16.12 godz. 16:00, Przesmyckiego 10, Sedzia: Marcin Niciński
6 : 7
( 2 : 2 )
Skład: Poznański, Pająk, Słowiakowski, Waszczyk, Salamaga, Obara, Chodorski, Graf
Skład: Gaj, Koprowski, Gębka, Kończyk, Tychański, Grudzień, Wiciński, Lorek, Wojewoda, Łączniak, Wrona
3' Mateusz Chodorski
5' Kamil Salamaga
25' Michał Poznański
26' Kamil Salamaga
31' Piotr Słowiakowski
32' Michał Poznański
38' Adrian Graf
17' Andrzej Wrona
18' Krystian Wojewoda
27' Piotr Lorek
35' Konrad Łączniak
37' Piotr Lorek
38' Konrad Łączniak
Zawodnik meczu: Mateusz Chodorski (Aktywny przez całe spotkanie, nie raz zagrażał bramce rywala, oddał sporo strzałów. Mecz z BSH kończy z golem i asystą na koncie.)

BSH Wrocław i Goja Bianco Stars to drużyny nieznane wrocbalowej społeczności. Dwaj debiutanci, którzy zainaugurują granie w drugiej kolejce i ciężko cokolwiek o tych drużynach i co za tym idzie, o tym spotkaniu powiedzieć. BSH to zespół złożony z pracowników firmy produkującej sprzęt AGD, z kolei GOJA to przedsiębiorstwo produkujące materiały budowlane. O ile o tych pierwszych można powiedzieć, że grają w niej pracownicy, to w drugiej GOJA jest, jakby to nie zabrzmiało, tylko lub aż sponsorem. Bianco Stars przez kilka lat grało (nadal gra) w jednej z konkurencyjnych lig amatorskich we Wrocławiu i teraz ma zamiar pokazać się we Wrocbalu. O tej drużynie możemy powiedzieć nieco więcej za sprawą dwóch graczy ogranych w naszych rozgrywkach. Są to Damian Pająk - na co dzień bramkarz Przyjaciół Tifosek oraz Michał Poznański z Botów, który również jest golkiperem, ale raczej, tej zimy będzie grał w polu. Co możemy powiedzieć na koniec? Miejmy nadzieje, że będzie to wyrównane i pełne emocji widowisko, w którym losy tego kto zwycięży ważyć się będą do ostatniej sekundy spotkania!

3' - (0:1) Przez pierwsze minuty za wiele się nie działo, ale kiedy już mieliśmy kłaść się spać obudził nas indywidualną akcją Mateusz Chodorski, który strzałem w długi róg wyprowadził na prowadzenie ekipę GOJA Bianco Stars!
5' - (0:2) GOJA podwyższa na dwa zero! Sebastiana Gaja pokonuje, na raty, Kamil Salamaga!
6' - Świetna interwencja Sebka Gaja po strzale Patryka Obary.
7' - Mocne uderzenie Mateusza Chodorskiego, nie poszło jednak w światło bramki.
9' - Strzał oddawał Patryk Waszczyk, a na trybunach pojawił się najwierniejszy fan ligi Wrocbal - pan Jurek. Gola na dzień dobry nasz kibic jednak nie zobaczył.
12' - Chodorski z wolnego, prosto w mur.
14' - Chodorski zaginął na chwilę w niewyjaśnionych okolicznościach w pobliskim korytarzu. Wbrew temu co sądzili koledzy poszedł szukać tam piłki, a nie za potrzebą. Zguba znaleziona, gramy dalej.
15' - Adrian Graf vs Sebek Gaj, górą kiper BSH.
15' - Golkiper BSH słusznie zauważa, że "Panowie jest 15. minuta, a my strzału nie oddaliśmy".
17' - (1:2) Krystian Wojewoda głową zgrywa do Adrzeja Wrony, a ten uderza i pokonuje wszystkie osiem kończyn Damiana Pająka!
18' - Piotr Lorek uderza z główki, sprytne odnóża Pająka dają radę to zatrzymać.
18' - (2:2) Ale się rozkręciło BSH! Krystian Wojewoda z bliskiej odległości pokonuje Damiana Pająka!
20' - Gdyby Łukasz Tychański trochę lepiej dołożył nogę przy strzale może mielibyśmy już 3:2 dla BSH. Ale nie dołożył, więc nie mamy.
20' - Kąśliwy strzał Piotra Lorka, futbolówka ociera się o słupek!
21' - Aktywny od początku drugiej połowy jest Mati Chodorski. A że w pełni skoncentrowany jest Seba Gaj to gola z tego nie mamy.
22' - Ładnie sobie poklepało BSH, wszystko było fantastico poza ostatnim dołożeniem nogi Andrzeja Wrony.
25' - (2:3) Damian Pająk wyrzuca piłkę pod samą bramkę, a tam dotyka ją najlepszy kiper tegorocznej edycji Świątecznego Karpia - grający dzisiaj w polu Michał Poznański! Mamy ekipę GOJA na prowadzeniu!
26' - (2:4) Kamil Salamaga ustrzela dublet, a GOJA ma już dwa gole przewagi!
27 - (3:4) Stratę zmniejsza Piotr Lorek!
31' - (3:5) Po podaniu Mateusza Chodorskiego piłkę do siatki pakuje Piotr Słowikowski!
32' - Czas dla GOJA Bianco Stars.
32' - (3:6) Michał Poznański z dublecikiem! Gracz GOJA pokonuje wychodzącego z bramki Gaja i posyła piłkę z 3 metrów na pustaka!
35' - Czas dla BSH Wrocław.
35' - (4:6) Piotr Lorek z wolnego podaje do Konrada Łączniaka, a ten stojąc tyłem do bramki piętką pokonuje Damiana Pająka!
37' - (5:6) Cudowna akcyjka BSH! Piłka chodziła jak po sznurku, na koniec Konrad Łączniak podał do Piotra Lorka, a ten umieścił piłkę w siatce!
38' - (6:6) Ależ końcówka! BSH wróciło z dalekiej podróży i mamy już remis! Konrad Łączniak doprowadza do wyrównania!
38' - (6:7) GOJA się nie poddaje i na dwie minuty przed końcem ponownie obejmuje prowadzenie! W roli strzelca Adrian Graf!

Może i sam początek był lekko usypiający, ale później na nudę nie mogliśmy narzekać. W spotkaniu padło aż 13 bramek, z czego większość w drugiej połowie i na dobrą sprawę do ostatniego gwizdka nie mogliśmy być pewni kto na wejdzie w sezon inkasując trzy oczka. Ostatecznie sztuka ta udała się ekipie GOJA Bianco Stars. O kolejne punkty ekipa Patryka Obary powalczy z EuroCash grupą. Rywalem BSH będzie Axiom United.