27.03 godz. 21:45, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
( 4 : 3 )
Skład: Koczan, Antczak, Szandrocho, Szewczyk, Koczan, Piechna, Shkurikhin, Czop, Rozpędowski
Skład: Bira, Wolan, Mazurkiewicz, Roszkowski, Wolan, Matuszny, Śledzikowski
4' Damian Szewczyk
6' Krzysztof Piechna
8' Evgenii Shkurikhin
21' Marcin Koczan
40' Bartosz Szandrocho
10' Przemysław Matuszny
15' Przemysław Matuszny
15' Rafał Wolan
20' Leszek Roszkowski
22' Rafał Wolan
28' Marcin Śledzikowski
32' Marcin Śledzikowski
Zawodnik meczu: Przemysław Matuszny (Przemek był motorem napędowym swojej drużyny. Gracz ten często zagrażał bramce przeciwników, strzelił dwie bramki, zanotował asystę i asystę drugiego stopnia. Wyróżnić należy również Marcina Śledzikowskiego, Rafała Wolana i Waldemara Birę. )

FC AmRest zaprzepaścił ostatnio szanse na srebrne medale. Szansę na brąz ekipa Jerzego Tymofiejewa ma jednak w dalszym ciągu. Bezpośrednim kandydatem do walki o medal będzie Nic Się Nie Stało. Oba zespoły mają taką samą ilość punktów, bilans bramkowy jest jednak korzystniejszy o dziewięć goli dla ekipy Szymona Mikołajczaka (w bezpośrednim starciu padł remis 3:3). Jeśli Byki pokonają AmRest NSNS wystarczy remis do brązowego medalu. To samo będzie w przypadku remisu. Wygrana AmRestowi trzeciego miejsca na koniec też jeszcze nie daje - Nic Się Nie Stało może wygrać w piątek z JaCierpieDole i wtedy o wszystkim zadecyduje bilans bramkowy, a na chwilę obecną jest on znacznie korzystniejszy dla drużyny Szymona Mikołajczaka. Ta ostatnio pokazała, że nie ma rzeczy niemożliwych i wskoczyła na trzecie miejsce po historycznym pogromie nad drużyną Koksztysu. Jak widać jak się chce to można. Czy piłkarze AmRestu wykażą się taką samą motywacją jak gracze NSNS i wysoko pokonają Czarnego Byka z nadzieją spoglądając na piątkową potyczkę kontrkandydata do medalu z JaCierpieDole? Zobaczymy już dzisiaj wieczorem.

4' (0:1) - Szybki atak AmRestu. Piłkę pod pole karne dostaje Damian Szewczyk, który mija po drodze bramkarza i strzałem do "pustaka" pakuje futbolówkę do siatki.
5' Szewczyk strzałem z rzutu wolnego pakuje piłkę do siatki. Gola jednak nie będzie, bo Krzysztof Piechna przeszkadzał Waldemarowi Birze przy interwencji.
6' (0:2) - Rozklepana defensywa przeciwników. Szewczyk do Marcina Koczana, ten zgrywa futbolówkę do Krzysztofa Piechny, który strzałem do "pustaka" podwyższa prowadzenie AmRestu.
7' Rozpędowski wyłapuje uderzenie Marcina Śledzikowskiego z prawej strony.
8' (0:3) - Bartłomiej Czop zagrywa piłkę za plecy obrońców do Evgeniiego Shkurikhina, który strzałem z woleja pokonuje bramkarza rywali.
10' (1:3) - Przemysław Matuszny staje oko w oko z Dominikiem Rozpędowskim i strzałem przy słupku, po ziemi go pokonuje.
11' Mocny strzał Matusznego sprzed pola karnego i Rozpędowski zbija piłkę do boku. Po chwili mamy dobitkę Rafała Wolana - bardzo niecelną!
13' Słupek po strzale Szewczyka! Mamy jeszcze dobitkę Damiana, po której futbolówkę wyłapuje Bira.
15' (2:3) - Matuszny oddaje płaski strzał sprzed pola karnego, mamy niepewną interwencję Rozpędowskiego i piłka po niej wpada do siatki.
15' (3:3) - Rafał Wolan strzałem z lewej strony przy słupku doprowadza do wyrównania.
18' Rajd Matusznego zakończony zostaje strzałem obok bramki.
19' Uderzenie Matusznego z rzutu wolnego przelatuje tuż nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Rozpędowskiego.
20' (4:3) - Rafał Wolan z rzutu rożnego zagrywa na przedpole do Leszka Roszkowskiego, który technicznym strzałem sprzed pola karnego, niemalże w samo okienko - zaskakuje Rozpędowskiego.
20' Śledzikowski z bliska trafia wprost w wychodzącego z bramki golkipera.
21' Marcin Koczan fauluje wychodzącego na czystą pozycję Śledzikowskiego i zostaje ukarany żółtą kartką.
22' (5:3) - Co za "remontada" w wykonaniu Czarnego Byka. Jeszcze nie dawno przegrywał 0:3, a teraz prowadzi już 5:3. Śledzikowski podaje do lepiej ustawionego R.Wolana, który uderzeniem przy słupku pokonuje Rozpędowskiego.
24' Szewczyk z rzutu wolnego uderza w mur! Po chwili dochodzi do dobitki, po której Bira przenosi futbolówkę nad poprzeczką.
27' Matuszny ma przed sobą tylko bramkarza i przegrywa ten pojedynek!
28' (6:3) - Rozklepana defensywa AmRestu. Matuszny do D.Wolana, ten wystawia piłkę jak na tacy Śledzikowskiemu, który umieszcza ją w pustej bramce.
31' Piechna oddaje płaski strzał sprzed pola karnego, po którym Bira zbija piłkę na róg.
32' Kapitalna interwencja Biry po mocnym strzale Antczaka z pola karnego.
32' (7:3) - R.Wolan prostopadle zagrywa do Śledzikowskiego, a ten technicznym strzałem przy słupku nie daje żadnych szans bramkarzowi.
33' Shkurikhin strzela z prawej strony i piłkę po jego uderzeniu pewnie chwyta Bira.
34' Matuszny mija rywala na skrzydle i oddaje płaski strzał, który udanie broni Rozpędowski.
35' Mocny strzał Piechny z dystansu i piłkę do boku zbija Bira. Ta trafia pod nogi Antczaka, którego dobitka ląduje na golkiperze Byka.
36' Antczak staje oko w oko z Birą i...przegrywa ten pojedynek!
38' Krótko rozegrany aut. Piłkę otrzymuje Szewczyk, ale mając przed sobą tylko bramkarza, zostaje w ostatniej chwili zabkolowany przez obrońcę. Będziemy mieli tylko rzut rożny.
39' Czop uderza ze "szpica" i po raz kolejny kapitalną interwencją popisuje się Bira - zbijając futbolówkę na róg.
40' (7:4) - Antczak do Szandrocho na lewą stronę, a ten precyzyjnym strzałem przy krótszym słupku znajduje sposób na pokonanie Biry.

Gdy w 8 minucie AmRest prowadził z Bykiem pewnie - 3:0, wydawało się, że będzie już później punktować rywala i odnotuje pewną wygraną. Nic z tego! Zespół Damiana i Rafała Wolana wziął się w garść, odwrócił losy meczu i ostatecznie zwyciężył 7:4, czyniąc, jakby nie było nielada niespodziankę. Dzięki temu zwycięstwu realnym jest, by Czarny Byk mógł zakończyć zmagania na wysokiej, piątej lokacie, ale punkty muszą zgubić FC ŻWiR i Auto Truck. Co do AmRestu to końcówkę sezonu ma nieudaną i szanse na awans posiada zaledwie matematyczne. Koniec końców zakończy sezon raczej na czwartej lokacie. Dla obu drużyn był to ostatni mecz w III, zimowej edycji rozgrywek Wrocbal Olimpijski FC. Jednym i drugim za grę dziękujemy i zachęcamy do udziału w następnych edycjach.