10.03 godz. 19:30, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
Skład: Świderski, Szczepański, Sztal, Sokołowski, Dziedzic, Bergier, Konopacki, Wiaderkiewicz, Rosiecki
Skład: Maziarz, Figlarz, Gudra, Biel, Kowalczyk, Gudra, Karczewski, Rozwadowski, Banaś, Karczewski
2' Kamil Dziedzic
3' Piotr Konopacki
12' Radosław Wiaderkiewicz
17' Piotr Konopacki
18' Adrian Bergier
19' Piotr Konopacki
20' Sławomir Rosiecki
30' Adrian Bergier
31' Radosław Wiaderkiewicz
37' Kamil Dziedzic
40' Kamil Dziedzic
23' Patryk Rozwadowski
33' Piotr Kowalczyk
36' Piotr Kowalczyk
40' Rafał Biel
Zawodnik meczu: Piotr Konopacki (W dużej mierze dzięki jego postawie udało się zdemolować rywala. Piotrek ustrzelił hat-tricka, nie zapominał też o swoich kolegach, co przełożyło się na asystę.)

Do obejrzenia tego spotkania nikogo specjalnie zachęcać nie trzeba. Hit drugiej ligi, starcie gigantów, można by rzec mecz o złoto. Dwie niepokonane ekipy, które masakrują rywala za rywalem teraz staną naprzeciw siebie. Sławek Rosiecki, Kamil Dziedzic, Rafał Biel i Patryk Rozwadowski. Z takimi nazwiskami grad goli mamy w pakiecie. W ofercie na ten mecz zapewniona jest również masa emocji. Kto wygra ten arcyciekawy mecz nie wie nawet wszechwiedzący Wróżbita Maciej. Należy więc zaopatrzyć się w popcorn i napoje chłodzące i wedle uznania inne niezbędne akcesoria prawdziwego kibica Wrocbalu. Obecność dziś wieczorem na balonie obowiązkowa. Będzie się działo!

1' - Piotr Kowalczyk przebiegł całe boisko, a następnie oddał piłkę Bielowi. Najlepszy strzelec Brata Alberta tym razem jednak się pomylił i posłał piłkę obok słupka.
2' - (0:1) Kigema mylić się nie ma zamiaru - długą piłkę z obrony zagrał Marcin Świderski, a adresat podania - Kamil Dziedzic płaskim strzałem w środek zaskoczył Karczewskiego!
3' - (0:2) Kigema szybko podwyższa prowadzenie - futbolówkę w siatce umieszcza strzałem z bliskiej odległości Piotrek Konopacki.
5' - Dziedzic z dystansu, tym razem bez zarzutu broni Karczewski.
6' - Patryk Rozwadowski uderza w słupek!
6' - Skuteczna interwencja Sztala po uderzeniu Damiana Karczewskiego.
8' - Mocny strzał Rosieckiego końcówkami palców zbija na róg Karczewski.
10' - Ofiarna interwencja obrońcy Kigemy zapobiega stracie bramki, Rafał Biel łapie się za głowę i zastanawia jakim cudem to nie wpadło.
12' - (0:3) Kigemie za to wpada - Bergier do Wiaderkiewicza, strzał po długim i mamy już trzybramkowe prowadzenie ekipy Rafała Szczepańskiego!
13' - Jak dzik w żołędzie poszedł Damian Karczewski, który następnie podciął piłkę. Złośliwa futbolówka jednak ani myśli wpadać do siatki z drugiej strony boiska.
14' - Karczewski uderza w wolnego. Futbolówka melduje się w siatce... z tym, że pełnowymiarowej bramki zlokalizowanej za boiskiem...
15' - Wolny dla Kigemy. O całe 35 cm myli się Adrian Bergier.
15' - Maciek Gudra strzela i piłka wpada do siatki, ale to znów nie bramka strzeżona przez Sztala tylko ta położona za boiskiem...
16' - Fantastyczna interwencja Sztala po uderzeniu Biela z połowy boiska.
17' - (0:4) Zabójczo skuteczna jest P.O.M. Kigema - Konopacki przerzuca piłkę nad wychodzącym z bramki Karczewskim, a następnie ładuje futbolówkę głową do pustaka.
18' - (0:5) Bergier postanawia zatrudnić Maziarza do roli asystenta. Wykonując aut odbija piłkę od gracza Brata Alberta, a następnie pakuje ją do siatki.
19' - (0:6) Piotr Konopacki ustrzela hat-tricka. Piotrek przerzuca na prawo do Świderskiego, ten odgrywa mu z pierwszej górną piłkę i całość kończy głową Konopacki!
20' - (0:7) Sławek Rosiecki dostaje podanie na swojej połowie, robi trzy kroki i uderza, a piłka wpada do siatki po raz siódmy w dniu dzisiejszym!
21' - Kamil Dziedzic z połowy trafia w poprzeczkę!
23' - Uderzenie Damiana Karczewskiego nogami broni Sztal.
23' - (1:7) Gola Damianowi strzelić się nie udało, ale asysta już jest. Podanie Karczewskiego na gola zamienia posiadacz jednej drewnianej nogi - Patryk Rozwadowski ;)
26' - Michał Maziarz zza pola karnego, celnym tego strzału jednak nazwać nie możemy.
29' - Ostatnie minuty nie przyniosły groźniejszych sytuacji dla obu stron. W tym miejscu można nadmienić, że podobnie jak Brat Albert nie popisał się także Śląsk Wrocław, który przegrał u siebie z Piastem Gliwice 3:4.
30' - (1:8) No i zaczęło się dziać - Wiaderkiewicz podał z prawej strony do stojącego 3 m przed bramką Bergiera, a ten piętką pokonał Karczewskiego.
31' - (1:9) Na uderzenie z dystansu zdecydował się Wiaderkiewicz. Płaski strzał w długi róg zaskoczył Karczewskiego, a z asysty cieszyć może się Sławek Rosiecki.
33' - (2:9) Miał już praktycznie w rękach piłkę Sztal, ostatecznie nie udało się jednak jej złapać i do listy strzelców dopisać można nazwisko Kowalczyk.
36' - (3:9) Wolny dla Alberta. Do piłki podchodzi Kowalczyk i znajduje lukę pomiędzy obrońcami. Rykoszet myli Sztala i mamy trzecią bramkę dla graczy w zielonych koszulkach.
37' - (3:10) Kigema odpowiada - wynik dwucyfrowy staje się faktem dzięki trafieniu Kamila Dziedzica.
40' - (4:10) Biel efektownym wolejem pokonuje Sztala!
40' - (4:11) Konopacki podaje do Dziedzica, a ten ustrzela hat-tricka na sekundę przed ostatnim gwizdkiem Tomasza Pondla!

Hit kolejki nie powalił na kolana, może dlatego, że w starciu gigantów tylko Kigema zagrała jak prawdziwy gigant. Brat Albert nie zdołał się przeciwstawić swojemu przeciwnikowi i wysoko przegrał. Ekipa Rafała Szczepańskiego po zasłużonym zwycięstwie wraca na fotel lidera i patrząc na terminarz można by przypuszczać, że mało prawdopodobne jest, żeby ktokolwiek jeszcze zdołał stanąć im na drodze po złote medale. Następnym rywalem Kigemy będzie ostatni w stawce KS Monterail, Brat Albert skrzyżuje natomiast rękawice z Czarnym Bykiem.