16.12 godz. 22:00, Przesmyckiego 10, Sedzia: Kamil Struski
( 0 : 5 )
Skład: Stachowski, Przybysławski, Wielkopolski, Kiełkowski, Dembowski, Sobolewski, Litka, Kuziomko
Skład: Koniecki, Ostrowski, Wachowiak, Androsov, Rzońca, Golak, Felter, Bulicz, Lasik, Wereszczyński, Płonka, Zmorek
6' Artur Sobolewski
7' Grzegorz Kiełkowski
8' Maciej Kuziomko
9' Grzegorz Kiełkowski
12' Krzysztof Stachowski
23' Krzysztof Litka
24' Grzegorz Kiełkowski
28' Grzegorz Kiełkowski
29' Maciej Kuziomko
33' Michał Przybysławski
38' Maciej Kuziomko
39' Krzysztof Litka
39' Krzysztof Stachowski
Zawodnik meczu: Grzegorz Kiełkowski (Cała drużyna money4you zagrała koncertowo, ale najśmielej pod polem karnym przeciwników sprawował się Grzesiek, który strzelił cztery gole i zanotował jedną asystę. Wyróżnić trzeba także Artura Sobolewskiego. )

Leroy Merlin Wrocław po dwóch sezonach spędzonych w lidze na Kuźnikach wystawia swoją reprezentację także w lidze halowej i znając zawsze wysokie ambicje tej drużyny, będzie walczyła ona o najwyższe cele. Skład ekipy Mateusza Rzońcy jest mocno przebudowany i zobaczymy w niej zaledwie jednego gracza występującego w drużynie grającej w lidze siedmioosobowej. Jest to Krzysztof Koniecki. Można rzec zatem, że mamy do czynienia z debiutantem, o którego zawodnikach i ogólnej grze można tylko szukać informacji wróżąc z fusów. Na inauguracje LM "skrzyżuje rękawice" ze zdecydowanie bardziej znanym wrocbalowej publiczności money4you, w którego składzie znajduje się wielu graczy ogranych w naszych rozgrywkach. Są to m.in bracia Przybysławscy - Rafał i Michał, Grzegorz Kiełkowski, Wojciech Graca i  Artur Sobolewski. Z tym składem dawny Interam powinien walczyć o coś więcej niż jak miejsce w dolnej części tabeli. Poprzednie dwa sezony nie były udane, a więc w myśl do trzech razy sztuka, teraz ma być lepiej, ale na ile lepiej? Czy team Rafała Przybysławskiego włączy się do walki o awans do pierwszej ligi, czy jednak znowu zawiedzie i zakończy zmagania tuż nad "czerwoną strefą"? Jak zaprezentuje się "odświeżony" Leroy Merlin? Czy będzie to zespół z którym trzeba będzie się liczyć, czy jednak taki z którym o wywalczenie trzech punktów, stanie się formalnością? Na te i inne pytania odpowiedzi poznamy dzisiaj wieczorem!

2' Artur Sobolewski zagrywa w pole karne do Grzegorza Kiełkowskiego, który z najbliższej odległości, z główki trafia w słupek!
6' (0:1) - Na przedpole piłkę do Artura Sobolewskiego wycofuje jeden z kolegów, a popularny "Sobol" bez zastanowienia uderza i kieruje piłkę do bramki precyzyjnie tuż przy słupku!
7' (0:2) - Krzysztof Stachowski wystawia piłkę jak na tacy Grzegorzowi Kiełkowskiemu, a ten pakuje ją do pustej bramki.
8' (0:3) - Maciej Kuziomko staje oko w oko z Mateuszem Rzońcą i idealnym uderzeniem przy słupku podwyższa prowadzenie money4you!
9' (0:4) - Kiełkowski kontra Rzońca i mamy czwartego gola dla "białych".
12' (0:5) - Rozklepana defensywa Leroy Merlin. Stachowski-Dembowski-Stachowski i mamy kolejnego gola.
13' Kiełkowski wygrywa pojedynek biegowy z obrońcą LM i oddaje strzał, który świetnie nogami broni Rzońca.
13' Mirosław Lasik strzałem z prawej strony stara się zaskoczyć Marcina Wielkopolskiego, ale ten jest na posterunku i czujnie paruje piłkę poza światło bramki.
16' Dembowski prostopadłym podaniem odnajduje w polu karnym Stachowskiego, a ten mając przed sobą tylko bramkarza, stara się go wyminąć, lecz golkiper nie wykonuje żadnych zbędnych ruchów i udanie interweniuje, zbijając piłkę na rzut rożny.
20' Kontra Leroy Merlin. Lasik wystawia piłkę jak na tacy Michałowi Golakowi, a ten w sytuacji sam na sam z Wielkopolskim musi uznać jego wyższość!
22' Strzał Kuziomko z dystansu, po ziemi i kolanami piłkę do parkietu dobija Rzońca, zażegnując tym samym utracie szóstego gola przez jego drużynę.
23' (0:6) - Sobolewski w tempo zagrywa do Krzysztofa Litki, który z łatwością wymija bramkarza i z zimną krwią pakuje piłkę do pustej bramki.
24' (0:7) - Kiełkowski zabiera się z piłką i będąc na prawej stronie finalizuje akcje strzałem. Ten na pozur wydaje się być bardzo niskich lotów, ale sprawia nie lada problemy Rzońcy, bowiem ten przepuszcza piłkę praktycznie pod pachą.
28' (0:8) - Dembowski do Kiełkowskiego i mamy kolejnego gola!
29' (0:9) - Dembowski-Kiełkowski-Kuziomko, rozmontowana defensywa Leroy Merlin po raz kolejny. Dwucyfrówka blisko!
30' Nieczyste uderzenie Michała Feltera przelatuje obok bramki strzeżonej przez Wielkopolskiego.
31' Sobolewski do Stachowskiego, a ten z bliska huknął...w poprzeczkę! Kibice na trybunach domagają się VAR-u, uznając, że futbolówka przekroczyła linię bramkową. Sędzia jednak pozostaje niewzruszony i z tej możliwości nie skorzysta ;)
33' Krzysztof Wereszczyński zatańczył z Wielkopolskim, ale ostatecznie trafia wprost w ofiarnie interweniującego golkipera money4you!
33' (0:10) - Sobolewski do Michała Przybysławskiego i mamy dwucyfrówkę!
34' Krótko rozegrany rzut wolny pośredni przez LM zakończony zostaje strzałem przez Wereszczyńskiego i kolejną fenomenalną interwencją Wielkopolskiego, który mimo tego, że był zasłonięty zbija futbolówkę na rzut rożny.
35' Dembowski z główki zagrywa do Stachowskiego, a ten z woleja trafia w słupek!
38' (0:11) - Kanonada strzelecka money4you trwa w najlepsze, a trzeciego gola w tym spotkaniu zdobywa grający z numerem "4" - Kuziomko!
39' (0:12) - Sobolewski na "pustaka" wystawia piłkę Litce, a ten umieszcza ją w pustej bramce!
39' (0:13) - Dembowski do Stachowskiego, a ten udanie kończy kolejną świetną akcję swojej drużyny, pokonując Rzońcę z najbliższej odległości.

Nie udał się debiut Leroy Merlin w lidze halowej! Debiutant otrzymał lekcję futbolu od money4you, stracił trzynaście goli, nie strzelając przy tym ani jednego. Dawny Interam z kolei pokazał, że drzemie w nim spory potencjał i jeżeli będzie punktował z wyżej notowanymi rywalami, to powalczy o awans na zapleczę Superligi. Następnym razem, o nie tylko premierowe punkty, ale również bramki zespół Mateusza Rzońcy zagra z Toyota Nowakowski, z kolei podopieczni Rafała Przybysławskiego "staną w szranki" z Freightex Wrocław.