Skład: Wędzonka, Marszałek, Weber, Głodek, Orszewski, Głowacki, Kozubek, Skalski, Nowak
Skład: Kopyś, Szozda, Przechrzta, Zasłonka, Zaborowski, Gołdyn
13' Piotr Wędzonka
36' Krzysztof Weber
40' Artur Kozubek
16' Marcin Gołdyn
Zawodnik meczu: Piotr Wędzonka (Piotrek był bardzo aktywny przez całe spotkanie ze Złotym Lwem. Walczył, podawał i strzelał, a spotkanie zakończył zdobyciem dwóch ważnych bramek. )

Złoty Lew oj tajemnicza to drużyna, a może ujmując to jeszcze lepiej, nieprzewidywalna to drużyna. Sześć punktów zdobytych w pięciu meczach to nie jest niby dorobek zły, ale do fenomenalnych nie należy. W zeszłym sezonie po 10 kolejkach dawne RTV Euro AGD ugrało siedem punktów więcej i ostatecznie musieli pożegnać się z zapleczem Superligi. Jeżeli teraz ma być inaczej gracze Pawła Pawłowskiego muszą ustabilizować formę i najlepiej znaleźć sposób na pokonanie spadkowicza - Politechniki OldBoys. Team Jarosława Marszałka w piłkę grać potrafi i choć zanotował już dwie wpadki (przegrywając z Tomtexem i Klueh), to nawet w tych przegranych meczach wyglądał lepiej od swoich przeciwników. Jak poradzi sobie ze Złotym Lwem? Czy odniesie kolejną wygraną i przybliży się do strefy dającej awans? A może to Marcin Gołdyn i spółka pokażą, że ostatnia porażka z osłabionym kadrowo AWL-em była tylko i wyłącznie wypadkiem przy pracy? Złoty Lew dzisiaj mocno osłabiony kadrowo, a co najbardziej istotne rozpocznie mecz bez zmian.

1' Przed szansą na gola dającego prowadzenie staje Dariusz Głowacki, ale jego strzał z pola karnego instynktownie broni Marek Przechrzta.
4' Na obiekcie melduje się Andrzej Szozda, a to oznacza, że Złoty Lew będzie posiadał rezerwowego.
6' Piotr Wędzonka pograł z Darkiem Głowackim, a ten drugi zakończył akcje mocnym strzałem po którym kapitalnie interweniuje Przechrzta do spółki z kolegami z obrony!
9' Przemysław Głodek na dalszy słupek zagrywa do Marcina Orszewskiego, a ten staje przed szansą na gola, lecz na wślizgu nie zamyka całej tej akcji.
10' (0:1) - Dobra gra Politechniki OldBoys przynosi efekt w postaci strzelonej bramki, a mocnym strzałem pod poprzeczkę Przechrztę pokonuje Wędzonka!
11' (0:2) - Kolejny cios zadany przez "Polibudę", a wynik podwyższa Artur Kozubek!
13' (0:3) - Wędzonka kontra Przechrzta, strzał przy słupku i kolejny gol!
16' (1:3) - Rozmontowana defensywa Politechniki. Łukasz Kopyś pod bramkę zagrywa do Marcina Gołdyna, a ten na raty pokonuje Przemysława Nowaka! Złoty Lew nie składa broni!
18' Kolejna składna akcja Politechniki zakończona strzałem po ziemi - obok słupka.
20' Uderzenie Głodka z lewej strony i na raty po nim interweniuje bramkarz.
23' Uderzenie Jarosława Marszałka zostaje zablokowane przez Zbigniewa Zaborowskiego.
24' Na bramkę strzela Dariusz Głowacki i futbolówka po nodze obrońcy wychodzi na rzut rożny.
26' Sprzed pola karnego na bramkę uderza Adrian Zasłonka, lecz próba to do udanych nie należy.
26' Kolejna próba Zasłonki i tym razem pewnie interweniuje Przemysław Nowak.
28' Marcin Orszewski lobuje bramkarza i mamy poprzeczkę, po chwili ten sam zawodnik dopada do bezpańskiej piłki, lecz nie ma bramki, gdyż futbolówkę z linii bramkowej wybija Adrian Zasłonka.
30' Ależ mamy meczycho! Akcja za akcję, cios za cios, brakuje tylko trafień w drugiej odsłonie.
32' Kontra "PWRu" i w dogodnej sytuacji nieczysto w piłkę uderza Dariusz Głowacki...
34' Składna akcja Politechniki Oldboys kończy się strzałem w boczną siatkę Jarosława Marszałka.
36' (1:4) - Krzysztof Weber podwyższa prowadzenie Politechniki sprytnym strzałem przy krótszym słupku.
37' Mocny strzał Wędzonki broni Przechrzta.
37' Kontra Złotego Lwa po której Gołdyn przegrywa pojedynek jeden na jeden z Nowakiem!
38' Głowacki staje oko w oko z Przechrztą i przegrywa ten pojedynek!
40' (1:5) - Po dograniu Dariusza Głowackiego bramkę zdobywa Artur Kozubek.

Politechnika po sobotniej, pechowej porażce z Drukgrafem Mirków, tym razem wyciągnęła wnioski i nie dała większych szans Złotemu Lwowi. Dzięki wygranej 5:1 spadkowicz wskoczył na czwarte miejsce w stawce i daje jasny sygnał, że powalczy jeszcze o powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej. Jeśli chodzi o ekipę Pawła Pawłowskiego to po sześciu meczach może pochwalić się dorobkiem sześciu punktów, czyli wynikiem, który do najlepszych nie należy. Dawne RTV Euro AGD znajduje się w strefie spadkowej i jeżeli nie będzie regularnie punktować to podobnie jak przed rokiem pożegna się z zapleczem Superligi. Następne pary meczowe obu tych ekip to: Politechnika OldBoys - Real Compensacion oraz Złoty Lew - Na Szańcach 7a.