14.01 godz. 11:35, Przesmyckiego 10, Sedzia: Tomasz Pondel
Skład: Tatarczuk, Ciesla, Pruś, Przeworski, Kubala, Pękala
Skład: Gaj, Koprowski, Gutowski, Gębka, Odlewański, Tychański, Grudzień, Wiciński, Lorek, Wojewoda, Łączniak
40' Marcin Pękala
4' Konrad Łączniak
5' Tomasz Gutowski
19' Konrad Łączniak
23' Wiesław Koprowski
32' Tomasz Gutowski
37' Krystian Wojewoda
38' Konrad Łączniak
Zawodnik meczu: Konrad Łączniak (Sporo strzałów, trzy gole, do tego jeden nieuznany, a także dwie asysty. Miał największy wkład w ugranie trzech punktów przez zespół BSH.)

Na inaugurację BSH minimalnie przegrało z GOJA Bianco Stars, ale tydzień później zainkasowało już komplet punktów, pokonując Axiom United 4:1. Teraz zamierza pójść za ciosem, by móc dopisać sobie kolejne trzy oczka, po spotkaniu z Freightex Wrocław. Jest to możliwe, bo ekipa Tomasza Wicińskiego pokazała już wrocbalowej publiczności, że w piłkę grać potrafi i nie zamierza łatwo się poddawać. Dla FTX starcie z BSH będzie drugim w ten weekend - dzień wcześniej Freightex uległ 1:3 Axiomowi. Czy graczom Ruzanowskiego da się ono we znaki i będzie rzutowało na niedzielne spotkanie? A może kolejne 40 minut rozegranych przy Przesmyckiego pozwoli bardziej poznać specyfikę ligi i przyniesie efekty w postaci lepszego rezultatu, a co za tym idzie historycznych punktów we Wrocbalu? Przekonamy się!

3' - Tychański do Łączniaka, strzał Konrada wyłapuje Tatarczuk.
4' - Patryk Kubala zdziurował obrońcę, w sytuacji sam na sam z bramkarzem trafił jednak prosto w niego.
4' - (1:0) Podanie z rożnego od Lorka, piętką wykańcza to Konrad Łączniak! BSH na prowadzeniu!
5' - (2:0) Kolejna asysta Lorka, tym razem już nie z rogu i nie do Łączniaka a do Tomka Gutowskiego!
6' - Dwie dobre okazje Lorka, dwukrotnie lepszy okazuje się kiper Freightexu.
9' - Łączniak z prawej strony pola karnego, piłkę pewnie wyłapuje Tatarczuk.
10' - Futbolówka po strzale Łączniaka trafia w poprzeczkę.
11' - Groźny strzał Pękali, Gaj nie daje się jednak zaskoczyć.
13' - Wiesław Koprowski trafia w słupek.
15' - Koprowski z dystansu, kiper zbija to na róg.
16' - Tomasz Gutowski podcina piłkę, nie udaje się jej jednak posłać nad Tatarczukiem.
17' - W akcji Krystian Wojewoda, znów dobrze Tatarczuk.
19' - (3:0) Dobra klepka BSH - Gutowski zagrywa do Łączniaka, a ten strzałem z prawej strony pokonuje Tatarczuka i posyła piłkę pod samą ladę!
20' - Łączniak obok słupka.
22' - Pękala do Przeworskiego, strzał i nogą broni to Gaj.
23' - Koprowski trafia w słupek.
23' - (4:0) "O rany Wiesław!" - stwierdza zegarowy. Koprowski wykorzystuje podanie od Wojewody i mamy już cztery zerko!
24' - Bardzo groźny strzał Lorka, Tatarczuk końcówkami palców paruje to na słupek!
25' - Trzy próby Gutowskiego, dwie pierwsze zatrzymują się na bramkarzu, trzecia odbija się od słupka.
27' - Poklepali sobie Gutowski z Łączniakiem, a że przedobrzyli to gola numer pięć nie oglądamy.
28' - Paweł Przeworski mocnym strzałem z wolnego posyła piłkę na słupek, dobitkę Prusa wyłapuje Gaj.
30' - Ładnie pograł sobie Tychański z Łączniakiem, piłka ląduje w siatce, jednak gol nie zostaje uznany, bo sędzia komunikuje, że noga Konrada była przy tym za wysoko uniesiona, a że w pobliżu była głowa rywala mogło być groźnie.
32' - (5:0) Łączniak do Gutowskiego i mamy kolejnego gola BSH!
33' - Kubala wybija z lini bramkowej strzał Łączniaka.
36' - Czas dla BSH.
36' - Wojewoda posyła piłkę na boczną siatkę.
36' - Pękala przegrywa pojedynek jeden na jeden z Gajem.
37' - (6:0) Grzegorz Grudzień trafia w słupek, a na pustaka dobija to Łączniak!
38' - (7:0) Łączniak zagrywa do Wojewody, ten sprytnie myli bramkarza i lekką podcinką umieszcza piłkę w siatce!
40'- (7:1) Honorowe trafienie dla Freightexu - Marcin Pękala wykorzystuje podanie od Patryka Kubali i strzałem po długim pokonuje Gaja!

Na premierowe punkty we Wrocbalu Freightex będzie musiał jeszcze poczekać. BSH było dzisiaj drużyną bezdyskusyjnie lepszą, a 7:1 jest najniższym wymiarem kary. W następnej kolejce ekipa Tomasza Wicińskiego zagra z Eurocashem, Freightex zmierzy się z Toyotą.