26.02 godz. 10:35, Przesmyckiego 10, Sedzia: Marcin Niciński
Skład: Kinal, Dudała, Kosma, Goguł, Garcarek, Garłowski, Zadworny, Dudziak
Skład: Hałas, Kurman, Marszałek, Backer, Weber, Głodek, Zając, Orszewski, Głowacki, Padiasek
15' Jacek Dudała
22' Jacek Dudała
31' Piotr Garcarek
38' Maciej Kosma
7' Jarosław Marszałek
9' Oskar Zając
25' Przemysław Głodek
39' Maciej Padiasek
Zawodnik meczu: Jacek Dudała (Aktywny przez całe spotkanie gracz GM Roads oddał wiele strzałów, a dwa z nich zamienił na bramki.)

Isotnym starciem w kontekście walki o utrzymanie będzie pojedynek dziesiątej w tabeli Politechniki Wrocławskiej OldBoys z siódmym GM Roads. Jednych od drugich dzieli różnica dwóch oczek i w razie ewentualnej wygranej - team Jarosława Marszałka, przegoni beniaminka w ligowym zestawieniu. Trzeba jednak pamiętać, że tej zimy czwarty zespół poprzedniego sezonu - tylko raz zgarnął trzy oczka i to po walkowerze. Czy teraz w końcu uda im się przełamać w sposób boiskowy? Jeżeli tak, to walka o utrzymanie będzie ważyła się do ostatniej kolejki. Jeżeli nie - PWR praktycznie będzie mógł żegnać się z elitą. Czy "błękitni" nie zawiodą? Jak poradzą sobie "Abstynenci" bez zawieszonego za czerwoną kartkę - Filipa Janiaka, czyli ich najlepszego strzelca?

3' - Kontra Politechniki, strzał Dariusza Głowackiego z linii bramkowej wybija Garcarek.
5' - Garcarek posyła piłkę obok bramki.
7' - Głowacki uderza z pola karnego, piłka przelatuje obok słupka.
7' - (1:0) Orszewski zagrywa do Marszałka, a Jarek strzałem z lewej strony pokonuje Tomka Kinala i wyprowadza Politechnikę na prowadzenie.
8' - Zadworny trafia w słupek.
9' - (2:0) Oskar Zając pewnym strzałem z siedmiu metrów podwyższa prowadzenie PWr!
10' - Marcin Backer podaje do Krzysztofa Webbera a ten posyła futbolówkę na poprzeczkę!
12' - Dariusz Głowacki oddaje płaski strzał, piłka przelatuje 30 cm obok lewego słupka.
13' - Marszałek trafia w poprzeczkę.
15' - (2:1) Garcarek przejmuje piłkę na połowie boiska i zagrywa ją do Dudały, a ten strzałem w okienko nie daje szans Hałasowi.
18' - Webber uderza, piłka odbija się od słupka i wszystkim wydaje się, że zaraz znajdzie się w siatce, tymczasem szczęśliwie łapie ją Tomek Kinal.
20' - Głodek z dystansu, dobrze broni to golkiper.
22' - (2:2) Dudała pobawił się z Hałasem w polu karnym, a cała zabawa skończyła się bramką dla GM Roads.
24' - Maciek Padiasek z dystansu, płaski strzał jest jednak mocno niecelny.
25' - (3:2) Arbiter Niciński pokazuje korzyść dla PWr, Padiasek zagrywa do Głodka, a ten strzałem z lewej strony pokonuje Kinala.
28' - Czas dla GM Roads.
29' - Kurman - Marszałek - Orszewski, a ten ostatni trafia w słupek.
31' - (3:3) Precyzyjne uderzenie z rzutu wolnego w wykonaniu Garcarka i mamy remis.
31' - Michał Goguł zaprzepaszcza szansę na wyjście na prowadzenie przez GM przegrywając pojedynek jeden na jeden z golkiperem.
34' - Strzał Kosmy broni golkiper, dobitka Dudały wędruje nad poprzeczką.
37' - Orszewski obok słupka.
38' - Dudała do Garłowskiego, uderzenie Damiana skutecznie zatrzymuje jednak Hałas.
38' - Piąte przewinienie Politechniki.
38' - (3:4) Strzał z pola karnego w krótki róg autorstwa Maćka Kosmy to recepta na czwartą bramkę dla GM.
39' - (4:4) Błyskawiczna odpowiedź Politechniki - piłkę pod Tomkiem Kinalem posyła Maciej Padiasek.

Zacięte spotkanie kończy się remisem, który wydaje się być dość sprawiedliwym rezultatem. Na kolejkę przed końcem bliższe utrzymania jest GM Roads, które swój ostatni mecz rozegra z Łącznościowcem. Znajdująca się w strefie spadkowej Politechnika zmierzy się natomiast z Japanserwis.