22.01 godz. 20:20, Redeco, Sedzia: Marcin Niciński
6 : 8
( 2 : 0 )
Skład: Rodzik, Matuszek, Maj, Kościuk, Szymański, Jaskólski, Drożyński, Bagiński, Bębenek
Skład: Kinal, Dudała, Pietruszka, Goguł, Garcarek, Zadworny, Łutczak, Dudziak, Janiak
7' Bartłomiej Szymański
22' Sebastian Kościuk
26' Sebastian Kościuk
27' Grzegorz Rodzik
29' Krystian Bagiński
32' Patryk Drożyński
34' Mateusz Jaskólski
35' Grzegorz Rodzik
40' Sebastian Kościuk
40' Patryk Drożyński
7' Piotr Garcarek
16' Bartosz Dudziak
21' Bartosz Dudziak
26' Jakub Pietruszka
31' Michał Goguł
36' Piotr Garcarek
38' Jacek Dudała
Zawodnik meczu: Sebastian Kościuk (Legendarną książkę "ABC Piłkarstwa" gracz Gwiezdnych Wojen ma w małym palcu - wie jak się strzela gole z rzutów wolnych, wie jak skutecznie dobija się strzały kolegów, zna recepty na asysty i nawet wie jak zrobić faul na żółtą kartkę.)

Meczem o przełamanie będzie niewątpliwie pojedynek przedostatniego GM Roads i ostatnich Gwiezdnych Wojen. Beniaminek nie ugrał jeszcze ani jednego oczka w tym sezonie, z kolei debiutant oddał już 2 walkowery i ma dwa punkty na minusie. Teraz obie te ekipy zrobią wszystko, aby wydostać się ze strefy spadkowej. Drużynie Mateusza Jaskólskiego nie pomoże nawet wysokie zwycięstwo, ale muszą o nie walczyć, bo "Abstynenci" o ile zjawią się na Redeco w najmocniejszym składzie to wcale nie muszą być skazywani na pożarcie. Dobrym przykładem na to jest nieznaczna klęską z Car Zonem. Jak zatem będzie wyglądał dzisiejszy mecz? Jedno jest pewne - emocji w nim nie zabraknie!

3' - Poszedł z akcją Sebastian Kościuk, skutecznie jednak zblokowała wszystko defensywa GM Roads.
5' - Przed szansą na gola Janiak, gola nie ma, bo strzał Filipa zostaje zablokowany.
6' - Janiak z pierwszej piłki, nie tak dołożyl jednak nogę i nadal mamy 0:0.
7' - Żółtą kartkę za faul na Janiaku ogląda Bartłomiej Szymański.
7' - (1:0) Faul równoznaczny jest z rzutem wolnym dla GM Roads, a tego bezbłędnie na gola zamienia Piotr Garcarek!
12' - Jakub Pietuszka do Jacka Dudały, strzał i nogami interweniować musi Krzysztof Bębenek.
14' - Piłka po strzale Sławomira Łutczaka trafia w poprzeczkę!
16' - Patryk Drożyński ma dużo siły, ale nogę średnio skalibrowaną - piłka po jego strzale obija ścianę kilka metrów nad bramką.
16' - (2:0) Uderzenie z prawej strony w wykonaniu Bartosza Dudziaka i nie ma za wiele do powiedzenia przy tym wszystkim Bębenek!
20' - Janiak z dystansu, dobrze jednak Bębenek.
21' - Faul na Mateuszu Jaskólskim skutkuje żółtą kartką dla Bartosza Duziaka.
22' - (2:1) A to wszystko skutkuje rzutem wolnym, który zostaje zamieniony na gola przez Sebastiana Kościuka!
23' - Filip Janiak uderza obok słupka.
25' - Ależ pięknie się złożył do woleja Filip Janiak. Cóż z tego jednak, skoro piłka do siatki nie wpadła tylko trafiła prosto w Bębenka.
26' - (2:2) Gwiezdne Wojny wyrównują - strzela Patryk Drożyński, Kinal broni a dobija Sebastian Kościuk i dobitka ta okazuje się skuteczna!
26' - (3:2) GM Roads znów na prowadzeniu - na listę strzelców wpisuje się Jakub Pietruszka!
27' - (3:3) No i znowu mamy remis - sposób na pokonanie Kinala znajduje Grzegorz Rodzik, a asystuje przy tym Sebastian Kościuk.
29' - (3:4) Gwiezdne Wojny wyciągają tajną broń i nie jest to wcale miecz świetlny tylko noga Krystiana Bagińskiego, która wykorzystuje zamieszanie pod bramką GM Roads i zza pola karnego posyła futbolówkę do siatki!
31' - (4:4) No i znowu mamy remis - Bębenka z wolnego pokonuje Michał Goguł!
32' - (4:5) Ale się nam zrobił mecz - Gwiezdne Wojny znów na prowadzeniu, a piłkę w siatce umieszcza Patryk Drożyński!
34' - (4:6) Piłkę do pustaka ładuje Mateusz Jaskólski, który otrzymuje podanie od Grzegorza Rodzika!
35' - (4:7) Prowadzenie GW podwyższa autor asysty sprzed minuty - Grzegorz Rodzik!
36' - (5:7) Na raty pokonuje Bębenka Piotr Garcarek - najpierw uderzając w słupek, ale później posyłając piłkę pomiędzy nogami golkipera GW.
38' - (6:7) Szykuje nam się emocjonująca końcówka - Filip Janiak podaje do stojącego przy słupku Jacka Dudały, a ten nie zawodzi i pokonuje Bębenka!
40' - (6:8) Akcja dwa na jeden nie może skończyć się inaczej jak golem GW - Sebastian Kościuk podaje do Drożyńskiego i mamy piłkę w siatce.
40' - Żółtą katkę za faul ogląda Sebastian Kościuk.

Mecz na dole ligowej tabeli przyniósł o wiele więcej emocji, niż niejeden pojedynek "na szczycie". W tym spotkaniu któraś z drużyn musiała się przełamać i zrobiły to Gwiezdne Wojny. Szkoda głupich dwóch walkowerów- gdyby nie one ekipa Mateusza Jaskólskiego miałaby już trzy punkty na koncie, a nie tylko jeden. Kolejnym rywalem GW będzie Oponix, GM Roads o premierowe punkty powalczy z kolei z trzecią ekipą w ligowej tabeli - OKS Sokół Wrocław.