08.03 godz. 20:15, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
10 : 1
( 2 : 0 )
Skład: Zborowski, Ilko, Nosal, Szyszka, Ofierski, Wiśniewski, Grodzki, Sobański
Skład: Pieńkowski, Halek, Borysewicz, Dzietczyk, Dziura, Morawski, Moczydłowski
36' Marcin Wiśniewski
3' Adrian Dziura
17' Kamil Moczydłowski
24' Artur Halek
26' Artur Halek
27' Rafał Dzietczyk
28' Paweł Morawski
30' Rafał Dzietczyk
37' Artur Halek
38' Rafał Dzietczyk
39' Rafał Dzietczyk
Zawodnik meczu: Rafał Dzietczyk (Utrapienie Zborowskiego. Cały czas robił zamieszanie pod jego bramką, co przełożyło się na cztery trafienia. Słowa uznania należą się też Arturowi Halkowi, który dobry występ przypieczętował hat-trickiem.)

Kamil Szymonowicz, lider klasyfikacji najlepszych strzelców OFC2, nie trafił do siatki tylko w meczu z FC Żwirem. W pozostałych siedmiu potyczkach ustrzelał przynajmniej hat-tricka, a na jego koncie uzbierały się już 33 bramki. Jak najskuteczniejszy z drugoligowych snajperów poradzi sobie z Auto Truckiem? Mniej goli straconych (zaledwie 23) od ekipy Zbyszka Krowickiego mają tylko zespoły Brata Alberta i AmRestu. Względnie mała ilość bramek po stronie strat (39) nie przekłada się zbytnio na punkty - Auto Truck w porównaniu z resztą drugoligowców aż tak dużo nie strzela (dziesiąta ofensywa OFC2) i do tej pory zgromadził dziewięć oczek. Koksztys ma trzy punkty więcej i to właśnie "Złotym Lwom" bukmacherzy dają minimalnie większe szanse na zwycięstwo. Czy słusznie? Auto Truck ma mały handicap przed meczem - na murawie nie zobaczymy dzisiaj ani Kamila Szymonowicza, ani Wojtka Koksztysa.

3' - (1:0) Auto Truck szybko wychodzi na prowadzenie. Piłkę do siatki posyła Adrian Dziura strzałem z linii pola karnego.
5' - Rafał Dzietczyk uderza, a futbolówka przelatuje 2m nad poprzeczką.
7' - Na bramkę Zborowskiego uderza Paweł Morawski, piłka tylko nieznacznie mija się ze słupkiem.
8' - Zborowski skutecznie zatrzymuja strzał Dzietczyka.
12'- Ostrzał bramki Zborowskiego. Golkiper Koksztysu spisuje się jednak na medal, a dodatkowo wspomagają go i słupek i poprzeczka.
16' - Świetna interwencja Filipa Borysewicza po strzale Marcina Wiśniewskiego.
17' - (2:0) Zborowski dobrze broni strzał Pawła Morawskiego, wobec dobitki Kamila Moczydłowskiego jest już jednak bezsilny.
20' - Morawski podaje do Moczydłowskiego, a ten zaprzepaszcza doskonałą okazję na podwyższenie prowadzenia.
22' - Wolny dla Koksztysa. Strzał oddawał Marcin Wiśniewski, piłka jednak obiła tylko plecy Łukasza Szyszki i wyszła poza boisko.
23' - Kolejny rzut wolny dla Koksztysu. Wiśniewski dla odmiany oddaje płaski strzał, po którym futbolówka mija się ze słupkiem.
24' - (3:0) Auto Truck podwyższa prowadzenie. Uderzenie z pięciu metrów na gola zamienia Artur Halek.
26' - (4:0) Artur Halek ponownie wpisuje się na listę strzelców przelobowując Łukasza Zborowskiego.
27' - (5:0) Futbolówkę w siatce umieszcza Rafał Dzietczyk.
28' - (6:0) Strzał z prawej strony zza pola karnego na bramkę zamienia Paweł Morawski. Coraz bardziej rozkręca się ekipa Auto Trucku.
30' - (7:0) Zgłasza się nam zero siedem, a wszystko przez Rafała Dzietczyka, który strzałem w długi róg pokonuje Zborowskiego.
31' - Piłkę po uderzeniu z połowy w wykonaniu Halka wybija Zborowski.
33' - Dobra interwencja Borysewicza po strzale Kamila Grodzkiego.
35' - Zborowski interweniuje nogami, uderzał Halek.
36' - (7:1) Ładna akcja z klepki w wykonaniu graczy Koksztysu. Nosal podaje do Wiśniewskiego, a ten płaskim strzałem zaskakuje Borysewicza.
37' - (8:1) Artur Halek pokonuje Zborowskiego głową, wykorzystując podanie od Tomka Pieńkowskiego. Gracz Auto Trucku może cieszyć się z hat-tricka.
38' - (9:1) Z hat-tricka cieszyć może się także Rafał Dzietczyk, który ponownie znajduje sposób na pokonanie Zborowskiego.
39' - (10:1) Rafał Dzietczyk podcina sprytnie piłkę nad Zborowskim. To już czwarte jego trafienie w dniu dzisiejszym.

Mecz z Auto Truckiem pokazał ile w ekipie FC Koksztys znaczy Kamil Szymonowicz. Bez swojego najlepszego snajpera "Złote Lwy" ze strzelaniem goli sobie nie radziły. Honor uratował najaktywniejszy z graczy w czarnych koszulkach - Marcin Wiśniewski. Auto Truck bezlitośnie wykorzystał braki kadrowe w szeregach rywala i w pełni zasłużenie wygrał to spotkanie, zrównując się punktami z Koksztysem. Kolejnym rywalem zespołu Zbyszka Krowickiego będzie Qiagen DNA Crew. "Złote Lwy" zmierzą się z kolei z NG Engineering.