07.02 godz. 22:15, Przesmyckiego 10, Sedzia: Marcin Niciński
3 : 6
( 1 : 3 )
Skład: Guziejewski, Guziejewski, Sikora, Żak, Małecki, Synowiec, Kublik, Pawlak, Sepetowski
Skład: Rybiński, Zakrzewski, Nawłoka, Litwa, Stawiński, Rokicki, Rafalski
3' Maciej Sepetowski
14' Paweł Synowiec
20' Arkadiusz Pawlak
23' Adrian Kublik
29' Paweł Synowiec
35' Adrian Kublik
11' Kacper Rokicki
33' Kacper Rokicki
39' Rafał Rybiński
Zawodnik meczu: Paweł Synowiec (Kreator gry Car-Zone. Napastnik nie zapominający o defensywie, o swoich kolegach (dwie asysty pierwszego stopnia i jedna drugiego), do tego robiący to co powinien robić snajper - dziś 2 razy trafiał do siatki. Wyróżnić należy też Adriana Nawłokę.)

Po pokonaniu Alpine Stars - Car Zonowi nic już nie jest straszne, jednakże zespół Damiana Guziejewskiego nie może osiąść na laurach i aby cieszyć się z wywalczenia mistrzowskiego tytułu - musi wygrywać każde kolejne spotkanie. Do tego jest niezbędna victoria z trzecim zespołem - Japanserwis. Już nie możemy doczekać się tego pojedynku, bowiem naprzeciw siebie staną najlepiej broniący i najlepiej atakujący zawodnicy w najwyższej klasie rozgrywkowej. Kto zostanie bohaterem dzisiejszego widowiska? Rafał Rybiński, Paweł Synowiec, Adrian Nawłoka czy Michał Sikora? A może ktoś zupełnie inny?

3' - (0:1) Maciek Sepetowski uderza z dystansu, piłka odbija się od jednego słupka, potem drugiego, a następnie melduje się w siatce. Car-Zone na prowadzeniu.
6' - Żak kontra Nawłoka, górą bramkarz Japana.
8' - Indywidualna akcja Arka Pawlaka, strzał i kolejna udana interwencja Nawłoki.
9' - Kapitalna interwencja Nawłoki po strzale Żaka.
10' - (1:1) Faul Car-Zonu - Japanserwis otrzymuje rzut wolny na linii pola karnego. Rafał Rybiński obija Michała Sikorę, późniejsza dobitka Rokickiego jest już jednak nie do zatrzymania przez golkipera Car-Zone.
12' - Świetnie wypuścił Pawlaka Maciek Sepetowski. Na nic to jednak się zdało - w porę z bramki wyszedł Nawłoka.
14' - (1:2) Paweł Synowiec uderza z siódmego metra nie dając żadnych szans na interwencję Nawłoce.
15' - Strzał Kublika i efektowna parada Nawłoki.
17' - Stawiński w boczną siatkę.
18' - Z dobrej strony zaprezentował się Sikora, najpierw wygrywając pojedynek z Rokickim, a później na róg zbijając strzał Zakrzewskiego.
20' - Poklepali sobie gracze Japanserwis, zabrakło jednak wykończenia. Piłka po uderzeniu Litwy wędruje obok słupka.
20' - (1:3) Synowiec świetnie wypatrzył znajdującego się w polu karnym Arka Pawlaka. Gracz z numerem "87" na koszulce nie marnuje tego doskonałego podania i zwiększa prowadzenie Car-Zone przed przerwą.
22' - Nie ma szczęścia Adrian Kublik - najpierw trafił w słupek, a później posłał piłkę obok bramki.
23' - (1:4) Synowiec do Pawlaka, ten wykłada futbolówkę Kublikowi, a Adrian z metra pakuje piłkę do pustej bramki.
26' - Małecki sam na sam z Nawłoką, golkiper Japana specjalnie spinać się nie musi, bo strzał gracza Car-Zone jest mocno niecelny.
27' - Tomasz Guziejewski z dystansu, kolejny raz dobrze spisuje się Nawłoka.
29' - (1:5) Podręcznikowa akcja Car-Zone Wrocław. Tomek Guziejewski podaje do Synowca, a ten uderzeniem z prawej strony pola karnego pokonuje Nawłokę.
30' - Czas dla Japanserwis.
31' - Synowiec kontra Nawłoka, tym razem górą bramkarz Japana.
32' - Dwie próby Stawińskiego, obie zatrztymują się na Sikorze.
33' - (2:5) Car-Zone traci piłkę po niedokładnym podaniu z autu, Rybiński podaje do Rokickiego, a ten mocnym uderzeniem z linii pola karnego pokonuje Michała Sikorę.
35' - (2:6) Synowiec dobrym podaniem uruchomił Adriana Kublika, a ten będąc sam na sam z Nawłoką płaskim strzałem wpakował piłkę do siatki.
37' - Futbolówka po strzale Sepetowskiego trafia w słupek.
39' - (3:6) Ładna dwójkowa akcja Rybińskiego z Zakrzewskim. "Ryba" uderza zza pola karnego i Sikora musi schylić się do siatki po futbolówkę.
40' - Pawlak do Sepetowskiego i mamy słupek.
40' - Synowiec z wolnego oddaje strzał o dużej mocy, Nawłoka nie daje się jednak zaskoczyć.
40' - Szóste przewinienie Japanserwis. Synowiec nie trafia w bramkę z przedłużonego karnego.

Gdyby nie świetnie spisujący się między słupkami Adrian Nawłoka wygrana Car-Zone byłaby znacznie wyższa. Przyjemnie ogląda się poczynania na parkiecie lidera Superligi - Car Zone nie przez przypadek jest na pierwszej lokacie. Dziś także pokazał kawałek dobrego futsalu zasłużenie wygrywając z ekipą Japanserwis, która przecież do słabych drużyn też nie należy. Następne pary meczowe obu ekip to Japanserwis - Alpine Stars i Car-Zone Wrocław - HTS.