tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Akademia Wojsk Lądowych 10 +28 27
2 . Tomtex (hala) 10 +35 24
3 . Real Compensación (hala) 10 +20 24
4 . Na Szańcach 7A 10 +14 19
5 . Politechnika Oldboys 10 +15 15
6 . Drukgraf Mirków 10 +0 15
7 . Złoty Lew (hala) 10 -6 12
8 . Castorama Korona 10 -23 12
9 . Golden Care Football 10 -19 7
10 . Klueh (hala) 10 -15 6
11 . 3M (hala) 10 -49 2
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
07.01 godz. 12:25, Przesmyckiego 10, Sedzia: Kamil Struski
3M (hala)
Tomtex (hala)
14 : 2
( 2 : 2 )
Skład: Nosewicz, Drabicki, Bembenek, Jakieła, Bałaga, Kulka, Symonowicz, Herbuś, Apicionek, Wojteczek
Skład: Pondel, Pondel, Słowiński, Gruszka, Kloczkowski, Rudzki, Krysiak, Lungu, Olkowski, Giermek
15' Bartosz Drabicki
20' Łukasz Jakieła
10' Mateusz Giermek
14' Damian Rudzki
21' Mateusz Giermek
22' Mateusz Giermek
25' Mateusz Olkowski
29' Damian Rudzki
30' Mateusz Giermek
32' Damian Rudzki
33' Dawid Kloczkowski
35' Dawid Kloczkowski
36' Damian Rudzki
37' Tomasz Pondel
38' Mateusz Olkowski
39' Tomasz Pondel
Zawodnik meczu: Mateusz Giermek (Strzelił cztery gole dla Tomtexu, z czego trzy pierwsze w kluczowej partii meczu, kiedy 3M było jeszcze równorzędnym przeciwnikiem. Wyróżnić należy także Damiana Rudzkiego, również autora czterech trafień.)
    vs    

Po spotkaniu z Politechniką, Tomtex czeka starcie z teoretycznie łatwiejszym przeciwnikiem, którym nie jest spadkowicz, a beniaminek - 3M. Dla ekipy Jacka Nosewicza będzie to jedyne starcie w ten weekend i to może być jednym z czynników dających przewagę. Co prawda pierwszoligowy debiutant na inauguracje musiał uznać wyższość właśnie PWR-u, ale teraz jest zdecydowanie lepszej myśli i ma zamiar w końcu zapunktować. "Połączeni Piłką" nie są jednak byle jakim rywalem, bowiem na zapleczu Superligi grają od kilku dobrych lat, raz osiągając lepsze, a raz gorsze wyniki. Trudno powiedzieć, jaka będzie dla nich ta zima, ale o powtórzenie wyników z jesienii, kiedy to świętowali wicemistrzostwo, będzie niezwykle trudno. Poza tym zobaczymy w jakich nastrojach będą po sobotnim starciu z OldBoys. Jeżeli z nimi zapunktują, to również z 3M powinno się to udać. Nie mogą jednak zlekceważyć beniaminka, bo ten niejednokrotnie pokazywał, że w piłkę grać potrafi i na pewno zrobi wszystko, aby wygrać. Czy to im się uda, czy raczej znowu będą musieli obejść się smakiem zdobyczy punktowej?

Relacja z meczu:
1' Rozpoczęcie spotkania
4' - "A irańska siatkarka gdzie jest? Na placu gry? A nie, w piżamie znowu, k****" - Organizator rozgrywek nie może doczekać się popisów popularnego TePe17.
5' - Irańska siatkarka melduje się na parkiecie.
6'- Indywidualny rajd Pondla kończy się wraz z końcem boiska.
8' - W akcji Tepe17, gola Pondla jednak nie oglądamy, bo dobrze interweniuje Radek Kulka.
9' - Strzał Bałagi z dystansu, pewnie broni to Słowiński.
10' - Dwie dobre interwencje Kulki, najpierw po strzale Rudzkiego, później Pondla.
10' - (1:0) Jak on to zmieścił?! Świetny strzał zza pola karnego w wykonaniu Mateusza Giermka, piłka wpada do bramki między Kulką a słupkiem!
11' - Akcję 3M kończy Bałaga, strzał należy zaklasyfikować jednak do niecelnych.
12'- Wyjątkowo cicho zachowuje się dziś Michał Pondel. Już myśleliśmy, że stracił głos, na szczęście tak jednak się nie stało, bo bramkarz Tomtexu zaczął zarządzać zmianami zza lini bocznej.
13' - Na stoliku zaczęły się właśnie zakłady czy Michał Pondel wejdzie w drugą połowę na budę. Lepiej żeby wszedł, bo niektórzy stracą naprawdę miliony monet.
14' - (2:0) Radek Kulka przez chwilę stwierdza, że w sumie fajnie by było sobie popykać przy niedzieli w siatkówkę, a to bezlitośnie wykorzystuje Damian Rudzki, który posyła piłkę do siatki!
15' - (2:1) 3M łapie kontakt z przeciwnikiem - uderzenie zza pola karnego w wykonaniu Bartka Drabickiego, rykoszet i mamy piłkę w sieci!
18' - Irańska siatkarka w urokliwej piżamie zgłasza arbitrowi zawodów potrzebę wzięcia czasu przez ekipę Tomtexu.
20' - (2:2) Tomek Słowiński siedzi na parkiecie, rozkłada ręce i używa słów powszechnie uznawanych za obraźliwe. Jak myślicie, co to może oznaczać? Tak właśnie - Tomtex właśnie stracił gola. Do wyrównania doprowadza Łukasz Jakieła!
20' Koniec pierwszej połowy
21' - W drugiej odsłonie spotkania między słupkami nadal będzie stać Tomasz Słowiński. "K****, Misiek przegrał rywalizację z Prezesem" - z nutką żalu w głosie stwierdza operator zegara, Marcin Niciński.
21' - (3:2) Tomtex fantastycznie wchodzi w drugą część meczu - Lungu mija rywala i odgrywa do Mateusza Giermka, a ten strzałem z pola karnego pokonuje Kulkę!
22' - (4:2) Giermek z hat-trickiem! Tomtex odskakuje rywalowi na dwa gole!
25' - (5:2) Irańska siatkarka zagrywa do Olkowskiego, a ten wzorowo kończy akcję, a później leci przybić piąteczkę swojemu asystentowi TePe17!
27'- Uderzenie Krysiaka, piłka idzie obok słupka.
28' - Lungu dobrze odgrywa do Rudzkiego, uderzenie napastnika Tomteu jest już jednak mniej dobre.
29' - Jakieła przegrywa pojedynek z Słowińskim.
29' - (6:2) Damian Rudzki podwyższa prowadzenie Tomtexu!
30' - (7:2) Giermek przenosi piłkę nad Kulką, to już czwarty gol tego zawodnika! Warto odnotować, że bramka ta padła po korzyści pokazanej przez arbitra Struskiego.
32' - (8:2) Rudzki z hat-trickiem! Wygląda na to, że mamy już po meczu!
33' - "Co tam się stało, bo nie widziałam?" - pyta pani kordynator. "Prezes jest w transie!" - odpowiada operator zegara Niciński. "Grubson nie wejdzie" - wtrąca swoje trzy grosze Organizator.
33' - (9:2) Gola zdobywa Dawid Kloczkowski, a arbiter Struski komunikuje nam, że asystowała przy tym irańska siatkarka!
35' - (10:2) Pękła dyszka - znów w akcji Kloczkowski!
36' - (11:2) "Ale się bawią jeb*ńcy!" - podjarał się zegarowy Niciński. Do siatki trafia Damian Rudzki!
36' - Michał Pondel melduje się na budzie.
36' - "Kto wziął czas?" - pyta pani koordynator. "Tortex" - wyjaśnia arbiter. "Oni chyba keczupy robią, nie? Tomtex to chyba jest od keczupów" - rozmyśla sędzia.
37'- (12:2) Swoją cegiełkę do zwycięstwa dokłada irańska siatkarka, bądź jak kto woli TePe17 - czyli po prostu Tomasz Pondel!
38' - (13:2) To jest już pogrom! Kolejną bramkę dokłada Mateusz Olkowski!
39'- (14:2) Rozhasała się irańska siatkarka w końcówce tego pojedynku! Kolejny gol Podla!
40' Koniec spotkania
 
Do pewnego momentu spotkanie było nawet wyrównane. Druga część spotkania to popis umiejętności strzeleckich graczy Tomtexu - o bezradności ekipy 3M najlepiej świadczy fakt, że drugą połówkę team Nosewicza przegrał aż 0:12. Lider pierwszej ligi - zespół Tomtexu, w najbliższej kolejce powalczy o punkty z Golden Care. Ostatnie w stawce 3M czeka mecz ze Złotym Lwem.


autor: Marta Toczek
Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: marta@wrocbal.pl

Zawodnik meczu:

Mateusz Giermek (Tomtex)