18.02 godz. 20:20, Przesmyckiego 10, Sedzia: Tomasz Pondel
Skład: Rybiński, Zakrzewski, Nawłoka, Litwa, Rafalski, Madej, Jamkowy
Skład: Komorowicz, Olejniczak, Bogusz, Schmidt, Sobczyk, Maziarz
5' Rafał Rybiński
23' Dominik Litwa
24' Rafał Rybiński
37' Łukasz Zakrzewski
38' Damian Madej
12' Adrian Sobczyk
38' Arkadiusz Bogusz
40' Artur Komorowicz
Zawodnik meczu: Rafał Rybiński (Rafał po raz kolejny poprowadził swoją drużynę do wygranej. Był najbardziej aktywnym graczem swojej ekipy na parkiecie. Strzelił dwa ważne gole, asystę i asystę drugiego stopnia. )

Przed sezonem nikt oprócz samych zawodników tych drużyn - nie interesowałby się starciem Michałków z Japanserwis. Beniaminek kontra główny kandydat do mistrzostwa - to zapowiedź przecież jednostronnego meczu. Rzeczywistość jednak wszystko zweryfikowała inaczej, a obie te drużyny mają po tyle samo punktów i liczą się w walce o medale, pokazując naprawdę dobrą piłkę. Team Artura Komorowicza na pewno zagra bez strachu przed swoim przeciwnikiem i do ostatniej kropli potu walczyć będzie o końcowy triumf. Ekipa Tomasza Malca nie może zlekceważyć beniaminka i jeżeli chce powalczyć jeszcze przynajmniej o srebro - ma obowiązek zwyciężyć. Czy tak się stanie? Kto poprowadzi swój zespół do triumfu? Adrian Sobczyk czy Rafał Rybiński? Na te i inne pytania - odpowiedzi poznamy za moment!

2' Kapitalna interwencja Konrada Schmidta po strzale Karola Rafalskigo z najbliższej odległości.
3' Piękna akcja Rafała Rybińskiego, który w piękny sposób mija obrońcę i oddaje strzał, który przelatuje obok bramki.
4' Rajd Arkadiusza Bogusza zakończony zostaje strzałem, który instynktownie nogami broni Adrian Nawłoka.
5' (0:1) - Łukasz Zakrzewski do Rybińskiego, a ten mocnym uderzeniem przy słupku pokonuje Schmidta.
10' Czas dla Japnserwis!
12' (1:1) - Szybka kontra Michałków. Adrian Sobczyk z lewej strony zagrywa do Roberta Olejniczaka, a ten pakuje piłkę do pustej bramki.
17' Czas dla Michałków!
18' Mocny strzał Damiana Madeja z dystansu i do boku piłkę zbija bramkarz.
18' Sobczyk po ziemi sprzed pola karnego - w słupek!
19' Sobczyk popędził prawą stroną i oddaje mocny strzał, który opuszkami rękawic Nawłoka zbija na róg!
23' (2:1) - Rybiński na skrzydło do Litwy, ten oddaje strzał z woleja, który po pechowej interwencji bramkarza znajduje drogę do bramki.
24' (3:1) - Rybiński strzałem sprzed pola karnego przy słupku zaskakuje Schmidta.
25' Rafalski sprzed pola karnego strzela po ziemi, obok bramki.
30' Bogusz wykorzystuje błąd Zakrzewskiego, przejmuje piłkę i oddaje strzał sprzed pola karnego, który na róg nogami zbija Nawłoka.
35' Rozklepana defensywa Michałków. Rybiński-Zakrzewski-Rybiński i kapitalnie strzał gracza z numerem "10" broni Schmidt.
36' Mocny strzał Zakrzewskiego na róg zbija bramkarz.
37' (4:1) - Madej do Zakrzewskiego, a ten strzałem obok interweniującego golkipera - pakuje futbolówkę do siatki.
38' (4:2) - Komorowicz do Bogusza i mamy gola do "pustaka".
38' (5:2) - Rybiński do Zakrzewskiego, ten wystawia piłkę Madejowi, który potężnym strzałem pod poprzeczkę nie daje żadnych szans bramkarzowi.
39' Rybiński lobuje wychodzącego z bramki Schmidta i słup ek ratuje bramkarza od utraty gola.
40' (5:3) - Maziarz z prawej strony pod bramkę zagrywa do Komorowicza, a ten uderzeniem do pustej bramki podwyższa prowadzenie rywali.

Dość zacięte spotkanie, w którym Japanserwis zanotował ważną wygraną, wykorzystując swoje większe doświadczenie w grze na najwyższym poziomie. Dzięki zdobyciu trzech punktów Rafał Rybiński i jego koledzy ciągle mają realne szanse na brązowe medale. Michałki z kolei prawdopodobnie zakończą sezon w środku tabeli, co jest w ich przypadku dobrą pozycją. Japanserwis zagra już jutro z GM Roads, zaś team "pomarańczowych" zagra 26 lutego z Oponixem.