27.01 godz. 21:00, Przesmyckiego 10, Sedzia: Andrzej Malec
( 2 : 1 )
Skład: Okoniewski, Mwasha, Zahorski, Szymkow, Kaczmarski, Perszke, Szczepanski, Bernacki, Tomczyk, Pietrańczyk, Tyczyński
Skład: Kwiatkowski, Zińczuk, Niedźwiecki, Kowalski, Kozicki, Wójciak, Giżycki, Bania, Olejnik
6' Tomasz Szymkow
11' Wojciech Tomczyk
23' Tomasz Zahorski
39' Wojciech Tomczyk
14' Sławomir Kozicki
19' Przemysław Bania
20' Mateusz Giżycki
28' Krzysztof Kowalski
37' Bartosz Olejnik
Zawodnik meczu: Sławomir Kozicki (dobra technika, przegląd gry i bramka a takze asysta daje mu tytuł gracza meczu)

Zarówno Castorama jak i Golden Care Football radzą sobie w tym sezonie bardzo słabo i choć uzbierali dotychczas po trzy punkty to z ich formą wygląda to nieco inaczej. Beniaminek na inauguracje wygrał, a później trzy mecze przegrał. Debiutant z kolei najpierw trzy mecze przegrał, by ostatnio się przełamać i pokonać 3M. Tak czy siak na chwilę obecną w przypadku obu tych drużyn liczy się tylko i wyłącznie zapewnienie ligowego bytu, ale do tego jeszcze daleka droga i trzeba zacząć regularnie punktować. Niezwykle istotne będzie starcie bezpośrednie, w którym ciężko wskazać faworyta. To tylko pokazuje, że szykuje nam się pełen emocji mecz, w którym nikt nie będzie odstawiał nogi, a każda ze stron, będzie walczyła o najmniejszy nawet skrawek parkietu. Dodatkowo nie możemy doczekać się pojedynku dwóch świetnych snajperów, a zarazem liderów swoich drużyn, czyli Patryka Wójciaka z Castoramy i Michała Perszke z "Goldenów". Który z nich poprowadzi swój zespół do cennego triumfu? Czas pokaże!

4' Patryk Wójciak groźnie strzela z 8 metrów,dobra obrona
6' (0:1) Tomasz Szymków otwiera wynik meczu
10' dobry drybling przy linii końcowej Łukasza Tyczyńskiego, dośrodkowanie i dobrze wyłapuje to Mateusz Giżycki
11' ostry faul Wojtka Tomczyka i żółta kartka
13' bomba z połowy boiska Sławomira Kozickiego i dobra obrona
14' (1:1) Kozicki jeszcze raz spróbowal i tym razem nie dał szans bramkarzowi! Wyrównanie
15' po rzucie rożnym niecelnie uderza z 3 metrów Tomek Szymków
16' Tomasz Zahorski wspaniale minął 3 obrońców, położył bramkarza ale nie zmiescił juz piłki w bramce, kąt był zbyt ostry
19' (2:1) castorama wychodzi na prowadzenie po dwójkowej akcji, Kozicki podał do Przemka bani i mamy 2:1
23' (2:2) Tomasz Szymków z Tomaszem Zahorskim przeprowadzaja piękną akcję, piłke ma ten ostatni i pakuje ją do bramki!
24' Krzysztof Kowalski potężnie z 10 metrów, dobra obrona Okoniewskiego
27' wolny dla Castoramy z 7 metrów, moze być groźnie
28' (3:2) Krzysztof Kowalski ostatni dotknał piłki po sporym zamieszaniu pod bramką Golden Care
29' Przemek Bania z 2 metrów w słupek! To była dwuseta!
32' niewykorzystana szansa Golden Care, sam na sam był Michał Perszke
37' (4:2) Bartłomiej Olejnik po indywidualnej akcji zdobywa czwartą bramkę strzałem po ziemi
39' (4:3) Wojciech Tomczyk z najbliższej odległosci zdobywa kontaktową bramkę, 2 minuty do końca!

Kolejny tego wieczoru tzw. one goal game, czyli spotkanie gdzie o zwycięstwie zadecydowała jedna bramka, a między druzynami stale utrzymywała się właśnie taka różnica bramkowa. Bardzo gorąco zrobiło sie w 39 minucie kiedy to Wojciech Tomczyk zdobył trzecią bramkę dla Golden Care i zawodnicy tej drużyny poczuli, że moga przynajmniej wyrównac stan meczu, jednak sekundy mijały nieubłaganie szybko i to drużyna Castoramy może świętować zwycięstwo.

autor: Paweł Kubów