25.01 godz. 20:15, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adam Rynkowski
Skład: Antczak, Szandrocho, Modric, Charzewski, Bigdowski, Szewczyk, Pruchnik, Krupa, Piechna, Shkurikhin, Czop
Skład: Świderski, Szczepański, Sztal, Sokołowski, Rosiecki, Czerwiński, Ogrodnik
12' Bartłomiej Czop
19' Piotr Antczak
39' Bartłomiej Czop
40' Piotr Sokołowski (Gol samobójczy)
17' Sławomir Rosiecki
18' Sławomir Rosiecki
26' Patryk Ogrodnik
34' Krzysztof Czerwiński
37' Patryk Ogrodnik
Zawodnik meczu: Krzysztof Czerwiński (Dobry mecz w wykonaniu zawodnika Kigemy - aktywność w ataku przełożyła się na jedną bramkę i jedną asystę. Wyróżnić można też specjalistę od stałych fragmentów gry w ekipie Kigemy - Sławka Rosieckiego.)

Przed nami mecz na szczycie - lider drugiej ligi, Kigema, podejmie trzeci w stawce AmRest. Oba zespoły wygrały swoje wszystkie trzy spotkania, nieco trudniejszych przeciwników miał jednak zespół Rafała Szczepańskiego i to właśnie Kigema stawiana jest w roli faworyta tego starcia. Czy Sławek Rosiecki i Kamil Dziedzic rozstrzelają kolejnego rywala? Czy może AmRest na przekór bukmacherom pokona obecnego lidera i sam wskoczy na pierwszą lokatę?

1'- Strzał Szewczyka dobrze broni bramkarz Kigemy.
2' - Ależ ma pecha w pierwszych minutach Damian Szewczyk - tym razem na drodze piłki staje nie bramkarz, a poprzeczka.
3' - Pecha Szewczyka ciąg dalszy - piłka przelatuje już między nogami golkipera, jednak do siatki nie wpada bo w porę interweniuje defensywa Kigemy.
7' - Kigema dwukrotnie przed szansą na gola, dobrze między słupkami spisał się jednak Marcin Krupa.
9' - Strzał Krzysztofa Czerwińskiego zamknął prawie ... Krystian Pruchnik. Na szczeście dla AmRestu Krupa był czujny i do strzelenia "swojaka" nie doszło.
12' - (0:1) Ataki AmRestu przekladają się w końcu na gola - Bartek Szandrocho podaje do Bartłomieja Czopa, a ten uderza w krótki róg i zmusza Sztala do kapitulacji!
15' - Próba Ogrodnika, piłka wędruje jednak obok słupka.
17' - (1:1) Faul AmRestu skutkuje rzutem wolnym dla Kigemy. Marcin Świderski podaje do Sławka Rosieckiego, a ten precyzyjnym uderzeniem pokonuje Krupę!
18' - (2:1) Kolejny wolny dla Kigemy, do piłki oddelegowany przez Szczepańskiego zostaje Rosiecki ("Przyłóż to Sławuś!"). Napastnik Kigemy nie zawodzi - futbolówka jeszcze po rykoszecie wpada do siatki!
19' - (2:2) Mamy hit kolejki to i bramki muszą być godne tego spotkania - Piotr Antczak wślizgiem atakuje piłkę, a ta trafia w samo okienko!
25' - Strzał z połowy boiska autorstwa Konrada Bigdowskiego skutecznie wyłapuje golkiper Kigemy.
26' - (3:2) Dwóch obrońców AmRestu nie daje rady odebrać piłki Krzysztofowi Czerwińskiemu, a ten podaje do stojącego samotnie w polu karnym Patryka Ogrodnika, któremu pozostaje już tylko odpowiednie dołożenie nogi - Krupa musi schylić się do siatki, a jego zespół musi nadrabiać straty.
30' - Rajd Piotra Sokołowskiego, odegranie na prawo do Ogrodnika i nie mamy czwartej bramki Kigemy bo świetnie z bramki wychodzi Krupa.
30' - Wolny dla Kigemy - dobrze ułożoną nogę ma Sławek Rosiecki, tym razem zabrakło jednak kilku centymetrów i mieliśmy zaledwie słupek.
32' - Strzał Antczaka nogami broni Sztal.
34' - (4:2) Gola głową strzela Krzysztof Czerwiński - wcześniej głową próbował interweniować Krupa, ale piłka przeleciała nad bramkarzem AmRestu.
35' - Nie ma w ostatnich minutach szczęście golkiper AmRestu - nie dość, że interwencja przed chwilą się nie udała, to jeszcze piłka po strzale gracza Kigemy trafiła (i to z wielką mocą) w dość wrażliwą część ciała, co nie umknęło rozgrzewającym się graczom Auto Trucku ("Oj, dzieci z tego już nie będzie").
37' - (5:2) Stojący na pozycji "sępa" Patryk Ogrodnik otrzymuje podanie i zamienia je na bramkę ze spokojem profesora!
39' - (5:3) Płaski strzał z linii pola karnego w wykonaniu Bartłomieja Czopa i mamy piłkę w siatce!
40' - (5:4) Samobójcze trafienie Piotra Sokołowskiego i już tylko jednego gola AmRest traci do rywala!

Pierwszy mecz Kigemy, który nie kończy się strzelaniną w wykonaniu ekipy Rafała Szczepańskiego. AmRest dzielnie postawił się liderowi, czegoś jednak zabrakło i ostatecznie trzy punkty wędrują na konto Kigemy, która umacnia się na pozycji lidera drugiej ligi. Następnym przeciwnikiem pierwszej drużyny OFC2 będzie Qiagen DNA Crew, czwarty w stawce AmRest powalczy natomiast z Nic Się Nie Stało.