17.02 godz. 21:50, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
( 3 : 1 )
Skład: Andrunyk, Pondel, Pondel, Milczanowski, Leszczyński, Rajczakowski, Toczek, Kohut, Styncel, Mrzygłód, Lepiank
Skład: Zborowski, Szyszka, Szymonowicz, Wiśniewski, Grodzki, Sobański, Koksztys
11' Radosław Kohut
25' Marcin Milczanowski
39' Jakub Lepiank
40' Edward Mrzygłód
4' Kamil Szymonowicz
12' Kamil Szymonowicz
18' Marcin Wiśniewski
24' Wojciech Koksztys
27' Wojciech Koksztys
33' Kamil Szymonowicz
35' Michał Sobański
36' Wojciech Koksztys
Zawodnik meczu: Kamil Szymonowicz (Najskuteczniejszy zawodnik tego spotkania, z którym rywale nie potrafili sobie poradzić. Gracz Koksztysa ustrzelił hattricka i nadal liczy się w walce o tytuł króla strzelców drugiej ligi. )

Bramkarz JaCierpieDole FC - Jakub Pondel nudzić się dzisiaj raczej nie będzie. No chyba, że tak się złoży, że na Paderewskiego nie dotrą Kamil Szymonowicz i Wojtek Koksztys. Ten pierwszy przewodzi w klasyfikacji najlepszych strzelców (ex aequo z Łukaszem Nowakiem z Qiagen) i w pięciu meczach strzelił aż 23 bramki, co daje imponującą średnią 4,6 gola/mecz. Jeśli dołożyć do tego Wojciecha Koksztysa (12 goli w 4 meczach) możemy być pewni, że defensywa JCD i młody Pondel między słupkami będą mieli co robić. W grze JCD widać pewien postęp - ostatnio nie oglądaliśmy trafień samobójczych. Czy Łukasz Czuchraj i jego ekipa po trzech porażkach z rzędu w końcu się przełamią i ugrają jakieś punkty? Czy jednak nie uda im się zatrzymać grającego otwartą piłkę FC Koksztysu?

2' Nieudana próba lobowania w wykonaniu Michała Sobańskiego i grę z autu bramkowego wznowi Jakub Pondel.
4' Próbę Koksztysa na słupek paruje najmłodszy z braci Pondel.
4' (1:0) - Strzałem z dalszej odległości bramkę zdobywa niezawodny Kamil Szymonowicz.
6' Odpowiedź Marka Rajczakowskiego i świetnie piłkę odbija Łukasz Zborowski.
8' Po dograniu Kamila Grodzkiego w słupek uderza Michał Sobański.
10' Zaskakuąca próba z własnej połowy Marcina Milczanowskiego i futbolówkę na poprzeczkę przenosi Łukasz Zborowski.
11' (1:1) - Po dograniu z autu Miszy Andrynuka gola zdobywa Radosław Kohut.
12' (2:1) - Krótko z remisu cieszyli się gracz JCD, bowiem 30 sekund po ich bramce prowadzenie dla Koksztysu zdobywa Kamil Szymonowicz.
16' (3:1) - Jakub Pondel wybija piłkę, ta trafia w Marcina Wiśniewskiego i mamy trzecie trafienie dla "Czarnych".
18' Sam na sam z Zborowskim wychodzi Jakub Lepianka, lecz gracz JCD przegrywa pojedynek z goalkeeperem "Czarnych".
21' Świetne uderzenie Marcina Milczanowskiego, lecz futbolówka zatrzymuje się zaledwie na słupku.
24' (4:1) - Przez całe boisko pobiegł Wojciech Kokszyst i technicznym strzałem pokonał goalkeepera JCD.
25' (4:2) - Z autu Jakub Lepianka zagrywa do Marcina Milczanowskiego, a ten technicznym uderzeniem zza pola karnego wlewa nadzieję w serca graczy Łukasza Czuchraja.
27' (5:2) - Łukasz Zaborowski dalekim wrzutem odnajduje Wojciecha Koksztysa, a zawodnik FC Koksztys strzałem z pół obrotu zaskakuje Jakuba Pondla.
29' Ależ klops Kamila Grodzkiego, który mając przed sobą pustą bramkę uderza bardzo niecelnie.
31' Dobra akcja Koksztysa kończy się chybionym strzałem Michała Sobańskiego.
32' (6:2) - Strzałem z dystansu Pondla zaskakuje Kamil Szymonowicz.
34' Próbę Karola Leszczyńskiego nogą odbija Łukasz Zborowski.
35' (7:2) - Kolejną bramkę dla FC Koksztysa zdobywa Michał Sobański i tym samym jego ekipa powiększa przewagę do pięciu trafień.
36' Za słowa: "Ściągnij tę koszulkę, ręki ku..a nie widzisz" żółtą kartę ogląda Wojciech Koksztys.
38' Uderzenie głową Szymonowicza okazuje się niecelne i grę od własnej bramki wznowi Jakub Pondel.
39' (7:3) - Precyzyjne uderzenie z dystansu Jakuba Lepianki wpada pod poprzeczkę bramki strzeżonej przez Łukasza Zborowskiego.
40' (7:4) - W ostatniej akcji meczu wynik spotkania ustala Edward Mrzygłód.

Ekipa Łukasza Szyszki wygrywając zrobiła kolejny krok ku wywalczeniu medali drugiej ligi. Do triumfu "Złote Lwy" poprowadził Kamil Szymonowicz, który do tej pory sam ustrzelił więcej bramek niż całe JCD! W następnej kolejce FC Koksztys zmierzy się z AmRestem, natomiast kolejnym rywalem ekipy Łukasza Czuchraja będzie KS Monterail (to spotkanie ma miano hity drugiej ligi!).