29.01 godz. 12:00, Redeco, Sedzia: Marcin Niciński
2 : 0
( 0 : 0 )
Skład: Hałas, Kurman, Marszałek, Backer, Głodek, Orszewski, Borowiec, Skalski
Skład: Komorowicz, Olejniczak, Styczyński, Bogusz, Schmidt, Sobczyk, Ozieraniec, Maziarz
31' Robert Olejniczak
36' Adrian Sobczyk
Zawodnik meczu: Adrian Sobczyk (Walczył z przodu, walczył z tyłu. Gdyby miał troszkę lepiej skalibrowany celownik, a Marek Hałas był mniej skoncentrowany jego bramek oglądalibyśmy znacznie więcej niż jedną, której byliśmy świadkiem, bo Adrian był aktywny przez całe spotkanie.)

Nieźle w Superlidze sprawują się gracze beniaminka - Michałków, które mają w dorobku już 6 punktów i jak nadal będą grać na podobnym poziomie, tak jak w ostatnim spotkaniu z HTS-em, to szybko zapewnią sobie utrzymanie. Do tego niewątpliwie niezbędne są trzy punkty z Politechniką Wrocławską OldBoys. Ta tej zimy zawodzi i ma w dorobku zaledwie jedno oczko i jeżeli chce się w elicie utrzymać, musi zacząć punktować, a przede wszystkim wygrywać. Czy ta sztuka uda im się grając z "pomarańczowymi"? Czy defensywa dowodzona przez Marka Hałasa powstrzyma fenomenalnego Adriana Sobczyka i jego kolegów? Przekonamy się!

1' - Dwójkowa kontra Michałków kończy się strzałem w słupek Adriana Sobczyka.
3' - Ostrzał bramki PWr, defensywa Politechniki wraz z dobrze spisującym się między słupkami Markiem Hałasem odżegnuje jednak zagrożenie.
6' - Adrian Sobczyk posyła piłkę nad poprzeczką.
10' - Marcin Backer przenosi piłkę nad bramką, twierdząc przy tym, że Politechnice należy się rzut rożny. Arbiter Niciński jest odmiennego zdania i grę zaczniemy od bramki.
11' - Jarosła Borowiec zza pola karnego, piłkę nad bramką przenosi golkiper Schmidt.
12' - Fatalne pudło Sobczyka, to powinna być bramka dla Michałków.
15' - Ładnie zastawił się z piłką Włodzimierz Styczyński, późniejszy strzał nie poszedł jednak w światło bramki.
16' - Znów w akcji Styczyński, tym razem już celnie, ale jego strzał udanie zatrzymuje Hałas.
18' - Mocny strzał Witolda Skalskiego broni Schmidt.
20' - Paweł Ozieraniec do Adriana Sobczyka, jednak goli do przerwy nie oglądamy bo wszystko wyłapuje Hałas.
23' - Uderzenie Marcina Orszewskiego dobrze broni Schmidt.
24' - Głodek do Marszałka, Jarek dołożył jednak nie tak nogę i strzał okazał się niecelny.
25' - Ponownie Marszałek, znów obok bramki.
27' - Wolny pośredni dla Michałków, za dwukrotne zagranie z bramkarzem graczy PWr. Arek Bogusz posyła piłkę nad poprzeczką.
29' - Podanie między obrońcami PWr przecina Sobczyk, nie udaje mu się jednak wpakować piłki do siatki.
30' - Minimalnie niecelne uderzenie autorstwa Jarosława Marszałka.
31' - Strzał z prawej strony pola karnego Arka Bogusza, w dalszym ciągu bramek nie oglądamy.
31' - (1:0) No i doczekaliśmy się bramek - uderzenie z lewej strony boiska Roberta Olejniczaka zmusza do kapitulacji Marka Hałasa!
34' - Akcja z klepki Sobczyka z Maziarzem, kończy się uderzeniem Adriana, które udanie zatrzymuje Hałas.
36' - (2:0) Po płaskim strzale Arkadiusza Bogusza piłka odbija się od obrońcy PWr i trafia wprost pod nogi dobrze ustawionego Sobczyka, który nie ma żadnych problemów z umieszczeniem jej w siatce!
39' - Indywidualny rajd Sobczyka, minięcie Marszałka i strzał gracza Michałków, ale gola nie oglądamy, bo bez zarzutu spisuje się Hałas.
40' - Sobczyk vs Hałas i ponownie górą bramkarz PWr.

Niektórzy z wrocbalowych koordynatorów zdążyli postawić już swoje pieniądze na to, że pojedynek ten zakończy się bezbramkowym remisem. Na ich nieszczęście kupony można podrzeć i z zakładu nic nie będzie - Michałki dopięły jednak swego i w drugiej połowie przechyliły szalę zwycięstwa na swoją stronę. Kolejne pary meczowe obu ekip to Michałki - Łącznościowiec i Politechnika - Alpine Stars.