, wręcz każdy zawodnik LM musi wznieść się na wyżyny swoich umiejętności, grając z przeciwnikiem dla którego parkiet hali przy ulicy Przesmyckiego jest środkowiskiem naturalnym. Wtedy może uda się zapunktować. W innym przypadku Krzysztof Koniecki i spółka będą musieli pogodzić się z kolejną stratą punktów. Jakim wynikiem zakończy się to spotkanie? Nie wiadomo, ale liczymy na to, że od pierwszej do ostatniej minuty będziemy świadkami wyrównanego widowiska, a nie meczu do jednej bramki.

1' - Sobota chyba była udana i skład obu ekip zbyt liczny dzisiaj nie jest. Leroy dysponuje dzisiaj dwoma zmiennikami, AZS jednym.
4' - Schreiber do Ledwonia, uderzenie, piłka mija słupek o 30 centymetrów.
5' - Znów w akcji Ledwoń, tym razem piłka mija się z bramką o milard centymetrów. Dobrze, że hala na ściany, bo trzeba by było zasuwać po piłkę.
5' - Ostrzał bramki Leroya, najpierw dwa razy piłkę z bramki wybija Koniecki, później dwukrotnie świetnie interweniuje Krauss - po strzałach Schreibera i Gołębiowskiego.
6' - Uderzenie Leśniewskiego, górą Krauss.
7' - (0:1) Ataki AZSu przyniosły zamierzony efekt - Gołębiowski zagrał do Siwka, a ten z pola karnego pokonał Kraussa!
8' - Ofiarne podanie wślizgiem z lini końcowej od Konieckiego Wereszczyńskiego, ten drugi chybił jednak o kilka centów.
8' - (0:2) Ładne prostopadłe podanie Leśniewskiego do Siwka, ten zagrał ciasteczko do Patryka Ledwonia, a Ledwoniowi pozostało już tylko dołożenie nogi i dopełnienie formalności.
9' - Ledwoń wypuszcza Leśniewskiego, a ten w sytuacji sam na sam przegrywa pojedynek z Kraussem.
10' - Czas dla Lerle Merle.
12' - Gołębiowski do Siwka, a Siwek obok bramki.
12' - (0:3) Role się odwróciły - tym razem Siwek zapodaje piłkę do Gołębiowskiego, a ten podwyższa na trzy do zera!
14' - (0:4) "Puyol do jedenastki" - komunikuje arbiter. Leśniewski zagrywa futbolówkę Ledwonia, a ten strzałem po długim ustrzela dublecik!
16' - Gołębiowski trafia w poprzeczkę!
18' - Leśniewski z wolnego, prosto w baner.
19' - (0:5) Michał Felter marzył o tym, żeby zdobyć gola samobójczego, wszystko popsuł jednak Krauss. Później na gola czaił się Kuba Schreiber. Udało się zaskoczyć kipera Leroya, jednak dopiero przy drugiej próbie.
21' - Koniecki z połowy, prosto w koszyczek bramkarza.
22' - Koniecki z czuba, broni to Piechurski.
23' - Gołębiowski w słupek.
23' - Kolejne celne uderzenie Konieckiego.
25' - Młyn pod bramką Kraussa, w końcu kiper Leroya wyłapuje jednak piłkę.
26' - (0:6) "Jedenaście do Puyola" - zgłasza arbiter stolikowi. Ledwoń do Leśniewskiego i mamy już sześć zerko dla AZSu.
27' - Ale się uwziął Gołębiowski dzisiaj na obramowaniu bramki - tym razem gracz AZS-u obija słupek!
28' - Wereszczyński huknął zza pola karnego, ładną paradą popisał się jednak bramkarz AZSu.
29' - (0:7) Strzał AZSu, piłkę pechowo do bramki pakuje kiper Leroya - Krauss.
31' - Dobry strzał Konieckiego, honorowego trafienia dla Leroya jednak nie będzie, bo skutecznie interweniuje Piechurski.
34' - (0:8) "Panowie w charakterystycznych fryzurach w akcji" - zgłasza arbiter. Leśniewski asystuje, na listę strzelców wpisuje się Gołębiowski.
35' - Gołębiowski w słupek.
36' - Gołębiowski zza pola karnego, górą bramkarz.
38' - Dwa strzały Siwka, gola jednak nie ma.
38' - (0:9) Scheiber do Puyola, Leśniewski pakuje piłkę na pustaka!
39' - (0:10) "Pan kędzierzawy do pana bez włosów" - i wszystko jasne. Zabójczy duet z AZSu znów w akcji. Leśniewski podaje do Gołębiowskiego, ten zwodem kładzie bramkarza i pęka nam dyszka!
40' - (0:11) Schreiber zagrywa do Gołębiowskiego, a ten po raz kolejny trafia do siatki!

Duet Leśniewski - Gołębiowski nie miał dzisiaj litości dla zespołu Leroya. Skończyło się aż 11:0, jednak był to i tak najniższy wymiar kary (sam Gołębiowski trzykrotnie obijał obramowanie bramki). W następnej kolejce lider drugiej ligi - AZS, powalczy o punkty z Elektro-Budem. Leroy zmierzy się z Żarem Tropików.