15.01 godz. 19:30, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
( 4 : 1 )
Skład: Komorowicz, Olejniczak, Styczyński, Schmidt, Sobczyk, Ozieraniec, Maziarz, Kubiszyn
Skład: Guziejewski, Guziejewski, Sikora, Małecki, Synowiec, Kublik, Pawlak, Siódmiak, Sepetowski, Mikła
6' Adrian Sobczyk
9' Paweł Synowiec (Rzut karny)
12' Tomasz Guziejewski
14' Paweł Synowiec
18' Adrian Sobczyk (Gol samobójczy)
25' Maciej Sepetowski
32' Paweł Synowiec
33' Paweł Synowiec
37' Tomasz Guziejewski
40' Adrian Kublik
Zawodnik meczu: Paweł Synowiec (Autor czterech bramek w dzisiejszym meczu, był dziś motorem napędowym swojej drużyny, na wyróżnienie zasługuje również Tomasz Guziejewski.)

Jak zaprezentują się Michałki w trzecim swoim meczu? Najpierw była walka z Sokołem i w efekcie nieznaczna porażka. Później pogrom GM Roads, a czego możemy się spodziewać teraz? Ich rywal - Car Zone w piłkę grać potrafi i na pewno nie przestraszy się nieprzewidywalnego beniaminka. Tercet ofensywny "gospodarzy" - Karol Siódmiak-Adrian Kublik-Paweł Synowiec - powinien raz po raz nękać bramkę strzeżoną przez Konrada Schmidta. Tak więc golkiper "pomarańczowych" na brak pracy narzekać nie będzie, ale czy jego koledzy trapić będą z podobną intensywnością Michała Sikorę? Czy Adrian Sobczyk, Arkadiusz Bogusz i Marcin Maziarz zaskoczą ekipę Damiana Guziejewskiego i wskoczą na ligowe podium? Czas pokaże!

2' Synowiec strzela z dystansu, strzał był kąśliwy lecz niecelny.
4' Komorowicz przerzuca piłkę nad linią obrony do Olejniczaka, ten uderza z powietrza Panu Bogu w okno.
6' 0:1 - Adrian Sobczyk uderza nie od obrony pod poprzeczkę !!!
9' 1:1 - Rzut karny dla Car-zone, nieprzepisowo faulowany został Siodmiak, pewnym egzekutorem z szóstego metra jest Paweł Synowiec.
12' 2:1 - Car-zone wychodzi na prowadzenie za sprawą Tomasza Guziejewskiego, trafił do pustej bramki.
14' 3:1 - Strzał z dystansu Synowca, piłkę odbił niefortunnie Schmidt ta jednak wtoczyła się do bramki.
16' Schmidt broni z wielkim trudem uderzenie Synowca z najbliższej odległości.
17' Zmarnowana okazja Rafała Mikły, Pawlak zagrał mu idealnie wystarczyło tylko dostawić nogę.
18' 4:1 - Sobczyk pakuje piłkę do własniej bramki, chciał przerwać podanie zawodnika rywali ale zrobił to niefortunnie.
21' Niecelny strzał z dystansu Sepetowskiego, Maciek łapie się za głowę, chyba sam nie wierzy jak mógł tego nie trafić.
23' Synowiec oddaje niecelny strzał na bramkę tuż za linią pola karnego.
24' Piłka po strzale Ozierańca poszybowała minimalnie nad poprzeczką.
25' 5:1 - Sepetowski zaskoczył Schmitda posyłając piłkę w krótki róg.
27' Próba pokonania Schmidta strzałem z dystansu spaliła na panewce, niecelnie uderzył Guziejewski.
30' Trwa zabawa Car-zone, Michałki nie są w stanie zagrozić rywalowi.
32' 6:1 - Sprytnie rozegrany rzut wolny przez zawodników Car-zone, autrem trafienia Synowiec.
33' 7:1 - Synowiec wszedł jak w masło w pole karne rywali i piętą zdobywa kolejną bramkę.
35' Indywidualna akcja Sobczyka, zrobił co mógł ale nie zdołał sforsować linii obronnej rywali.
37' 8:1 - Przechwyt Tomasza Guziejewskiego, pociągnął z piłką kilka metrów zagrał do Kublika ten mu odegrał na pustą bramkę, to była tylko formalność.
39' Sepetowski zagrywa do Kubilika ten strzela z ostrego kąta prosto w bramkarza.
40' 9:1 - Kublik trafia z rzutu wolnego, błąd popełnił Schmidt który zagrał piłkę dwa razy.
40' Kubiszyn trafia w słupek.

Car-zone Wrocław pokazał rywalowi jaka jest różnica między Superligą a pierwszą Ligą. Dziś Damian Guziejewski i spółka odnieśli zasłużone zwycięstwo. W kolejnym spotkaniu Car-zone podejmie Politechnikę Oldboys, Michałki powalczą z HTS.