15.01 godz. 17:50, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
3 : 1
( 1 : 0 )
Skład: Jędras, Hałas, Kurman, Marszałek, Backer, Głodek, Orszewski, Boś, Borowiec, Skalski
Skład: Selcer, Lisowski, Lament, Ledwoń, Ujas, Plichta, Świder, Ujas
7' Przemysław Głodek
29' Mateusz Boś
9' Paweł Ujas
25' Paweł Ujas
31' Paweł Ujas
33' Patryk Ledwoń
Zawodnik meczu: Paweł Ujas ()

Po kilku tygodniach przerwy do gry o najwyższe cele wraca HTS. Ten w pierwszej kolejce rozbił Łącznościowiec i patrząc na korzystne wyniki czołówki - nie chce być gorszy i tym razem. W niedziele zespół Pawła Ujasa "skrzyżuje rękawice" z niezwykle zgraną i doświadczoną Politechniką Wrocławską OldBoys. Jarosław Marszałek i jego koledzy ciągle nie zaznali jeszcze smaku wygranej w tym sezonie, ale znając ich wysokie aspiracje - na pewno niebawem - poczują jak smakuje ligowy triumf? Czy ten moment przypadnie na spotkanie z "naszpikowanym" gwiazdami HTS-em? Czy jednak PWr zostanie jego kolejną ofiarą? Zobaczymy.

2' Kontra zespołu Politechniki, strzał na bramkę celny ale nie skuteczny, na wysokości zadania stanął Marek Świder.
4' Zamieszanie w polu karnym Politechniki, Paweł Ujas strzela z "dużego palca" piłka poszybowała nad poprzeczką.
7' Żółta kartka dla Głodka.
9' 1:0 - HTS obejmuje prowadzenie, na listę strzelców wpisuje się Paweł Ujas.
11' Backer strzela z dystansu, piłka poszybowała obok bramki.
14' Niecelnie uderzenie Lisowskiego po podanie Pawła Ujasa.
16' Rzut wolny dla HTS, bramkarz dwukrotnie dotknął piłkę ręką, Paweł Ujas zagrywa do brata Przemka, ten chciał lobem skierować piłkę do siatki, w ostatniej chwili futbolówkę wybił z linii bramkowej obrońca.
18' Kontra Politechniki, Orszewski zagrywa do Jędrasa, ten uderza nie celnie po długim rogu.
23' Pewna interwencja Świdra po strzale Marszałka.
25' 2:0 - Paweł Ujas trafia do pustej bramki, tym samy powiększa przewagę swojego zespołu.
27' Z ostrego kąta strzela Marszałek, piłka trafiła w boczną siatkę.
29' 2:1 - Bramka kontaktowa dla Politechniki, na listę strzelców wpisuje się
31' 3:1 - Paweł Ujas kompletuje hat-trika, pewnie wykończył podanie Lamenta.
33' Żółta kartka dla Ledwonia.
34' Paweł Ujas zagrywa do brata Przemka, ten wychodzi sam na sam i przegrywa pojedynek z bramkarzem.
35' Czas dla HTS.
37' Świder kapitalnie broni strzał z najblizszej odległości Orszewskiego, mamy tylko rzut rożny dla Politechniki.
38' Hałas wygrywa pojedynek sam na sam z Pawłem Ujasem.
39' Szósty faul HTS, mamy rzut karny przedłużony, Orszewski zagrywa do Backera, ten trafia prosto w bramkarza.
40' Niewykorzystana kontra HTS, Przemysław Ujas zamiast podać do Ledwonia zdecydował się na strzał, trafił prosto w bramkarza.
40' Kolejna niewykorzystana okazja Przemka Ujasa, wyszedł sam na sam i trafił w słupek.

Bardzo ciężki mecz pod każdym względem, jedni i drudzy stworzyli  widowisko które spowodowało wiele emocji. W następnym meczu HTS zagra z Michałkami, Politechnika podejmie Car-zone Wrocław.