08.02 godz. 21:00, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
Skład: Dudulski, Peas, Nogala, Montenegro, Plotnikov, Krzempek, Markiewicz, Rybicki, Rosa, Janas, Pucek
Skład: Pieńkowski, Halek, Borysewicz, Dzietczyk, Kaniecki, Dziura, Stachowicz, Moczydłowski
1' Kacper Pucek
7' Kacper Pucek
2' Marcin Stachowicz
7' Rafał Dzietczyk
17' Artur Halek
24' Tomasz Kaniecki
24' Adrian Dziura
27' Artur Halek
34' Marcin Stachowicz
Zawodnik meczu: Marcin Stachowicz (Marcina wszędzie było pełno, zarówno w ofensywie, jak i w defensywie. W tej pierwszej formacji jego zagrania pozwoliły w dużej mierze - odnieść wysoką wygraną. Gracz ten strzelił dwa gole i zanotował dwie asysty. Wyróżnić należy również Jana Dudulskiego. )

Ostatnia kolejka nie przyniosła przełamania ekipie KS Monterail - zespół Jana Dudulskiego zanotował czwartą porażkę z rzędu. Widać jednak pewien postęp w poczynaniach debiutanta - pierwszy raz nie był to pogrom, a jedynie przegrana dwiema bramkami. Czy Monterail powoli oswaja się ze specyficznym boiskiem obiektu Olimpijskiego i teraz będzie już tylko lepiej? Okazja na zdobycie premierowych punktów pojawia się już w środę - przeciwnik Monteraila - Auto Truck nie jest rywalem z "górnej półki" i również zaliczył już cztery porażki w tym sezonie, ale na koncie ma także jedno zwycięstwo - z Lux Torpedą i jako ekipa o wiele bardziej doświadczona i posiadająca trzy oczka więcej w swoim dorobku typowana jest jako kandydat do zwycięstwa w tym starciu.

1' (0:1) - Szybki atak Monterail. Kacper Pucek staje oko w oko z Filipem Borysewiczem i pewnym strzałem nad wychodzącym z bramki golkiperem - otwiera wynik spotkania.
2' Mocny strzał Artura Halka z połowy - do boku zbija Jan Dudulski.
2' (1:1) - Marcin Stachowicz decyduje się na indywidualną akcję, mija po drodze obrońcę i strzałem przy dalszym słupku zaskakuje Dudulskiego.
3' Pucek staje przed szansą na drugiego gola, ale jego uderzenie ofiarnie broni Borysewicz.
4' Adrian Dziura popędził prawą stroną i kończy swoją akcje strzałem, który pewnie wyłapuje Dudulski.
5' Seria dobrych, trzech interwencji po dwóch strzałach Rafała Dzietczyka i jednym Stachowicza.
6' Płaski strzał Dzietczyka i piłkę pewnie wyłapuje Dudulski.
7' (1:2) - Pucek mając trochę miejsca przed polem karnym decyduje się na uderzenie, które ląduje w bramce, tuż pod poprzeczką bramki strzeżonej przez Borysewicza.
7' (2:2) - Cenra Halka z autu w pole karne, a tam odnajduje się Dzietczyk, który strzałem z główki pokonuje bramkarza.
8' Uderzenie Dzietczyka z lewej strony nieznacznie mija dalszy słupek bramki przeciwników.
9' Mocny strzał Kanieckiego z dystansu do boku zbija Dudulski. Po chwili mamy dobitkę Halka, po której golkiper KS Monterail paruje futbolówkę na słupek! Świetna postawa golkipera "gości"
12' Stachowicz huknął z dystansu i piłkę po jego próbie nad poprzeczkę przenosi Dudulski.
13' Pucek slalomem, jak tyczki mija kolejnych przeciwników i podaje piłkę do lepiej ustawionego Pawła Rosy, który z bliska uderza nad poprzeczką!
14' Pucek strzela z dystansu, po czym piłka przelatuje nad poprzeczką!
15' Swoich sił strzałem z dalszej odległości próbuje Pucek, ale uderza tuż obok bramki.
16' Płaski strzał Stachowicza z rzutu wolnego na róg z trudem zbija Dudulski. Jeszcze jeden strzał, tym razem Halka - udanie na róg paruje golkiper Monterail.
17' (3:2) - Halek strzałem bezpośrednio z rzutu rożnego pokonuje Dudulskiego.
18' Dudulski wygrywa pojedynek jeden na jeden ze Stachowiczem.
19' Daniel Montenegro staje przed szansą na zdobycie gola, ale z bliska uderza wprost w świetnie wychodzącego z bramki Borysewicza.
21' Mocny strzał Kanieckiego z połowy boiska i na raty wyłapuje go Dudulski.
24' (4:2) - Akcja Kanieckiego zostaje zakończona strzałem i bramką.
24' Strzał Pucka z dystansu przelatuje wysoko nad poprzeczką!
24' (5:2) - Stachowicz do Dziury prostopadle zagrywa, a Adrian strzałem przy słupku pokonuje Dudulskiego.
27' (6:2) - Stachowicz do Halka i mamy kolejnego gola dla "żółto-czarnych" w tym meczu!
30' Dzietczyk staje przed szansą na kolejnego gola, a ten z bliska uderza wprost w dobrze ustawionego Dudulskiego.
33' Dobra interwencja Dudulskiego po strzale Stachowicza.
34' (7:2) - Stachowicz płaskim strzałem przy dalszym słupku pokonuje bezradnego Dudulskiego.
37' Świetna interwencja Dudulskiego po mocnym strzale Kanieckiego!

Tylko w pierwszej połowie kibice zgromadzeni pod balonem Olimpijskim byli świadkami wyrównanego pojedynku. W drugiej odsłonie doświadczony Auto Truck wziął się w garść, wypunktował outsidera i pewnie wygrał - 7:2. Tym samym ekipa Zbigniewa Krowickiego wyskoczyła ze strefy spadkowej i ma nadzieje na to, żeby zakończyć sezon przynajmniej w środku stawki. KS Monterail radzi sobie coraz lepiej, ale ciągle nie przenosi się to na korzystne rezultaty. Jan Dudulski i jego koledzy nadal zamykają tabelę drugiej ligi, ale możliwe, że uda się jeszcze tej zimy zapunktować. Nastepne pary meczowe obu tych ekip to: KS Monterail - Qiagen DNA Crew oraz Czarny Byk - Auto Truck.