tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . P.O.M. Kigema 12 +85 36
2 . Brat Albert (ofc) 12 +67 33
3 . Nic Się Nie Stało 12 +48 28
4 . FC AmRest (ofc) 12 +28 25
5 . Czarny Byk (ofc) 12 -5 18
6 . Auto Truck (ofc) 12 +9 16
7 . FC ŻWiR (ofc) 12 +6 16
8 . FC Lux Torpeda 12 -14 12
9 . NG Engineering 12 +7 11
10 . FC Koksztys 12 -61 10
11 . JaCierpieDole FC (ofc) 12 -44 9
12 . Qiagen DNA Crew 12 -31 8
13 . KS Monterail 12 -95 3
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
24.03 godz. 19:30, Olimpijski boisko2, Sedzia: Adam Rynkowski
Czarny Byk (ofc)
KS Monterail
1 : 9
( 0 : 3 )
Skład: Szycher, Wolan, Mazurkiewicz, Roszkowski, Wolan, Wojtusik, Śledzikowski
Skład: Peas, Montenegro, Plotnikov, Krzempek, Markiewicz, Rybicki, Janas, Pucek
3' Marcin Śledzikowski
7' Przemysław Wojtusik
9' Rafał Wolan
21' Marcin Śledzikowski
26' Tomasz Mazurkiewicz
27' Rafał Wolan
36' Marcin Śledzikowski
38' Rafał Wolan
40' Marcin Śledzikowski
35' Kacper Pucek
Zawodnik meczu: Marcin Śledzikowski (Najgroźniejszy i najaktywniejszy z Byków. Zdobył cztery bramki, a gdyby nie złośliwość słupków byłoby tego jeszcze więcej. Wyróżnić należy także Rafała Wolana, autora hat-tricka i asysty.)
    vs    

Na dwie kolejki przed końcem KS Monterail jako jedyny drugoligowiec nie posiada na koncie żadnego punktu, mając przy tym najmniej skuteczny atak (tylko 20 goli strzelonych) i najsłabszą obronę (aż 110 straconych). Nie można jednak lekceważyć ekipy Jana Dudulskiego, która rozkręca się z meczu na mecz, a ostatnio walczyła jak równy z równym z najmocniejszą drużyną tego sezonu w drugiej lidze - P.O.M. Kigemą. Czarny Byk nie błyszczy w ostatnich tygodniach - trzy ostatnie spotkania przegrał, odpowiednio z Nic Się Nie Stało, FC Żwirem i Bratem Albertem. Czy ekipa Jana Dudulskiego wykorzysta spadek formy w szeregach Byków i zdobędzie premierowe punkty w tej edycji?

Relacja z meczu:
1' Rozpoczęcie spotkania
1' - KS Monterail radzić sobie dzisiaj będzie musiał bez nominalnego bramkarza. Pod nieobecność Dudulskiego między słupkami stanie obrońca Patryk Peas.
3' - (0:1) Rafał Wolan zagrywa do Marcina Śledzikowskiego, a ten uderzeniem z lewego skrzydła zaskakuje Peasa.
4' - Daniel Montenegro oddaje dość niecelny strzał.
7' - (0:2) Na strzał praktycznie z połowy decyduje się Przemek Wojtusik. Piłka wpada do siatki odbijając się jeszcze od słupka!
9' - Korzyść dla Byków, Wojtusik podaje do Śledzikowskiego, uderzenie tego drugiego udanie jednak zatrzymuje Peas.
9' - (0:3) Rafał Wolan przejmuje futbolówkę po niedokładnie wykonanym przez Monterail aucie i podwyższa prowadzenie Byków na 3:0!
13' - Wojtusik z dystansu, Peas zbija piłkę na rożny.
16' - Śledzikowski uderza z 14 metrów a piłka trafia w słupek!
20' - Leszek Roszkowski posyła futbolówkę nad poprzeczką strzałem z dalszej odległości.
20' Koniec pierwszej połowy
21' - (0:4) Przemek Wojtusik zagrywa piłkę z narożnika boiska do stojącego w polu karnym Marcina Śledzikowskiego, a ten po raz drugi dzisiaj pokonuje Patryka Peasa.
23' - Kacper Pucek powymijał obrońców Byka, a następnie sprawdził czujność stojącego między słupkami Szychera. Gola dla Monteraila jednak nie oglądamy.
26' - (0:5) Fantastyczna bramka Tomka Mazurkiewicza! Gracz Byków przedarł się prawą flanką odbierając piłkę rywalowi, a następnie wsadził piłkę praktycznie z zerowego kąta, pod samą poprzeczkę między słupkiem a bramkarzem!
27' - (0:6) Podanie Rafała Wolana na długi słupek nie trafia do żadnego z jego kolegów, ląduje natomiast w siatce!
33' - Kacper Pucek bez problemów minął Szychera, problem pojawił się podczas oddania strzału - zabrakło bowiem nieco precyzji i piłka zamiast wpaść do siatki poleciała obok słupka.
35' - (1:6) Drugi raz takiego błędu Pucek już nie popełnił i lepiej przyłożył nogę przy uderzeniu. Przy golu Kacpra asystuje Kuba Krzempek.
36' - (1:7) Strzał z prawej strony Śledzikowskiego pozwala skompletować mu hat-tricka - Peas nie daje rady zatrzymać tego mocnego uderzenia.
38' - (1:8) Teraz Peas nie miał już nic do gadania - futbolówka zerwała pajęczynkę z okienka bramki Monteraila, zmiatając przy okazji pająka. Autorem tego fantastycznego gola zostaje Rafał Wolan, który też ma już w tej chwili na swoim koncie hat-tricka!
40' - (1:9) Marcin Śledzikowski mocnym strzałem w sam środek zaskakuje Peasa.
40' Koniec spotkania.
 
Po trzech porażkach z rzędu zespół Czarnego Byka w końcu się przełamał i zainkasował trzy punkty w spotkaniu z ostatnim w tabeli KS Monterail. Zwycięstwo było jak najbardziej zasłużone, a team Rafała Wolana praktycznie w każdym aspekcie pokazał się z lepszej strony niż zespół Jana Dudulskiego (nieobecnego tego dnia). Ostatnią szansę na jakiekolwiek punkty w tej edycji KS Monterail otrzyma w następny piątek, kiedy zmierzy się z FC Koksztysem. Byki pożegnają zimę pod balonem razem z walczącym o brązowe medale FC AmRestem.


autor: Marta Toczek
Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: marta@wrocbal.pl

Zawodnik meczu:

Marcin Śledzikowski (Czarny Byk)