28.01 godz. 18:30, Redeco, Sedzia: Marcin Niciński
8 : 6
( 5 : 1 )
Skład: Paukszt, Turski, Rejmer, Zdun, Kubasiewicz, Galuś, Hajdamowicz
Skład: Guziejewski, Guziejewski, Sikora, Małecki, Synowiec, Kublik, Pawlak, Siódmiak, Sepetowski, Miazgowski
10' Adam Kubasiewicz
25' Jakub Rejmer
26' Piotr Galuś
26' Arkadiusz Pawlak (Gol samobójczy)
34' Adam Kubasiewicz
35' Adam Kubasiewicz
37' Jacek Zdun
8' Adam Miazgowski
14' Karol Siódmiak
18' Paweł Synowiec
20' Adrian Kublik
20' Adam Miazgowski
21' Paweł Synowiec
24' Maciej Sepetowski
33' Piotr Turski (Gol samobójczy)
Zawodnik meczu: Maciej Sepetowski (Dobre zawody całej ekipy Car-Zone, ciężko wyróżnić jednego gracza. Tytuł MVP trafia do Sepetowskiego, który miał udział przy 3 bramkach dla swojego zespołu. W Alpine wyróżnić należy Kubasiewicza.)

Przed nami hit kolejki, w którym to zmierzą się jedyne dwie ekipy z kompletem punktów w najwyższej klasie rozgrywkowej. Mowa o liderze - Car Zone Wrocław i wiceliderze - Alpine Stars. Trudno w tym meczu wskazać faworyta, bowiem jedni i drudzy grają dotychczas wyśmienicie. "Alpina" jednak nie zaznała goryczy porażki od ponad dwóch sezonów i jeżeli ekipa Damiana Guziejewskiego z nią zwycięży - nie tylko uzyska dodatkową przewagę, ale przede wszystkim stanie się wyjątkowa, robiąc ogromny krok w kierunku zdobycia mistrzowskiego tytułu. Już nie możemy się doczekać tego wspaniałego widowiska i tej plejady gwiazd amatorskiej piłki, takich jak Karol Siódmiak, Jakub Rejmer, Marcin Synowiec czy Adam Kubasiewicz. Oj będzie się działo!

2' - Piotr Galuś z rzutu wolnego obija piłką plecy graczy Car-Zone stojących w murze.
4' - Karol Siódmiak trafia w boczną siatkę.
8' - (1:0) Pojedynek jeden na jeden Miazgowskiego z Kubasiewiczem kończy się miazgą dla graczy Alpine - Adam pewnym strzałem pokonuje Turskiego i wyprowadza Car-Zone na prowadzenie!
10' - (1:1) Rejmer do Zduna, Zdun do Kubasiewicza i mamy piłkę w siatce! Walka o punkty zaczyna się od nowa.
13' - Udana interwencja Sikory po strzale z linii pola karnego w wykonaniu Kuby Rejmera.
13' - Kąśliwy strzał Synowca, Paweł myli się jednak o metr.
14' - (2:1) Kontra Car-Zone, Maciek Sepetowski zagrywa do Karola Siódmiaka, a ten strzałem w krótki róg pokonuje Turskiego!
16' - Ładna dwójkowa akcja Sepetowskiego i Siódmiaka, tym razem Turski jednak nie zawodzi.
18' - (3:1) Kolejna zabójcza kontra Car-Zone - Siódmiak do Synowca i mamy piłkę w siatce!
20' - (4:1) Przejęcie Car-Zone, Arek Pawlak podaje do Adriana Kublika, a ten mocnym uderzeniem nie daje żadnych szans Turskiemu!
20' - (5:1) Adam Miazgowski podwyższa na 5:1 strzałem w długi róg pokonując golkipera Alpine.
21' - (6:1) Sepetowski podaje do Synowca, a ten drugi raz w tym spotkaniu pokonuje Piotra Turskiego!
24' - (7:1) Przejęcie Maćka Sepetowskiego i rajd na bramkę Piotra Turskiego kończy się mocnym strzałem w środek, po którym golkiper kapituluje po raz kolejny!
25' - Czas dla Alpine Stars.
25' - (7:2) Jakub Rejmer znajduje lukę pomiędzy Sikorą a słupkiem i posyła tam futbolówkę!
26' - (7:3) Piłkę wrzuca Adam Kubasiewicz, a ta pechowo odbija się od Arkadiusza Pawlaka!
26' - Żółtym kartonikiem ukarany zostaje Piotr Galuś.
30' - Piłka po strzale Hajdamowicza trafia w poprzeczkę.
32' - Adam Kubasiewicz uderza zza pola karnego, piłka przelatuje metr nad bramką.
33' - (8:3) Po strzale gracza Car-Zone nieszczęśliwie piłkę do bramki kieruje Piotr Turski.
34' - (8:4) Szybko rozegrany rzut wolny. Piłkę w siatce umieszcza Kubasiewicz.
35' - (8:5) Adam Kubasiewicz wpisuje się na listę strzelców.
37' - (8:6) Piłkę z najbliższej odległości posyła do siatki Zdun!

Nie wiadomo jak potoczyłyby się losy tego pojedynku, gdyby trwał on dłużej niż 40 minut. Alpine obudziło się na swoje nieszczęście za późno i mimo dobrej końcówki nie zdołało nadgonić straty do rywala, który na sukces pracował od pierwszego gwizdka. Lider Superligi zmierzy się w następnej kolejce z Japanserwis, Alpine Stars skrzyżuje natomiast rękawice z ekipą OKS Sokół Wrocław.