14.01 godz. 14:00, Przesmyckiego 10, Sedzia: Marcin Niciński
7 : 1
( 4 : 0 )
Skład: Krzyżanowski, Stasiewicz, Osiecki, Kowalczyk, Mazan, Cyganik, Szczupak, Pawlik
Skład: Stachowski, Przybysławski, Wielkopolski, Kiełkowski, Graca, Sobolewski, Litka
5' Maciej Krzyżanowski
36' Adam Szczupak
1' Grzegorz Kiełkowski
3' Michał Przybysławski
6' Artur Sobolewski
20' Krzysztof Litka
27' Grzegorz Kiełkowski
32' Artur Sobolewski
40' Krzysztof Litka
Zawodnik meczu: Artur Sobolewski (Artura bardzo ciężko było przejść w defensywie i uchronić się przed jego akcjami ofensywnymi. Popularny "Sobol" strzelił dwa gole i raz asystował, a Elektro-Bud odniósł kolejną wygraną. )

Na początku sezonu zachwyca Elektro-Bud, który w dwóch meczach zgarnął komplet sześciu punktów, strzelił 25 goli i stracił zaledwie jednego! To daje im fotel lidera i pozwala myśleć o walce, o najwyższe cele. Trzecie starcie dawnego money4you to pojedynek z kolejnym zespołem z dołu tabeli, czyli Toyota Nowakowski. Podopieczni Mateusza Kowalczyka dopiero przed tygodniem świętowali zdobycie premierowego punktu we Wrocbalu, po tym jak zremisowali z Leroy Merlin - 13:0. Z tym samym Leroy'em gracze Rafała Przybysławskiego zwyciężyli - 13:0. Mecz meczowi jest jednak nierówny i wcale nie jest powiedziane, że lider odnotuje kolejną wysoką wygraną. Toyota musi jednak zagrać niemalże perfekcyjnie, a także zatrzymać fenomenalnego Grzegorza Kiełkowskiego, a wtedy wszystko może się zdarzyć. My jednak ze swojej strony nie mogąc opowiedzieć się za żadną ze stron liczymy na kawał piłkarskiego widowiska, a nie jednostronne starcie!

1' (1:0) - Mocne otwarcie Elektro-Budu i piłkę do siatki, precyzyjnym strzałem przy słupku pakuje Grzegorz Kiełkowski.
3' (2:0) - Kiełkowski tym razem nie strzela, a podaje, a jego zagranie na gola zamienia Michał Przybysławski.
5' Maciej Krzyżanowski zagrywa piłkę ręką poza polem karnym i zostaje ukarany żółtą kartką.
5' Kolejna ofiarna interwencja Krzyżanowskiego, tym razem po strzale Kiełkowskiego.
6' Wojciech Graca sprzed pola karnego stara się zaskoczyć Krzyżanowskiego, ale ten jest dobrze ustawiony i świetnie interweniuje.
6' (3:0) - Artur Sobolewski strzałem między nogami bramkarza umieszcza futbolówkę w sieci. Widać, że pobierał nauki od Marcina Wiktorowskiego, z którym miał okazję grać w WLB.
7' Po strzale Krystiana Osieckiego Marcin Wielkopolski odbija piłkę do boku!
7' Na raty po strzale Przybysławskiego interweniuje Krzyżanowski!
15' Płaskie uderzenie Kiełkowskiego sprzed pola karnego i bez problemów futbolówkę wyłapuje Krzyżanowski.
16' Dwa strzały Kiełkowskiego i dwa obok bramki.
16' Czas dla Toyota Nowakowski!
17' Krzysztof Stachowski huknął z dystansu i słupek ratuje Krzyżanowskiego od utraty gola.
20' (4:0) - Stachowski do Litki i tuż przed końcową syreną pada kolejny gol dla Elektro-Budu.
23' Mateusz Kowalczyk strzałem sprzed pola karnego stara się zaskoczyć Wielkopolskiego, ale uderzył zbyt mocno - nad poprzeczką!
25' Sobolewski na lewej stronie zwiódł obrońcę Toyoty i zagrał pod bramkę do niepilnowanego Kiełkowskiego, który z bliska uderza tuż obok słupka!
26' Stachowski z rzutu rożnego mógł zaskoczyć Krzyżanowskiego, ale ten jest czujny i na raty wyłapuje futbolówkę.
26' Stachowski strzela z pola karnego i trafia w poprzeczkę!
27' (5:0) - Kiełkowski trafia po raz drugi w tym spotkaniu i Elektro-Bud prowadzi już pięcioma golami.
31' Stachowski z główki stara się zaskoczyć Krzyżanowskiego, ale jego strzał na róg zbija Krzyżanowski.
32' (6:0) - Drugie trafienie Sobolewskiego, który strzałem po ziemi, przy słupku zaskakuje Krzyżanowskiego.
34' Szarża Piotra Stasiewicza zakończona zostaje uderzeniem, po którym Wielkopolski udanie wyłapuje piłkę.
35' Czas dla Elektro-Budu.
36' (6:1) - Szał radości w ekipie Toyoty, a pierwszego gola w tym spotkaniu zdobywa Adam Szczupak!
38' Kolejne uderzenie Kiełkowskiego i znowu o sporym szczęścu może powiedzieć Krzyżanowski, którego od utraty siódmego gola ratuje słupek!
39' Słupek po strzale Stachowskiego!
40' (7:1) - Strzelanie w tym meczu kończy Krzysztof Litka.

Elektro-Bud odprawił z kwitkiem kolejnego rywala. Tym razem była to Toyota Nowakowski, z którą dawne money4you miało najwięcej problemów. Efektem była najniższa wygrana tej zimy (dotychczas) - 7:1. Dzięki takowej gracze Rafała Przybysławskiego pozostali w okolicach szczytu tabeli, ale mają gorszy bilans bramek od AZS-u i nie mogą być pierwsi. Drużyna Mateusza Kowalczyka notuje najwyższą przegraną w sezonie i z jednym punktem w dorobku plasuje się na miejscu w "czerwonej strefie". O premierowe zwycięstwo przy Przesmyckiego "czerwoni" zagrają z zamykającym tabelę - Freightex Wrocław, zaś Elektro-Bud w hicie kolejki "skrzyżuje rękawice" z KU AZS UWr.