20.01 godz. 21:00, Przesmyckiego 10, Sedzia: Marcin Niciński
Skład: Kwiatkowski, Maćkowiak, Kowalski, Kozicki, Stochalski, Ciszek, Giżycki, Zięcik, Mróz, Olejnik, Misiak
Skład: Polańczyk, Kopyś, Pawłowski, Szozda, Zasłonka, Zaborowski, Tomaska, Gołdyn, Kałmuk, Bzowski
18' Bartosz Olejnik
24' Bartosz Olejnik
25' Sławomir Kozicki
9' Paweł Pawłowski
12' Andrzej Szozda
15' Marcin Kałmuk
20' Dariusz Polańczyk
33' Adrian Zasłonka
38' Marcin Gołdyn
Zawodnik meczu: Adrian Zasłonka (Trudno było wyróżnić jednego z graczy Złotego Lwa, bowiem cały zespół zagrał bardzo dobrze. MVP dostaje jednak Adrian, który odznaczał się sporą aktywnością, strzelał, podawał i raz trafił do siatki. Wyróżnić trzeba Darka Polańczyka. )

Złoty Lew, jak i Castorama Korona to drużyny grające na początku sezonu w kratkę. Obie znajdują się dość niespodziewanie w strefie spadkowej i na pewno nie są z tego faktu zadowoleni. Celem na starcie bezpośrednie na pewno jest wygrana! Znając charakterność obu drużyn, wiemy, że również, że nikt tutaj nie będzie odpuszczał, a do ostatniej kropli potu toczyć się będzie walka o trzy punkty! Kto zatem je zgarnie? Czy kluczem do sukcesu okaże się ogrome zgranie i doświadczenie Pawła Pawłowskiego i jego kolegów? Czy jednak polot beniaminka na czele z fantastycznym Patrykiem Wójciakiem? A może rannych będzie dwóch i skończy się na podziale punktów? Czas pokaże! Złoty Lew dzisiaj w praktycznie najmocniejszym składzie, z kolei Castorama bez największej gwiazdy - Patryka Wójciaka.

4' Za nami cztery minuty spotkania i więcej krzyku niż gry.
7' Pierwszy, kontrolny strzał Castoramy i Bzowski chwyta piłkę "do wora" bez najmniejszego problemu.
9' (1:0) - Paweł Pawłowski huknął po długim i Złoty Lew wychodzi na prowadzenie! Po tym trafieniu Pawłowski zbiega do "pit stopu".
12' (2:0) - Złoty Lew idzie za ciosem, a Radosława Kwiatkowskiego pokonuje Andrzej Szozda!
15' (3:0) - Koncertowej gry Złotego Lwa ciąg dalszy! Dariusz Polańczyk zagrywa za plecy obrońców do Marcina Kałmuka. Ten układa sobie piłkę do strzału i pięknym uderzeniem z woleja, przy słupku pokonuje Kwiatkowskiego! Cóż za trafienie! Stadiony świata!
17' Krzysztof Mróz z dystansu i pewnie futbolówkę łapie Grzegorz Bzowski!
18' (3:1) - Sławomir Kozicki wystawia piłkę jak na tacy Bartłomiejowi Olejnikowi,  a ten z najbliższej odległości umieszcza futbolówkę w sieci!
19' Kąśliwy strzał Łukasza Kopysia i piłkę poza światło bramki, w sposób ekwilibrystyczny przenosi Kwiatkowski!
20' (4:1) - Dariusz Polańczyk z dystansu i futbolówka przy słupku wpada do bramki obok starającego się interweniować golkipera!
20' Koniec pierwszej połowy. Za Radka Kwiatkowskiego między słupkami pojawia się Mateusz Giżycki.
24' (4:2) - Olejnik zdobywa drugiego gola w tym spotkaniu, a dystans Castoramy do Złotego Lwa to tylko dwie bramki.
25' Krzysztof Kowalski może zaskoczyć swojego bramkarza, ale jego strzał zatrzymuje się na słupku!
25' (4:3) - Kozicki kontra Bzowski i górą w tym starciu golkiper Złotego Lwa. Po chwili mamy jednak dobitkę i trafienie dla Castoramy, która łapie kontakt!
31' Czas dla Castoramy Korona!
32' Zasłonka z dystansu, po ziemi i pewnie futbolówkę chwyta Mateusz Giżycki!
33' (5:3) - Zasłonka indywidualnej akcji mija po drodzę obronę rywala i z najbliższej odległości pokonuje Giżyckiego!
36' Kozicki mija rywala i mocno strzela na bramkę. Gola jednak nie będzie, bowiem kapitalną interwencję notuje Bzowski!
38' (6:3) - Mała gra pomiędzy Kałmukiem a Gołdynem. Pierwszy Marcin podaje, a ten drugi mając przed sobą tylko bramkarza strzela mocno, obok starającego się interweniować golkipera!
40' Kopyś do Tomaski, który z najbliższej odległości uderza tuż obok bramki!

Złoty Lew wykorzystał braki kadrowe Castoramy i zanotował bardzo cenną wygraną, drugą w tym sezonie! Takowa pozwoliła oddalić się od strefy spadkowej i wskoczyć na piąte miejsce. Co do beniaminka to nie miał dzisiaj kim straszyć, a sam Sławomir Kozicki meczu nie wygra! Tym samym trzecia porażka z rzędu stała się faktem i jeżeli w najbliższych kolejkach zespół ten się nie przełamie to będzie zacięcie walczył o ligowy byt. Kolejny mecz ekipy Pawła Pawłowskiego już jutro, a na jej drodze stanie Akademia Wojsk Lądowych. Castorama z kolei za tydzień "skrzyżuje rękawice" z Golden Care Football.