06.01 godz. 21:50, Przesmyckiego 10, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Koniecki, Krauss, Ostrowski, Wachowiak, Androsov, Golak, Felter, Bulicz, Lasik, Wereszczyński, Płonka, Zmorek
Skład: Krzyżanowski, Stasiewicz, Karolczyk, Świątek, Osiecki, Kowalczyk, Obiegło, Szczupak, Pawlik
7' Jerzy Wachowiak
8' Mirosław Lasik
10' Krzysztof Wereszczyński
11' Krzysztof Wereszczyński
15' Łukasz Zmorek
31' Waldemar Płonka
32' Waldemar Płonka
35' Mateusz Krauss
36' Michał Golak
7' Damian Obiegło
8' Damian Obiegło
10' Bartłomiej Świątek
10' Krystian Osiecki
12' Krystian Osiecki
29' Piotr Stasiewicz
Zawodnik meczu: Waldemar Płonka (Trudno było znacznie wyróżnić kogoś w tym spotkaniu. Wybór pada na Waldka, który był bardzo aktywny i strzelając dwa gole mocno przyczynił się do uzyskania przez jego drużynę cennego remisu! Wyróżnienie dla Krystiana Osieckiego i obu bramkarzy. )

Zarówno Toyota Nowakowski, jak i Leroy Merlin nie mieli udanych debiutów. O ile jednak nieznaczna porażka tych pierwszych w starciu z Kuehne+Nagel - 3:5 nie wygląda frustrująco, to jednak klęska z money4you (a już teraz Elektro-Bud) - 0:13, chluby nie przynosi. Jest to jednak płacenie frycowego, bo przecież dla wielu graczy tej drużyny jest to jedna z nielicznych okazji grania na parkiecie hali przy Przesmyckiego, tym bardziej we własnym, firmowym gronie. Trudno zatem powiedzieć, czy team Mateusza Kowalczyka będzie przysłowiowym chłopcem do bicia, czy ekipą z którą trzeba będzie się liczyć. Pokaże to również starcie z "rywalem za miedzy". Obie drużyny bardzo pragną zdobyć premierowe punkty w lidze Wrocbal, a to oznacza, że będziemy świadkami bardzo zaciętego spotkania, w którym nikt nie będzie odstawiał nogi, a każdy do ostatniej kropli potu powalczy o najmniejszy skwarek parkietu! Która z drużyn okaże się bardziej zdeterminowana i przechyli szalę zwycięstwa na swoją korzyść? A może będziemy świadkami podziału punktów? Przekonamy się!

3' Adam Szczupak z woleja i piłka przelatuje tuż obok bramki.
4' Mykyta Andrasov z rzutu wolnego i piłkę nad poprzeczkę przenosi golkiper Toyoty. .
7' Faul Jerzego Wachowiaka przy linii bocznej ukarany zostaje żółtą kartką.
7' Za grę bez gwizdka ukarany zostaje Damian Obiegło.
8' Michał Felter z dystansu i piłkę na rzut rożny zbija Maciej Krzyżanowski.
8' Mirosław Lasik ukarany zostaje żółtą kartką za faul na rywalu!
8' (1:0) - Duże zamieszanie w polu karnym Castoramy, sporo hałasu i odnalazł się w nim Obiegło, który strzałem zza pola karnego otwiera wynik spotkania!
10' Czerwona kartka dla Bartłomieja Świątka za faul na wychodzącym na czystą pozycję przeciwniku.
10' Za grę bez gwizdka zostaje ukarany Krzysztof Wereszczyński.
10' (2:0) - Krystian Osiecki sprytną podcinką nad wychodzącym bramkarzem podwyższa prowadzenie swojej drużyny. Warto dodać, że Toyota zdobyła bramkę w osłabieniu!
11' Czas dla Toyota Nowakowski.
11' (2:1) - Szał radości ekpie Leroy Merlin po tym jak premierowego gola dla tej drużyny w tym sezonie zdobywa Werszeczyński.
12' (3:1) - Osiecki precyzyjnym strzałem przy słupku pokonuje bramkarza po raz drugi w tym spotkaniu.
15' Oj ile razy to już Pan Andrzej Malec sięgał do kieszonki. Kolejne przewinienie i kolejny kartonik, tym razem dla Łukasza Zmorka.
17' Obiegło sam na sam z bramkarzem uderza obok słupka.
21' Michał Golak z prawej strony i Krzyżanowski broni to uderzenie, tak, że będziemy mieli rzut rożny.
23' Lasik zza pola karnego - nad poprzeczką!
26' Ekwilibrystyczny strzał Feltera obok słupka. Wcześniej uderzenie Osieckiego obok bramki.
27' Zmorek zza pola karnego i nogami udanie interweniuje Krzyżanowski.
28' Płonka staje oko w oko z Krzyżanowskim i mamy instyntowną interwencję Krzyżanowskiego, po której będziemy mieli tylko i wyłącznie rzut rożny.
29' (4:1) - Zabójczy kontratak Toyoty. Karolczyk do Stasiewicza i ten umieszcza piłkę obok Bulicza.
29' Czas dla Toyota Nowakowski!
31' (4:2) - Płonka zabrał się z piłką, mija obrońcę i strzałem po ziemi, w długi róg pokonuje Krzyżanowskiego.
32' (4:3) - Błąd przy wyprowadzaniu futbolówki przez Pawlika. Zagrywa ją wprost pod nogi Płonki, który takiego prezentu nie zamierza marnować i z najbliższej odległości pokonuje Krzyżanowskiego po raz drugi!
34' Centrostrzał Wachowiaka i przed szansą na gola staje Bulicz, który z bliska uderza tuż obok słupka!
35' Zagranie piłki ręką przez Kraussa poza polem karnym i mamy żółtą kartkę.
36' Dwie kapitalne interwencje Kraussa mocnych strzałach zawodników Toyoty!
36' (4:4) - Zgranie Bulicza główką pod bramkę w kierunku Golaka, a ten wpycha piłkę do siatki z najbliższej odległości. Mamy remis!
39' Wereszczyński z woleja obok bramki!
39' Czas dla Leroy Merlin Wrocław!

Oj co to było za spotkanie! Może wrażeń arystycznych zbyt wielu nie doświadczyliśmy, lecz emocji było w ilościach hurtowych. Nikt tutaj nie odstawiał nogi, często dopuszczając się fauli (które często sędzia Andrzej Malec karał kartkami), a licznik decybeli znacznie przekroczył normę. Ostatecznie skończyło się podziałem punktów, który wydaje się być jak najbardziej zasłużony. Bardziej rozczarowana jednak powinna być Toyota, która prowadziła już 4:1 i dała się dogodnić. Obie wyżej wymienione ekipy mogą się cieszyć z historycznych punktów we Wrocbalu, a samo ich spotkanie utkwi nam w pamięci na bardzo, a to bardzo długo! Następne pary meczowe obu tych ekip to: Leroy Merlin - KU AZS UWr oraz Elektro-Bud - Toyota Nowakowski.