14.02 godz. 21:25, Przesmyckiego 10, Sedzia: Marcin Niciński
( 2 : 0 )
Skład: Olejniczak, Schmidt, Sobczyk, Maziarz, Król
Skład: Paukszt, Rejmer, Galuś, Hajdamowicz, Pirga, Bednarek, Parossa
1' Jakub Rejmer
19' Konrad Hajdamowicz
26' Kamil Pirga
29' Konrad Hajdamowicz
37' Kamil Pirga
Zawodnik meczu: Konrad Hajdamowicz (Kapitalny występ Konrada, który poprowadził swą drużynę do ważnej wygranej. Strzelił dwie śliczne bramki. Wyróżnić należy też specjalistę od asyst - Grzegorza Paukszta.)

W najwyższej klasie rozgrywkowej sprawa mistrzowskiego tytułu nadal pozostaje otwarta. Ciągle nadzieje na zdobycie mistrzowskiego tytułu ma Alpine Stars, które traci do Car Zone trzy oczka i oprócz liczenia na wpadki swojego największego przeciwnika, same musi zgarniać komplety oczek. Team Jacka Kanaka i Arkadiusza Majby w siódmym tygodniu zagra dwukrotnie. Najpierw zmierzy się z zaskakującym beniaminkiem - Michałkami, który jest już praktycznie pewny utrzymania i liczy się w walce o brązowe medale. Czy "pomarańczowi" zabiorą punkty potentatowi i zredukują jego szanse na złoto do minimum? Czy może "Alpina" ogra kolejnego przeciwnika i nadal będzie deptać ekipie Damiana Guziejewskiego po piętach?

1' - (1:0) Alpina szybko wychodzi na prowadzenie. Płaski strzał w wykonaniu Kuby Rejmera, piłka wpada do siatki przy samym słupku. Asystuje przy tym wszystkim Grzesiu Paukszt.
2' - Rejmer nad bramką.
4' - Sobczyk - Olejniczak - Bogusz. Ładnie poklepały sobie Michałki, zabrakło tylko wykończenia, bo futbolówka po strzale Bogusza powędrowała obok słupka.
5' - Rejmer do Hajdamowicza, dobrze spisały się jednak kończyny dolne Schmidta, które wybroniły to uderzenie.
7' - Maziarz wystawia piłkę Boguszowi, a ten oddaje płaski strzał, po którym piłka mija się ze słupkiem.
8' - Schmidt przenosi futbolówkę nad poprzeczką po mocnym uderzeniu Galusia.
10' - Rejmer obok bramki.
11' - Ładna dwójkowa akcja Sobczyka z Maziarzem, dobrze jednak spisuje się Parossa. W odpowiedzi mamy strzał Hajdamowicza, który zatrzymuje Schmidt, a po chwili uderzenie Pirgi w słupek.
13' - Grzegorz Paukszt z lewej strony obija Schmidta.
14' - Rejmer do Paukszta, a ten z karola znów obija Schmidta.
15' - Sobczyk z dystansu, futbolówka odbija się od słupka.
16' - Mocne uderzenie Ozierańca i fantastyczna parada Parossy.
18' - Uderzenie Galusia końcówkami palców broni Schmidt.
19' - (2:0) Paukszt znów wciela się w rolę pół człowieka-pół asysty i wykłada piłkę Hajdamowiczowi, który doskonale wykańcza to podanie.
21' - Hajdamowicz kontra Schmidt, górą bramkarz Michałków.
21' - Sobczyk nad poprzeczką.
22' - Parossa zbija na róg uderzenie Bogusza.
23' - Artur Komorowicz uderza zza pola karnego, futbolówka przelatuje 25 cm nad poprzeczką.
24' - Hajdamowicz trafia w słupek.
24' - Arek Bogusz nie chce być gorszy i obija obramowanie przeciwnej bramki.
25' - Przejęcie Komorowicza, strzał, Parossa kolejny raz dobrze interweniuje i Michałki muszą zadowolić się kornerem.
26' - (3:0) Galuś podaje do Pirgi, a ten zaskakuje płaskim strzałem zza pola karnego Schmidta.
28' - Wolny dla Alpiny. Bednarek obija nogi Króla.
29' - (4:0) Daleki wyrzut Parossy, mało rozsądne wyjście Schmidta do Hajdamowicza. Gracz Alpiny stojąc tyłem do bramki w stylu Zlatana lobuje piętką golkipera Michałków.
31' - Czas dla Michałków.
33' - Znajdujący się w polu karnym Galuś widząc leżącego golkipera wpada na pomysł, aby podciąć nad nim piłkę. Nic z tego nie wychodzi, bo świetnie interweniuje Schmidt.
34' - Zły wyrzut Schmidta, futbolówkę przejmuje Hajdamowicz, który oddaje strzał. Golkiper Michałków naprawia swój błąd instynktownie broniąc to uderzenie.
35' - Udana interwencja Parossy po strzale Sobczyka.
36' - Grzegorz Paukszt idąc śladami Hajdamowicza i Bogusza również oddaje strzał w słupek.
37' - (5:0) Kamil Pirga wykorzystuje prostopadłe podanie od pół człowieka-pół asysty i mamy już 5:0 dla Alpiny.
40' - Parossa udanie broni strzał Sobczyka.

Alpine Stars nie zwalnia tempa. Ekipa Kanaka i Majby wygrywa czwarty mecz z rzędu zrównując się punktami z liderem - Car-Zone Wrocław. Przedostatnim przeciwnikiem Alpiny będzie Japanserwis. Michałki zagrają w sobotę dokładnie z tym samym rywalem.