15.02 godz. 21:50, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adam Rynkowski
Skład: Borek, Burduń, Gołąb, Płoszczyca, Czerniak, Klaus, Peciak
Skład: Świderski, Szczepański, Sztal, Dziedzic, Wiaderkiewicz, Rosiecki, Czerwiński
1' Wojciech Burduń
4' Wojciech Burduń
6' Radosław Wiaderkiewicz (Gol samobójczy)
8' Wojciech Burduń
12' Miłosz Czerniak
32' Kacper Gołąb
3' Kamil Dziedzic
10' Marcin Świderski
13' Kamil Dziedzic
16' Sławomir Rosiecki
23' Sławomir Rosiecki
26' Kamil Dziedzic
26' Radosław Wiaderkiewicz
27' Radosław Wiaderkiewicz
32' Kamil Dziedzic
36' Kamil Dziedzic
37' Radosław Wiaderkiewicz
40' Kamil Dziedzic
Zawodnik meczu: Kamil Dziedzic (Najaktywniejszy gracz w szeregach Kigemy. Wykończył kilka podań, cały czas pod grą, dużo biegał, dużo widział. Liderem NG był Wociech Burdun.)

Przed meczem faworyt był jeden. Kigema deklasuje drugoligowych rywali ale początek środowego spotkania należał do NG Engineering. Już w pierwszej minucie Wojciech Burdun otworzył wynik spotkania, a po ośmiu miał już na koncie hattricka i asystę. W tym czasie Kigema grała swoje. Wymiana piłek i konsekwentna gra klepką nie przynosiła rezultatu, ale czarno-biali nie zamierzali odchodzić od obranej na początku sezonu taktyki. Remis po pięć widniał na ablicy już w 23. minucie gdy z rzutu wolnego mocno obok muru swoją drugą bramkę zdobył Rosiecki. Ten sam zawodnik przyczynił się do objęcia pierwszego prowadzenia w meczu gdy popisał się piękną asystą po bardzo ładnej kontrze. Ostatnie 10 minut spotkania o zwiększanie dystansu przez Kigemę okraszonę kilkoma ładnymi zagraniami. W 32 minucie Dziedzic trafił do bramki myląc bramkarza zmianą tempa biegu, w 36. na gola zamienił podanie piętką Wiaderkiewicza. NG próbowało nawiązać walkę ale precyzyjny strzał piętą Gołębia wybił obrońca. Na koniec na uwagę zasługuję "nieformalna asysta" Szczepańskiego. Gracz Kigemy przytrzymywał siatkę oddzielającą boiska, czym dał więcej miejsca na rozbieg Dziedzicowi który strzałem z wolnego ustalił wynik meczu.

autor: Łukasz Czuchraj