06.02 godz. 21:45, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
3 : 5
( 1 : 0 )
Skład: Wolan, Roszkowski, Wolan, Provatas, Barczak, Wojtusik, Śledzikowski
Skład: Kaczmarczyk, Cholewa, Gorazdowski, Najgiebauer, Witt, Dubiel, Mikołajczak
24' Marcin Śledzikowski
26' Przemysław Wojtusik
28' Łukasz Barczak
36' Marcin Śledzikowski
40' Marcin Śledzikowski
2' Paweł Gorazdowski
32' Paweł Gorazdowski
36' Artur Najgiebauer
Zawodnik meczu: Marcin Śledzikowski (Marcin był aktywny przez całe spotkanie, ciągle był pod grą i stwarzał największe zagrożenie pod bramką "Torped". Zawodnik ten zakończył mecz z hattrickiem. Wyróżnić należy również Łukasza Barczaka i Kamila Mikołajczaka. )

Styczeń okazał się całkowicie pechowym miesiącem dla Lux Torpedy. Pięć spotkań ekipy Daniela Kaczmarczyka to seria pięciu porażek - tylko bilans bramkowy decyduje o tym, że to KS Monterail a nie Torpedy są na ostatnim miejscu. Czy luty okaże się bardziej łaskawy i w końcu przyniesie jakieś punkty? FC Lux Torpeda to w dużej mierze zawodnicy grający na otwartych boiskach pod szyldem Braku Sponsora, swojego najbliższego rywala powinni mieć więc "rozpracowanego". O tym, czy będziemy świadkami szóstej z rzędu porażki Torped, czy może trzeciej Czarnego Byka przekonamy się już jutro po godzinie 22.

2' Marcin Śledzikowski ze środka schodzi do prawego skrzydła i oddaje płaski strzał, który pewnie chwyta Kamil Mikołajczak!
2' (1:0) - Daniel Kaczmarczyk podaje do Pawła Gorazdowskiego, ten przyjmuje futbolówkę i uderzeniem w samo okienko - nie daje żadnych szans Leszkowi Roszkowskiemu na pomyślną interwencje!
8' Mocny strzał Spirydona Provatasa sprzed pola karnego i nogami broni go Mikołajczak.
9' Łukasz Barczak huknął z prawej strony, lecz futbolówka po jego uderzeniu przeleciała tuż obok słupka!
10' Kaczmarczyk po ziemi uderza i futbolówka przelatuje tuż obok dalszego słupka bramki przeciwników.
14' Uderzenie Przemysława Wojtusika z powietrza przelatuje tuż nad poprzeczkąbramki przeciwników.
14' Zbyt krótkie wybicie Wojtusika, wprost pod nogi Damiana Dubiela, a ten strzałem z pierwszej piłki trafia w poprzeczkę!
16' Gorazdowski z dystansu i futbolówkę pewnie chwyta bramkarz!
17' Strzał Śledzikowskiego z prawej strony świetnie broni Mikołajczak.
18' Łukasz Barczak dostaje piłkę w pole karne i z bliska uderza w świetnie ustawionego Mikołajczaka!
21' Artur Najgiebauer oddaje strzał sprzed pola karnego, po którym do boku piłkę czujnie zbija Roszkowski. Po chwili mamy dobitkę Dubiela i ofiarną interwencje golkipera Czarnego Byka.
22' Strzał Gorazdowskiego z lewej strony i na raty po nim interweniuje bramkarz.
24' (1:1) - Szybki atak Czarnego Byka. W pole karne z piłką wpada Śledzikowski i sprytnym uderzeniem nad interweniującym golkiperem - doprowadza do remisu!
25' Płaski strzał Łukasza Barczaka sprzed pola karnego i udanie po raz kolejny interweniuje Mikołajczak, odbijając piłkę nogami przed siebie.
26' Śledzikowski z prawej strony uderza, ale tylko i wyłącznie w boczną siatkę.
26' (1:2) - Rafał Wolan podaje piłkę do Wojtusika, a ten zbyt długo się nie zastanawia i oddaje strzał, który wpada do siatki tuż obok zasłoniętego golkipera.
27' Strzał Śledzikowskiego z prawej flanki i po raz kolejny świetnie interweniuje Mikołajczak, zbijając futbolówkę na róg.
28' Dubiel może zaskoczyć własnego bramkarza, ale piłka po jego główce ląduje na poprzeczce bramki strzeżonej przez Mikołajczaka!
28' (1:3) - Otworzył nam się worek z bramkami. Barczak decyduje się na strzał i futbolówka ląduje w siatce po raz trzeci w tym spotkaniu.
32' (2:3) - Kaczmarczyk do Gorazdowskiego, a ten strzałem z woleja, w samo okienko pokonuje Roszkowskiego po raz drugi w tym spotkaniu. Mamy trafienie kontaktowe.
36' (2:4) - Rozmontowana defensywa Lux Torpedy. Provatas do Śledzikowskiego, a ten pakuje piłkę do pustej bramki.
36' (3:4) - Niesygnalizowane uderzenie Najgiebauera po ziemi i futbolówka po interwencji Roszkowskiego ląduje w sieci.
40' (3:5) - To chyba koniec strzelania w tym spotkaniu. Barczak wystawia piłkę jak na tacy Śledzikowskiemu, a ten pewnym uderzeniem do pustej bramki - kompletuje hattricka i zapewnia Bykowi zwycięstwo.
40' Mocny strzał Gorazdowskiego z dystansu przelatuje tuż nad poprzeczką bramki przeciwników.
40' Dobra interwencja Roszkowskiego po strzale Mikołajczaka.

Bardzo wyrównany pojedynek, w którym każda z ekip do samego końca - nie była pewna wyniku. Więcej zimnej krwi pod bramką przeciwnika zachował jednak Czarny Byk, który bezlitośnie wykorzystywał błędy zawodników Lux Torpedy. W efekcie "Byki" znowu mogą cieszyć się z wygranej i umocnieniu się na pozycji w środku tabeli. Team Daniela Kaczmarczyka ciągle nie może wyzbyć się pecha i nadal bez ani jednego punktu w dorobku, znajduje się na przedostatniej lokacie. Nastepne pary meczowe obu tych ekip to: Czarny Byk - Auto Truck oraz Nic Się Nie Stało - FC Lux Torpeda.