03.02 godz. 22:35, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
6 : 1
( 3 : 1 )
Skład: Halek, Szymański, Borysewicz, Dzietczyk, Dziura, Moczydłowski
Skład: Borek, Burduń, Gołąb, Czerniakiewicz, Płoszczyca, Czerniak, Klaus, Peciak
18' Kamil Moczydłowski
6' Miłosz Czerniak
10' Marcin Czerniakiewicz
19' Jacek Borek
21' Marek Płoszczyca
25' Marcin Czerniakiewicz
32' Miłosz Czerniak
34' Wojciech Burduń
Zawodnik meczu: Miłosz Czerniak (Najskuteczniejszy z ekipy NG Engineering. Dwukrotnie znajdował sposób na pokonanie golkipera Auto Trucku.)

Zespół Zbyszka Krowickiego odnotował ostatnio premierowe punkty i okrzyknięty został nawet drużyną tygodnia w OFC, faworytem w starciu z NG Engineering jednak nie będzie. Team Jacka Borka traci tylko trzy oczka do miejsca premiowanego awansem, dzisiaj zawalczy więc na pewno o komplet punktów. W walce tej pomóc będą chcieli Bartek Sikora, a także Miłosz Czerniak i Marcin Czerniakiewicz, a więc najskuteczniejsi strzelcy NGE, ekipy od której więcej goli strzeliła tej zimy tylko liderująca Kigema. Czy defensywa Auto Trucku podoła wyzwaniu i zdoła zatrzymać napad Engineering?

3' - Wolny dla NGE, dwa strzały, jednak dzielnie broni się Auto Truck.
6' - (1:0) Klepa NGE kończy się strzałem Miłosza Czerniaka w krótki róg, a ten kończy się golem.
10' - Uderzenie Marka Płoszczycy udanie broni golkiper Auto Trucku.
10' - (2:0) Strzał z dystansu Marcina Czerniakiewicza po ziemi i piłka melduje się w siatce.
12' - Wojciech Burduń uderza zza pola karnego, dobrze jednak blokuje to obrona Auto Trucku.
15' - Auto Truck mógł przegrywać już trzema bramkami, na szczęście poprzeczka spisała się na medal.
18' - (2:1) Auto Truck łapie kontakt z NGE, na listę strzelców wpisuje się Kamil Moczydłowski.
19' - (3:1) NGE znów ucieka - Jacek Borek pokonuje strzałem z 2 metrów bramkarza Auto Trucku.
21' - (4:1) NGE dobrze wchodzi w drugą połowę - szybka akcja graczy w czarnych koszulkach kończy się płaskim strzałem Marka Płoszczycy.
25' - Za grę bez gwizdka żółty kartonik ogląda Marcin Czeniakiewicz.
27' - Adrian Dziura vs Marcin Klaus, górą bramkarz NGE.
30' - Doskonała sytuacja Auto Trucku, w ostatniej chwili piłkę zmierzającą do bramki po uderzeniu Dziury wygarnia wślizgiem obrońca NGE. Ekipa Zbyszka Krowickiego dostaje jedynie rzut rożny.
32' - (5:1) Strzał z dystansu Miłosza Czerniaka, piłka przelatuje między nogami golkipera Auto Trucku.
34' - (6:1) Wojciech Burduń stojący 2m przed bramką posyła piłkę "na pustaka".
36' - Swoich sił z połowy próbował Marek Płoszczyca. Siły są, gorzej z precyzją uderzenia.

Auto Truck jak zawsze ambitnie walczył, to jednak nie wystarczyło. NG Engineering pokazało się z lepszej strony i zasłużenie wygrało to spotkanie. O kolejne punkty NGE powalczy z bezspośrednim kandydatem do awansu - Bratem Albertem, Auto Truck zmierzy się natomiast z pełniącym rolę czerwonej latarni ligi KS Monterail.