15.02 godz. 19:30, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adam Rynkowski
( 2 : 6 )
Skład: Dębicki, Łabuda, Pandza, Stolaś, Śleszyński, Stępień, Nowak, Cęcek, Chlapiński
Skład: Dudulski, Peas, Montenegro, Plotnikov, Białęcki, Rosa, Pucek
8' Łukasz Nowak
9' Krzysztof Chlapiński
10' Łukasz Nowak
11' Łukasz Nowak
12' Łukasz Nowak
19' Paweł Łabuda
28' Maciej Stępień
5' Hubert Białęcki
6' Daniel Montenegro
Zawodnik meczu: Łukasz Nowak (Po niemrawym początku to on przełamał obronę rywali, a potem w dwie minuty zdobył jeszcze trzy bramki. W drugiej połowie grał nico mniej, ale to pierwsze 20 minut zaważyło o wyniku.)

Mecz zaczął się niespodziewanie od dwóch szybkich trafień ekipy KS Monterail którzy już w 6 minucie prowadzili 2:0. Potem rozpoczęli festiwal strat, a wstrzelił się Łukasz Nowak. Trzy złe zagrania czarnych kończyły się bramkami dla Oiagen DNA Crew. Między 8. a 12. minutą Nowak ustrzelił cztery gole, a wspomógł go jeszcze Łabuda. Potem granatowi zamiast pójść za ciosem zniżyli się poziomem do rywala i zaczęła się "kopanina". Kilka udanych interwencji zaliczył Dudulski i dopiero w 19. Minucie padła kolejna bramka. Chlapiński wyprzedził obrońców i wykończył dobre podanie z rzutu rożnego Łabudy.
Druga połowa to nie były futbolowe fajerwerki. W notatkach znalazły się tylko cztery sytuacje w tym jeden gol. Stępień popisał się cudownym uderzeniem od poprzeczki, które w żargonie zwie się "brasiliana", ale to było na tyle samby pod balonem. Strzał Pucka obronił nogami bramkarz, a Chorowski w wyśmienitej sytuacji trafił w nogi Dudulskiego.

autor: Łukasz Czuchraj