12.03 godz. 13:15, Przesmyckiego 10, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Rybiński, Zakrzewski, Nawłoka, Litwa, Rafalski
Skład: Kurman, Marszałek, Backer, Zając, Borowiak, Borowiec, Padiasek
5' Rafał Rybiński
11' Dominik Litwa
12' Łukasz Zakrzewski
14' Łukasz Zakrzewski
20' Łukasz Zakrzewski
28' Karol Rafalski
25' Marcin Backer
25' Jarosław Borowiec
32' Jarosław Marszałek
32' Marcin Backer
34' Maciej Padiasek
37' Jarosław Borowiec
Zawodnik meczu: Karol Rafalski (Zdobył jedną bramkę oraz zanotował cztery asysty, które w ostatecznym rozrachunku pozwoliły ugrać jedno oczko.)

Japanserwis sezon zakończy na czwartym miejscu, lecz ich dzisiejsi rywale, aby pozostać w Superlidze muszą zgarnąć komplet punktów! Czy zmotywowani utrzymaniem gracze "OB" są w stanie ograć osłabionego kadrowo rywala? Warto wspomnieć, że bez nominalnego goalkeepera muszą sobie dzisiaj radzić gracze PWr, więc kwestia utrzymania nieco się komplikuje.

1' Między słupkami ekipy PWr oglądać będziemy Radosława Kurmana. Czy Rafał Rybiński jest w stanie wydrzeć tytuł króla strzelców Adrianowi Kublikowi (aby tak się stało popularny "Ryba" musi minimum siedmiokrotnie wpisywać się na listę strzelców)?
2' Sprzed pola karnego uderza Maciej Padiasek i futbolówka po plecach Zakrzewskiego wychodzi na rzut rożny.
4' Indywidualna akcja Marcina Backera kończy się strzałem, który bez problemu broni Adrian Nawłoka.
5' GOL! (0-1) - Wynik spotkania po indywidualnej akcji otwiera Rafał Rybiński - do króla strzelców "Ryba" traci już tylko 6 bramek.
7' Najpierw uderzenie Padiaska nogą odbija Nawłoka, a po chwili goalkeeper Japanserwisu na rzut rożny paruje strzał Jarosława Marszałka.
9' Czas dla zespołu Japanserwis.
11' GOL! (0-2) - Kombinacyjna akcja duetu Rafalski-Litwa i ten drugi podwyższa prowadzenie swojej ekipy.
12' GOL! (0-3) - Po podaniu Karola Rafalskiego bramkę zdobywa Łukasz Zakrzewski. Taki rezlutat sprawia, że z Superligą żegnają się gracze Politechniki Wrocławskiej, a w ich miejsce pozostają zawodnicy GM Roads.
14' GOL! (0-4) - Trzecią asystą popisuje się Karol Rafalski, który wykłada futbolówkę jak na tacy Łukaszowi Zakrzewskiemu.
16' Świetny powrót Karola Rafalskiego, który ofiarną interwencją przerywa groźnie zapowiadającą się kontrę rywala.
18' Sprzed pola karnego "szpicem" uderza Jarosław Marszałek, lecz próba ta okazuje się chybiona.
19' W starciu z Oskarem Zającem górą goalkeeper Japanserwis.
20' GOL! (0-5) - Rybiński-Zakrzewski-Rafalski-Zakrzewski i mamy hattricka obrońcy Japanserwis oraz czwartą asystę napastnika "Żółtych".
21' Zmiana w bramce PWr - w miejsce Radosława Kurmana oglądać będziemy Jarosława Marszałka.
22' Próbę Jarosława Borowca bez trudu chwyta Adrian Nawłoka.
24' Na rzut rożny po nodze obrońcy wychodzi strzał Karola Rafalskiego.
24' Dwukrotnie starcie z Jarosławem Marszałkiem przegrywa Dominik Litwa.
25' GOL! (1-5) - "Podcinką" bramkarza pokonuje Marcin Backer.
25' GOL! (2-5) - Za ciosem idzie PWr i za sprawą Jarosława Borowca zmniejszają oni dystans do rywala.
28' GOL! (2-6) - Do czterech asyst bramkę dokłada Karol Rafalski! Piłka po uderzeniu gracza z numerem "2" wpada między nogami goalkeepera do siatki.
30' Czas dla ekipy Japanserwis.
31' Kolejna zmiana w bramce "OB" w miejsce Marszałka wskakuje Mariusz Borowiak.
32' GOL! (3-6) - Jarosław Marszałek z najbliższej odległości wpisuje się na listę strzelów.
32' GOL! (4-6) - Za ciosem idzie "Politechnika", która za sprawą Marcina Backera ponownie zmiejsza dystans do rywala.
34' GOL! (5-6) - Oskar Zając zagrywa do Macieja Padiaska, a ten strzałem z pola karnego zaskakuje Adriana Nawłokę.
35' Kapitalna interwencja Adriana Nawłoki po kąśliwym strzale Marcina Backera.
36' Udany powrót Marcina Backera, który głową na rzut rożny wybija uderzenie lobem Rafała Rybińskiego.
37' GOL! (6-6) - Ależ come-back "Błękitnych", którzy doprowadzają do wyrównania! Szczęśliwym strzelcem Jarosław Borowiec, natomiast asystę zalicza Oskar Zając.
38' 100 sekund do końca, a PWr potrzebuje gola do utrzymania! Czy uda im się ta sztuka?
39' Błąd goalkeepera PWr, piłka spada pod nogi Rafała Rybińskiego, który decyduje się na uderzenie lobem, lecz czyni to mało precyzyjnie.
40' Koniec spotkania. Mimo ambitnej walki ekipa Politechniki Wrocławskiej nie zgarnia kompletu oczek i tym samym odnotowuje spadek do pierwszej ligi.

Szalony mecz, w którym byliśmy świadkami istnego "come-backu", lecz bez happy endu dla teamu Jarosław Marszałka. Gdy wydawało się, że Japanserwis dociągnie do końca meczu pięciobramkowe prowadzenie, "piąty bieg" wrzucili gracze w błękitnych trykotach. Efekt? Doprowadzenie do remisu i walka o pełną pełną pulę, która zapewniła by utrzymanie. Niestety tak się nie stało i to starcie zakończyło się podziałem punktów. Obu ekipom dziękujemy za wspólnie spędzone rozgrywki zimowe i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach.