09.02 godz. 19:50, Przesmyckiego 10, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Hałas, Marszałek, Backer, Głodek, Zając, Głowacki, Borowiak, Boś, Padiasek
Skład: Paukszt, Strojec, Turski, Rejmer, Kubasiewicz, Galuś, Hajdamowicz, Pirga, Bednarek
27' Maciej Padiasek
40' Marcin Backer
13' Jakub Rejmer
18' Konrad Hajdamowicz
24' Grzegorz Paukszt
28' Konrad Hajdamowicz
29' Piotr Galuś
33' Adam Kubasiewicz
34' Jakub Rejmer
36' Grzegorz Paukszt
37' Grzegorz Paukszt
38' Konrad Hajdamowicz
40' Kamil Pirga
Zawodnik meczu: Grzegorz Paukszt (Mocny strzał w okienko, uderzenie z zerowego kąta i do tego jeszcze jedna bramka. Aktywny i skuteczny z przodu, nie zawodził też w defensywie. Wyróżnić należy też Konrada Hajdamowicza.)

Jeżeli nie udałoby się "Alpinie" zapunktować z Sokołem, czekają ją jeszcze dwie szanse na ugranie kompletu oczek. Pierwsza to starcie z zawodzącą na całej linii - Politechniką Wrocławską OldBoys. W poprzednim sezonie w bezpośrednim pojedynku Piotr Turski i spółka wygrali nieznacznie - 2:0, ale musieli się przy tym mocno natrudzić. Teraz mało kto przewiduje podobny rezultat, ponieważ team Jarosława Marszałka nie przypomina ekipy, która ubiegłej zimy do końca walczyła o medale na koniec sezonu. Czy PWr w końcu się przełamie, zanotuje pierwszą wygraną w sezonie, robiąc tym samym ogromny krok w kierunku wyjścia ze strefy spadkowej? Czy jednak to obrońca trofeum pokaże klasę i rozbije outsidera?

2' - Kuba Strojec posyła piłkę obok słupka.
3' - Darek Głowacki przegrywa pojedynek sam na sam z Turskim.
5' - Mateusz Boś sprawdza umiejętności grającego dziś w wyjątkowo ładnej koszulce Turskiego. Bramkarzowi Alpine nie można nic zarzucić - skutecznie nogami broni on strzał zza pola karnego gracza PWr.
9 ' - Za nami kilka minut wyrównanej gry, bez groźniejszych sytuacji z obu stron.
13' - Paukszt zza pola karnego, rykoszet i róg dla Alpine.
13' - (1:0) Rejmer uderza z linii pola karnego a piłka wpada do siatki przy lewym słupku. Ucierpiał przy tym wszystkim Marek Hałas.
16' - Turski broni uderzenie Mariusza Borowiaka.
18' - (2:0) Hajdamowicz otrzymał podanie na lewą stronę, wjechał w pole karne i strzałem w długi róg pokonał Hałasa.
20' - Głowacki do Padiaska, strzał Maćka udanie broni Turski.
21' - Hałas interweniuje nogami po strzale Kamila Pirgi.
22' - Znów dobrze Hałas, tym razem uderzał Strojec, z linii pola karnego.
23' - Hajdamowicz obok słupka.
24' - (3:0) Marcin Backer fauluje Kubę Strojca za co arbiter Malec przyznaje rzut wolny dla Alpine. Poszkodowany podaje do Paukszta, a ten ładnym mocnym strzałem podwyższa prowadzenie swojej ekipy.
26' - Galuś do Rejmera, może gdyby podanie było mniej mocne Kuba opanowałby piłkę i coś z tego zrobił.
27' - (3:1) Głowacki z prawego skrzydła podaje w pole karne do Padiaska, a ten wzorowo zamyka akcję i pokonuje Turskiego.
28' - (4:1) Między dwóch obrońców wszedł Hajdamowicz, a następnie oddał strzał, którego nie zdołał zatrzymać Hałas.
29' - (5:1) Rejmer podaje do Galusia i możemy odnotować pierwszego gola Piotra w tym spotkaniu.
32' - Głowacki z prawej strony obok słupka.
33' - (6:1) Na listę strzelców wpisuje się Kubasiewicz.
34' - (7:1) Alpine się rozkręciła - teraz dla odmiany Jakub Rejmer pokonuje Marka Hałasa.
36' - Piąte przewinienie PWr.
36' - (8:1) Z zerowego kąta piłkę do siatki pakuje Grzegorz Paukszt.
37' - (9:1) Ale się rozkręcił Paukszt - teraz kąt już większy, ale nic po tym Markowi Hałasowi, po tym strzale z pola karnego bramkarz PWr może tylko zanurkować do siatki po piłkę.
38' - Hajdamowicz do Pirgi, nie tak jednak dołożył nogę Kamil i gola nie mamy.
38' - (10:1) Lepiej nogę dołożył przy podaniu Kamil Pirga. A podania tego nie zmarnował Hajdamowicz, który poszedł w ślady Paukszta i skompletował hat-tricka.
40' - (11:1) Hajdamowicz w ramach podziękowań wykłada piłkę Pirdze, a ten dobija PWr.
40' - (11:2) Na odchodne Politechnika pokonuje Turskiego, który myślami chyba był już w szatni. Zdobywcą gola zostaje Marcin Backer.

Nienajlepiej wygląda sytuacja Politechniki. Ekipa Jarosława Marszałka nie była w stanie przeciwstawić się mocnej Alpinie i przegrała czwarty mecz z rzędu. Alpine Stars rozegrało świetną drugą połowę, w której rozstrzelało PWr. Kolejnym rywalem, który stanie im na drodze w marszu po medale będzie Łącznościowiec. Politechnika o punkty, które być może pozwolą opuścić strefę spadkową powalczy z OKS-em Sokół Wrocław.