25.01 godz. 21:00, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adam Rynkowski
4 : 10
( 2 : 5 )
Skład: Pieńkowski, Halek, Krowicki, Borysewicz, Dzietczyk, Kaniecki, Dziura, Morawski, Stachowicz, Moczydłowski
Skład: Kaczmarczyk, Chmiel, Cholewa, Najgiebauer, Witt, Dubiel, Głuszek
1' Rudi Witt (Gol samobójczy)
6' Paweł Cholewa (Gol samobójczy)
8' Filip Borysewicz
9' Marcin Stachowicz
11' Paweł Morawski
21' Zbigniew Krowicki
29' Tomasz Kaniecki
36' Filip Borysewicz (Rzut karny)
38' Tomasz Kaniecki
39' Tomasz Kaniecki
1' Daniel Kaczmarczyk
10' Paweł Cholewa
25' Daniel Kaczmarczyk
29' Paweł Cholewa
Zawodnik meczu: Filip Borysewicz (Dwa gole strzelone, w tym jeden z karnego, obroniony rzut karny i kilka dobrych interwencji między słupkami. Statystyki nie kłamią - udał się ten mecz "golkiperowi" Auto Trucku.)

Po meczu na szczycie ligowej tabeli (Kigema vs AmRest) czekać nas będzie mecz na jej dnie. Może nie całkowitym dnie, bo tam stacjonuje w obecnej chwili debiutujący KS Monterail, ale i tak niedaleko - zmierzą się bowiem ze sobą przedostatnia Lux Torpeda i będący jedno miejsce nad nimi Auto Truck. I jedni i drudzy w tym sezonie jeszcze nie punktowali, teraz nadarza się więc okazja na przełamanie. Która z ekip ją wykorzysta? Przekonamy się za 40 minut!

1' - (0:1) Lux Torpeda robi wszystko, żeby było ciekawie od samego początku - Rudi Witt podaje do swojego bramkarza, a Chmiel na ułamek sekundy traci przytomność i piłka wpada między jego nogami!
1' - (1:1) Poszła torpeda w jedną stonę, to poszła i w drugą - Daniel Kaczmarczyk uderza zza pola karnego i pakuje piłkę przy słupku nie dając szans na interwencję Filipowi Borysewiczowi.
6' - (1:2) Lux Torpeda chyba ma problem z rozróżnieniem stron, albo bardzo chce poirytować Marka Chmiela - jesteśmy świadkami kolejnego gola samobójczego, którego pechowym autorem zostaje Paweł Cholewa.
8' - (1:3) Wejście smoka - a raczej wyjście smoka z bramki w wykonaniu Filipa Borysewicza, który zachował się jakby grał na konsoli a nie na boisku - wybiegł z bramki i pięknym strzałem z dystansu nie dał szans Chmielowi!
9' - Marcin Stachowicz trafia w słupek.
9' - (1:4) Marcin Stachowicz wykalibrował nogę i tym razem pokonał już Chmiela!
10' - (2:4) Paweł Cholewa odrobił swojaka - kiwnął trzech obrońców AT i jeszcze od słupka pokonał Borysewicza!
11' - (2:5) Gracz z "11" na plecach - Paweł Morawski, strzela gola w 11. minucie i rośnie nam przewaga graczy w żółtych koszulkach. Asystę zalicza Kamil Moczydłowski.
18' - Arbiter Rynkowski dyktuje rzut karny dla Lux Torpedy. Do piłki podchodzi Daniel Kaczmarczyk, a jego strzał broni Filip Borysewicz!
21' - (2:6) Cegiełkę od siebie dokłada też kapitan - Zbyszek Krowicki, który pakuje piłkę "na pustaka" i zwiększa prowadzenie do czterech bramek.
23' - Krowicki pakuje piłkę do siatki po raz drugi, ale gola nie mamy bo wcześniej arbiter Rynkowski dopatrzył się faulu na obrońcy.
25' - (3:6) Rzut wolny na bramkę precyzyjnym strzałem przy słupku zamienia Daniel Kaczmarczyk!
29' - (3:7) Tomasz Kaniecki wykorzystuje podanie Kamila Moczydłowskiego i zwiększa prowadzenie Auto Trucku!
29' - (4:7) Samotny rajd Pawła Cholewy kończy się umieszczeniem piłki w siatce!
33' - Dwie dobre interwencje Borysewicza - po strzałach Cholewy i Kaczmarczyka.
36' - (4:8) Tomasz Pieńkowski strzela, a piłka trafia w rękę Damiana Dubiela. Arbiter Rynkowski nie ma wątpliwości - to musi być rzut karny. Pieńkowski typuje wykonawcę ("Filip, weź sobie pierd..."), a wytypowany do strzału golkiper Auto Trucku spisuje się jak rasowy napastnik i umieszcza piłkę w siatce!
38' - (4:9) Tomasz Kaniecki wykorzystuje podanie z autu i podwyższa prowadzenie do pięciu goli!
39' - (4:10) Ponownie w roli kata Kaniecki, a asystę zalicza Pieńkowski!

Mecz drużyn z dolnej części tabeli, ale nie nudziliśmy się ani przez chwilę oglądając to spotkanie. Nie zabrakło w nim emocji, bramek, w tym także dwóch samobójczych, akcji bramkarza rodem z FIFY, strzelonych i obronionych rzutów karnych, a nawet nieuznanych goli. Auto Truck odnotowuje premierowe zwycięstwo tej zimy, a o kolejne punkty powalczy z NG Engineering. Lux Torpeda natomiast postara się przełamać w spotkaniu z FC Żwirem.