25.01 godz. 22:35, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adam Rynkowski
Skład: Andrunyk, Pondel, Pondel, Milczanowski, Leszczyński, Rajczakowski, Wiktorowski, Baran, Styncel, Mrzygłód
Skład: Trefon, Borek, Burduń, Gołąb, Czerniakiewicz, Czerniak, Klaus
2' Edward Mrzygłód
6' Misza Andrunyk
17' Marek Rajczakowski
25' Marcin Wiktorowski
28' Marcin Wiktorowski
39' Misza Andrunyk
5' Marek Rajczakowski (Gol samobójczy)
5' Marcin Czerniakiewicz
9' Marcin Milczanowski (Gol samobójczy)
14' Marcin Milczanowski (Gol samobójczy)
24' Marcin Czerniakiewicz
25' Marcin Czerniakiewicz
35' Wojciech Burduń
40' Miłosz Czerniak
Zawodnik meczu: Marcin Czerniakiewicz (Kat JaCierpieDole. Marcina trudno było zatrzymać defensywie rywala. Zawodnik ten strzelił trzy gole, zanotował asystę, a także po jego dwóch uderzeniach rywale zdobywali "swojaki". Wyróżnić należy również Jakuba Pondla.)

Jak zwykle na sam koniec czeka nas mecz ekipy Łukasza Czuchraja. Ostatnia kolejka dla JaCierpieDole FC okazała się niezwykle udana - team wrocbalowego kamerzysty zdobył premierowe punkty w lidze OFC pokonując ekipę Auto Trucku 4:2 po niezwykłym pod wieloma względami meczu. Stojący na co dzień na bramce Misza Andrunyk wszedł w pole i zrobił różnicę, mający opory by przełamać się nawet opłatkiem w Wigilię Piotr Baran przełamał swą niemoc strzelecką i trafił do siatki, a swoje dołożył także Marcin Wiktorowski (co ucieszyło niewątpliwie pewnych koneserów amatorskiego futbolu znanych z zamiłowania do ornitologii). Czy Kuba Pondel spisze się między słupkami równie dobrze jak z Auto Truckiem i zatrzyma NGE? Czy Misza znowu zrobi różnicę w polu? Czy Marcin Wiktorowski będzie kontynuował dobrą passę strzelecką tej zimy i do pięciu trafień w lidze halowej i jednego pod balonem dołoży coś jeszcze w OFC? Czy Pani Kapitan zdoła wymienić do środy kontuzjowaną kostkę, na (tyta)nową i będzie mogła zagrać w tym spotkaniu? A może to drużyna NG Engineering będzie miała lepsze humory dzisiejszego wieczoru i zainkasuje trzy punkty w tym spotkaniu, sprowadzając JaCierpieDole na ziemię i udowadniając, że tabela nie kłamie?

2' (0:1) - Świetny początek w wykonaniu JaCierpieDole. Te od razu zaatakowało przeciwnika i może cieszyć się z bramki. Edward Mrzygłód zostaje nabity przez jednego z zawodników NG Engineering i może cieszyć się z gola.
4' Mocny strzał Miszy Andrunyka prawie z własnej bramki udanie broni Marcin Klaus.
4' Rzut wolny dla NGE. Do jego wykonania podchodzi Wojciech Burdun i uderza wprost w dobrze ustawionego między słupkami Jakuba Pondla.
5' (1:1) - Strzał Marcina Czerniakiewicza z prawej strony, rykoszet od Marka Rajczakowskiego i zaskoczony zostaje  J.Pondel. Jest to gol samobójczy!
5' (2:1) - Kolejne pechowe zagranie Rajczakowskiego, który zagrywa futbolówkę wprost pod nogi Czernakiewicza, a ten płaskim uderzeniem przy dalszym słupku pokonuje bramkarza rywali.
6' (2:2) - JCD nie składa broni. Andrunyk oddaje strzał z prawej strony, po którym piłka ląduje w sieci, tuż przy słupku, obok bezradnie starającego się interweniować Klausa.
8' Uderzenie Piotra Barana sprzed pola karnego i słupek ratuje NGE od utraty gola!
9' (3:2) - Strzał Piotra Trefona z dalszej odległości, nieudanie Marcin Milczanowski blokuje to uderzenie, zmieniając tor lotu piłki i tym samym pakując ją do własnej bramki. Kolejny "swojak" JaCierpieDole.
9' Baran staje przed szansą na gola dającego wyrównanie, ale bliska uderza wprost w Klausa!
10' Uderzenie Andrunyka sprzed pola karnego i futbolówkę udanie chwyta bramkarz.
12' Indywidualna akcja Mrzygłóda, który przegrywa pojedynek jeden n jeden z golkiperem przeciwników.
14' (4:2) - Nie ma szczęścia w tym spotkaniu ani J.Pondel ani Milczanowski. Ten drugi po raz kolejny zaskakuje własnego bramkarza i mamy dwubramkowe prowadzenie "czarnych".
15' Świetna interwencja J.Pondla po potężnym strzale Miłosza Czerniaka!
17' Ładny wolej w wykonaniu Marcina Wiktorowskiego, ale jego strzał z połowy boiska świetnie broni Klaus.
17' (4:3) - Andrunyk z rzutu rożnego zagrywa w pole karne. Tam odnajduje Rajczakowskiego, który dokłada nogę i tym samym umieszcza futbolówkę w bramce.
19' Pewna interwencja J.Pondla po strzale Kacpra Gołębia.
19' J.Pondel przenosi futbolówkę nad poprzeczką po uderzeniu Burduna.
20' Kolejna udana parada młodego golkipera JCD, który tym razem broni strzał Czerniaka.
22' Strata Michała Pondla pod własną bramkę. Piłkę przejmuje Czerniakiewicz, wychodzi w sytuacji sam na sam z młodszym z braci Pondel i przegrywa ten pojedynek!
23' Milczanowski był blisko ustrzelenia samobójczego hattricka. Po rzucie rożnym gracz z numerem "21" nieudanie odbija piłkę piętką, a futbolówka ociera się o słupek i wychodzi na aut bramkowy.
24' (5:3) - Czernakiewicz wykorzystuje błąd w rozegraniu piłki przez JCD i strzałem w środek bramki pokonuje J.Pondla. W tej sytuacji golkiper JCD powinien zachować się lepiej.
25' (5:4) - Andrunyk oddaje strzał z woleja, który przed siebie zbija Klaus. Do odbitej piłki w porę dobiega Wiktorowski i potężnym strzałem pakuje piłkę do bramki.
25' (6:4) - Czernakiewicza kolejne uderzenie i kolejny gol, już trzeci w tym spotkaniu.
28' (6:5) - Wiktorowski "użył swojego ciała", świetnie zastawia piłkę i uderzeniem z woleja pokonuje Klausa!
35' (7:5) - Burdun mając trochę miejsca przed polem karnym, decyduje się na strzał, po którym piłka wpada do bramki, w samo jej okienko. Wojtek zrywa "pajęczynkę", J.Pondel bez szans, a NGE znowu ma dwa gole zapasu.
36' Mocny strzał Milczanowskiego z dystansu, ale futbolówka po nim przelatuje tuż obok bramki.
37' Młyn pod bramką Klausa, ale żaden z graczy JaCierpieDole nie zamyka akcji, tak więc nie będzie kontaktowej bramki.
39' (7:6) - Wiktorowski zgrywa piłkę do Andrunyka, a ten strzałem z pola karnego, przy dalszym słupku - daje nadzieje swojej drużynie na remis!
40' Milczanowski ma "piłkę meczową" na nodze, ale mając przed sobą pustą bramkę, na wślizgu, uderza nad poprzeczką!
40' (8:6) - Ofensywne ustawienie "gości" daje gola rywalom. Długa piłka zagrana pod pole karne JCD. Czernakiewicz głową zagrywa do Czerniaka, a ten uderzeniem do "pustaka" kończy strzelanie w tym meczu!

Ostatni mecz czwartego tygodnia był niezwykle zacięty. Losy tego kto zwycięży ważyły się do ostatniej minuty spotkania. Ostatecznie lepsi okazali się gracze NG Engineering, którzy zdobyli o dwa gole więcej. Warto zaznaczyć, że JaCierpieDole FC kilka razy wyręczyło przeciwników w zdobywaniu bramek (w pięciu trafieniach dla NGE - udział mieli przedstawiciele JCD). Tym samym zespół Jacka Borka awansował na piąte miejsce w tabeli, a team Łukasza Czuchraja spadł o jedną pozycję "w strefie spadkowej". Następnym razem NGE zmierzy się z Auto Truckiem. JCD podejmie z kolei Brata Alberta.