16.02 godz. 21:25, Przesmyckiego 10, Sedzia: Andrzej Malec
3 : 21
( 1 : 10 )
Skład: Guziejewski, Guziejewski, Sikora, Małecki, Synowiec, Kublik, Siódmiak, Miazgowski
Skład: Rodzik, Matlak, Kościuk, Bagiński, Bębenek
3' Adrian Kublik (Rzut karny)
4' Adam Miazgowski
6' Adrian Kublik
7' Tomasz Guziejewski
8' Karol Siódmiak
12' Adrian Kublik
14' Adam Miazgowski
17' Adrian Kublik
18' Robert Małecki
20' Karol Siódmiak
23' Damian Guziejewski
25' Adrian Kublik
26' Adrian Kublik
27' Adrian Kublik
28' Adam Miazgowski
30' Adrian Kublik
34' Adam Miazgowski
37' Adrian Kublik
38' Adrian Kublik
39' Adrian Kublik
40' Adam Miazgowski
5' Grzegorz Rodzik
29' Grzegorz Rodzik
33' Jakub Matlak
Zawodnik meczu: Adrian Kublik (Autor 11 goli (asystowanie też mu dzisiaj wychodziło). Więcej dodawać chyba nie trzeba.)

Gwiezdne Wojny nadal pozostają w grze o utrzymanie, ale do wywalczenia sobie takowego potrzebują następnych punktów. O takowe z niepokonanym liderem - Car Zone Wrocław - będzie niezwykle ciężko. Ekipa Damiana Guziejewskiego w tym sezonie gra jak z nut i nie widać ekipy, która mogłaby ją zatrzymać. Wrocbalowi bukmacherzy nie sądzą, żeby miałbyć to team Mateusza Jaskólskiego. Jednakże potentat nie może go zlekceważyć, bo przecież to jest piłka nożna, a w niej - wszystko jest możliwe.

2' - Adam Miazgowski strzela, a piłka trafia w spojenie.
3' - (0:1) Faul Bębenka w polu karnym. Andrzej Malec nie ma wątpliwości i sięga po gwizdek. Karnego na bramkę pewnym strzałem zamienia Kublik.
4' - (0:2) Uderzenie z lewej strony, z dystansu, Ratyński musi wyciągać piłkę z siatki.
5' - (1:2) Podanie z lewego skrzydła otrzymuje Rodzik, który strzałem pod poprzeczkę nie daje szans Sikorze.
6' - (1:3) Kublik pokonuje Ratyńskiego strzałem z piątego metra.
7' - (1:4) Kublik strzela w słupek, a całość skutecznie dobija Tomek Guziejewski.
8' - (1:5) Prowadzenie Car-Zonu podwyższa Karol Siódmiak.
10' - Akcja Guziejewskich - Tomek do Damiana, strzał głową w wykonaniu tego drugiego zaliczyć należy jednak do niecelnych.
12' - (1:6) Szybka kontra Car-Zone, Miazgowski do Kublika i tyle z tego wynika, że mamy piłkę w siatce, a Adrian ma na koncie hat-tricka.
14' - (1:7) Prowadzenie Car-Zone podwyższa Miazgowski.
16' - Bagiński poszedł sam z piłką z połowy, mając przed sobą tylko Sikorę posyła futbolówkę na słupek.
17' - (1:8) Dwóch na jednego w polu karnym - Małecki do Kublika i mamy kolejną bramkę Car-Zone.
18' - (1:9) Małecki w sytuacji sam na sam z Ratyńskim oddaje strzał w długi róg i umieszcza piłkę w siatce.
20' - Kublik strzela w słupek.
20' - (1:10) No i pękła dyszka. Kublik do Siódmiaka i Ratyński może zanurkować do siatki po piłkę.
21' - Ratyński ma już dość schylania się do siatki po piłkę i wchodzi w pole. Jego miejsce między słupkami zajmuje Bębenek.
23' - (1:11) Kublik podaje do stojącego 3 metry przed bramką Damiana Guziejewskiego. Kolejna bramka dla Car-Zone.
25' - (1:12) Kublik zdobywa swoją piątą bramkę pokonując Bębenka strzałem z najbliższej odległości.
26' - (1:13) Zabaw Car-Zone w polu karnym ciąg dalszy. Nie może się to skończyć inaczej jak tylko szóstą bramką Adriana Kublika.
27' - (1:14) Siódmiak do Kublika i mamy bramkę Adriana numer siedem.
28' - (1:15) Klepka w polu karnym kończy się strzałem pod ladę Miazgowskiego. Adam może się cieszyć ze skompletowania hat-tricka.
29' - (2:15) Grzegorz Rodzik zdobywa drugą bramkę dla Gwiezdnych Wojen.
30' - (2:16) Kolejna bramka autorstwa Kublika.
31' - Czas dla Gwiezdnych Wojen.
33' - (3:16) Strzał po długim bramkarza z pierwszej połowy - Ratyńskiego i mamy piłkę w sieci.
33' - Czas dla Car-Zone.
34' - (3:17) Uderzenie zza pola karnego w wykonaniu Adama Miazgowskiego i możemy odnotować kolejne trafienie Car-Zone Wrocław.
37' - (3:18) Damian Guziejewski zagrywa do Adriana Kublika, a ten po raz kolejny wzorowo wykańcza podanie kolegi.
38' - (3:19) To już powoli robi się nudne. Kolejna bramka Kublika.
39' - (3:20) Car-Zone nie ma litości. Miazgowski do Kublika i znów piłka melduje się w siatce.
40' - (3:21) Na listę strzelców wpisuje się Miazgowski.

Pogrom, goleada, rzec by można piłkarski gwałt. Car-Zone niczym walec rozjeżdża ekipę Gwiezdnych Wojen. Takiej masakry do tej pory swojemu rywalowi nie zaserwował jeszcze nikt tej zimy, ani na hali, ani też w rozgrywkach OFC pod balonem. Do tego na parkiet nie wybiegł Paweł Synowiec, który z niewyjaśnionych przyczyn zrezygnował chyba z walki o koronę króla strzelców. Być może chciał dać wykazać się kolegom. Teraz najbliżej tego jakże zaszczytnego tytułu jest Adrian Kublik, który dzisiaj zaaplikował rywalowi aż 11 bramek i z 15 golami na koncie przewodzi w klasyfikacji. Car-Zonowi zostały do rozegrania dwa mecze - z Łącznościowcem i Sokołem Wrocław. Wystarczy, że ekipa Damiana Guziejewskiego wygra jedno z tych spotkań i zostanie mistrzem Superligi sezonu zima 2017. Gwiezdne Wojny natomiast czeka trudna walka o przetrwanie. Pierwszym z rywali, z którymi team Jaskólskiego będzie musiał złapać punkty chcąc pozostać w elicie będzie również walcząca o ligowy byt Politechnika Wrocławska pełniąca w chwili obecnej mało zaszczytną rolę czerwonej latarni Superligi.