15.02 godz. 20:15, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adam Rynkowski
4 : 10
( 1 : 5 )
Skład: Pieńkowski, Halek, Krowicki, Borysewicz, Dzietczyk, Kaniecki, Dziura, Stachowicz, Nowakowski
Skład: Szycher, Wolan, Mazurkiewicz, Provatas, Wojtusik, Śledzikowski
9' Marcin Stachowicz
14' Rafał Dzietczyk
16' Damian Nowakowski
18' Tomasz Kaniecki
19' Artur Halek
34' Rafał Dzietczyk
37' Marcin Stachowicz
38' Marcin Stachowicz
39' Marcin Stachowicz
40' Damian Nowakowski
12' Marcin Śledzikowski
31' Przemysław Wojtusik
34' Przemysław Wojtusik
40' Przemysław Wojtusik
Zawodnik meczu: Marcin Stachowicz (On rozpoczął strzelanie w tym meczu i to dobił Czarnego Byka. Szczególnie wykazał się w końcówce kiedy to zdobył trzy gole w dwie minuty.)

Na pierwsze trafienie Auto Trucka Czarny Byk odpowiedział dość szybko i wydawało się, że obie ekipy stworzą wyrównany pojedynek. Mniej punktów na koncie mieli żółci, ale wygrywając to spotkanie mogli przeskoczyć rywala. Auto Truck zdobył gola chwilę po tym jak mógł go stracić. Dobra interwencja Borysewicza, szybka kontra i gol Dzietczyka odwrócił jak się okazało losy spotkania. To rozbudziło żółtych, którzy poszli za ciosem i do przerwy zdominowali rywala.  W drugiej połowie zawodnicy rozkręcali się powoli. Dużo szczęścia miał FIlip Borysewicz, który po raz drugi w tym meczu interweniując trafiał szybciej w piłkę niż w nogi rywala. Gdyby nie to Czarny Byk miałby w tym spotkaniu dwa karne. Biali trafiali za to z akcji w 31 minucie Wojtusik wykończył bardzo dobre podanie Śledzikowskiego. Kolejne bramki dla żółtych to efekt ich dobrych podań i nieprecyzyjnych zagrań rywala. Wtedy też dobym refleksem popisał się Stachowicz zdobywając 3 gole w minutowych odstępach. Wynik ustalił Wojtusik, a w całym meczu mógł ustrzelić hattricka, ale jego uderzenie w 38. minucie z linii wybił Pieńkowski.

autor: Łukasz Czuchraj