08.01 godz. 17:00, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
7 : 1
( 3 : 0 )
Skład: Piechnik, Stefańczyk, Furmanek, Widera, Konieczny, Maczuga, Kruk, Bielaszka
Skład: Guziejewski, Guziejewski, Sikora, Małecki, Synowiec, Kublik, Pawlak, Siódmiak, Sepetowski
39' Łukasz Bielaszka
3' Karol Siódmiak
5' Paweł Synowiec
13' Maciej Sepetowski
22' Maciej Sepetowski
32' Maciej Sepetowski
34' Arkadiusz Pawlak
35' Karol Siódmiak
Zawodnik meczu: Karol Siódmiak (Karol był dzisiaj fantastyczny. Strzelił dwie bramki i zanotował cztery asysty. Wyróżnić trzeba także Macieja Sepetowskiego. )

Do grania w drugim tygodniu wejdzie także kolejny z pretendentów do tytułu - Car Zone Wrocław. Team Damiana Guziejewskiego po dwóch słabych sezonach, w myśl do trzech razy sztuka ma zamiar w końcu ugrać medale na koniec zmagań, a najlepiej - świętować tytuł mistrzowski. O to łatwo nie będzie, a już na starcie "granatowi" podejmą brązowego medalistę sprzed roku - Oponix. W ostatnim pojedynku bezpośrednim lepszy okazał się zespół Zbigniewa Piechnika, który zwyciężył - 4:3 i odebrał ostatecznie szanse na medale Car Zonowi. Teraz ten ma coś do udowodnienia, ale czy uda mu się wziąć odwet na swoim oponencie?

2' Marek Konieczny prostopadle podaje do Adama Widery, a ten zamiast odegrać swojemu partnerowi, zachowuje się trochę samolubnie, sam kończy akcje i trafia tylko i wyłącznie w słupek!
3' (1:0) - Paweł Synowiec zagrywa w pole karne do Karola Siódmiaka, a ten zachowuje spokój i płaskim uderzenie, "ze szpica", w długi róg bramki pokonuje Zbigniewa Piechnika.
5' (2:0) - Synowiec mając trochę miejsca przed polem karnym decyduje się na sprytne uderzenie przy słupku, które zaskakuje Piechnika.
10' Słupek ratuje Michała Sikorę od utraty gola! Tym razem uderzał Marek Konieczny.
12' Widera w pole karne zagrywa do Koniecznego, a ten strzałem z pierwszej piłki przenosi futbolówkę obok bramki.
13' (3:0) - Siódmiak do Macieja Sepetowskiego na przedpole, który mocnym strzałem pod poprzeczkę pokonuje Piechnika.
14' Rajd Synowca, który mija po drodze dwóch obrońców, bramkarza, ale strzela obok bramki.
14' Niepewna interwencja Piechnika po strzale Sepetowskiego.
14' Kąśliwy strzał Roberta Małeckiego sprzed pola karnego i znowu instynktownie interweniuje Piechnik.
15' Piłkę zmierzającą do pustej bramki w porę wybija Małecki.
18' Adrian Kublik z wolnego uderza wprost w mur złożony z zawodników Oponixu.
19' Instynktowna interwencja Sikory po strzale Przemysława Kruka.
20' Dobra interwencja Piechnika po strzale Synowca.
21' Konieczny dostaje piłkę na lewą stronę i oddaje płaski strzał, który ląduje na słupku bramki Car Zone Wrocław.
22' Konieczny do Łukasza Bielaszki, a ten przegrywa pojedynek jeden na jeden z Sikorą.
22' (4:0) - Siódmiak do Sepetowskiego, a ten strzałem z pola karnego przy słupku pokonuje Piechnika po raz drugi w tym spotkaniu.
23' Siódmiak w sytuacji sam na sam z bramkarzem uderza tuż obok słupka.
24' Synowiec do Sepetowskiego, ten piętką odgrywa Synowcowi, który mając przed sobą tylko bramkarza - uderza wprost w niego!
27' Sepetowskiego strzał z woleja przelatuje obok bramki.
28' Podcinka Kublika nad wychodzącym z bramki Piechnikiem i futbolówka przelatuje obok bramki rywali.
28' Rzut rożny dla Oponixu zakończony strzałem z woleja przez Łukasza Bielaszkę. Piłkę pewnie wyłapuje jednak golkiper Car Zone.
30' Szybki strzał Koniecznego sprzed pola karnego przelatuje obok bramki rywali.
31' Uderzenie Piechnika z dystansu przelatuje nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Sikorę.
32' (5:0) - Siódmiak na wolne pole zagrywa do Sepetowskiego, ten staje oko w oko z Piechnikiem i płaskim strzałem przy słupku go pokonuje.
33' Siódmiak na przedpole do Tomasza Guziejewskiego, który oddaje strzał z pierwszej piłki - nad poprzeczką!
34' (6:0) - Synowiec-Siódmiak-Pawlak i ten ostatni będąc pod bramką rywala, nie myli się i pakuje piłkę do "pustaka".
35' (7:0) - Kublik do Siódmiaka, ten z bliska mocno uderza w Piechnika, który odbija piłkę i tym samym niefortunnie nabija Siódmiaka, po czym futbolówka wpada do siatki. Car Zone gromi!
37' Widera staje oko w oko z Sikorą i przegrywa ten pojedynek!
38' Sepetowski w kontrze zagrywa do Damiana Guziejewskiego, a ten mając przed sobą tylko i wyłącznie bramkarza - uderza nieznacznie obok bramki.
39' (7:1) - Bielaszka mija obrońcę Car Zone i strzałem sprzed pola karnego przy słupku zaskakuje Sikorę. Mamy honorowgo gola dla Oponixu!

Car Zone Wrocław nie dał najmniejszych szans Oponixowi, rozbijając go, a co za tym idzie rewanżując się za ubiegłoroczną porażkę. Tym samym ekipa Damiana Guziejewskiego pokazała, że walczyć będzie w tym sezonie o najwyższe cele. Dawne FC Moose natomiast po wczorajszej wygranej, teraz musiało przełknąć gorycz premierowej porażki, która nie przekreśla ich szans na sukces. Następnym razem Car Zone Wrocław zagra z GM Roads, Oponix zaś "stanie w szranki" z Japanserwis.