31' Paweł Ujas
32' Przemysław Ujas
39' Mirosław Ujas
13' Aleksander Bill
15' Krystian Bagiński
19' Aleksander Bill
24' Aleksander Bill
32' Aleksander Bill
33' Aleksander Bill
Zawodnik meczu: Paweł Ujas (Robił najwięcej zamieszania w szeregach defensywnych Gwiezdnych Wojen. Trzy razy wpisywa się na listę strzelców, zaliczył też jedną asystę. Wyróżnić należy też najskuteczniejszego zawodnika GW - Billa, strzelca 5 goli.)

Kroczek po kroczku wykonują Gwiezdne Wojny w kierunku wywalczenia sobie utrzymania. Dwa ostatnie mecze debiutanta to remis z Oponixem i wygrana z GM Roads, jednakże to dało tylko i wyłącznie awans na trzecie miejsce od końca. Teraz ekipa Mateusza Jaskólskiego będzie chciała przedłużyć zalążek dobrej serii i zapunktować z innym debiutantem - HTS-em. Paweł Ujas i jego koledzy przegrali dwa ostatnie spotkania z rzędu i ligowe podium na koniec sezonu - się od nich oddaliło bardzo znacząco. Czy "srebrni" wrócą do walki o najwyższe cele? Czy może jednak GW w końcu postraszy potentata i będzie cieszyło się z wyjścia ze strefy spadkowej?

3' - (0:1) HTS wychodzi na prowadzenie, a na listę strzelców wpisuje się Michał Wróbel.
5' - Piłka po strzale Billa trafia w słupek.
7' - Żółtą kartką ukarany zostaje Patryk Ledwoń.
10' - (0:2) HTS strzela drugą bramkę - Ratyńskiego pokonuje Marcin Lament.
12' - Sebastian Kościuk strzela, bramkarz ciałem zbija piłkę na słupek.
13' - (1:2) Gwiezdne Wojny łapią kontakt z rywalem - bramkarza HTS pokonuje Aleksander Bill.
15' - (2:2) Piłka trafia do stojącego w polu karnym kompletnie niepilnowanego Bagińskiego.
16' - (2:3) Szybka odpowiedź HTS - gola zdobywa Paweł Ujas.
17' - (2:4) HTS szybko odpowiada i jeszcze szybciej podwyższa prowadzenie - tym razem Ratyński nie radzi sobie ze strzałem Patryka Ledwonia.
18' - (2:5) Znów przypomina o sobie Paweł Ujas, zdobywając swojego drugiego gola.
19' - (3:5) Strzał z lewej strony pola karnego autorstwa Billa i mamy piłkę w siatce.
19' - (3:6) Paweł Ujas ustrzela hat-tricka.
20' - (3:7) Przed przerwą oglądamy jeszcze gola Jacka Narojczyka.
23' - (3:8) Paweł Ujas podaje do Jacka Narojczyka, a ten strzałem z 6 metrów pokonuje Ratyńskiego.
24' - (4:8) Strzał pod ladę Billa i mamy bramkę dla Gwiezdnych Wojen.
25' - (4:9) Zamieszanie w polu karnym, na koniec piłkę do bramki posyła Przemek Ujas.
30' - Kościuk z dystansu, piłka trafia w baner.
31' - (4:10) Strzał z siedmiu metrów i oglądamy czwartą bramkę Pawła Ujasa.
32' - Za dyskusje dwie żółte a w konsekwencji czerwoną kartkę ogląda Przemek Ujas.
32' - (5:10) Do siatki trafia Aleksander Bill.
33' - (6:10) Ponownie przypomina o sobie Bill, zdobywając swojego piątego gola w tym meczu.
37' - Strzał Billa zatrzymuje się na bramkarzu. Ucierpiał przy tym wszystkim autor strzału.
38' - Sebastian Kościuk w sytuacji sam na sam trafia w golkipera HTS.
39' - (6:11) Rodzinna akcja Ujasów - Paweł do Mirosława i mamy kolejnego gola dla HTS.

Po dwóch porażkach HTS wrócił na ścieżkę zwycięstw i przekonująco pokonał Gwiezdne Wojny. Dzięki temu w dalszym ciągu liczy się w walce o najwyższe cele, tracąc trzy punkty do trzeciego Sokoła, jednak mając jedno spotkanie rozegrane mniej od OKS-u. O kolejne ligowe punkty HTS zagra z liderem - Car-Zone Wrocław. Car-Zone będzie też następnym rywalem znajdujących się w strefie spadkowej Gwiezdnych Wojen.