18.01 godz. 22:35, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
7 : 5
( 3 : 3 )
Skład: Kaczmarczyk, Chmiel, Cholewa, Gorazdowski, Witt, Dubiel, Głuszek
Skład: Antczak, Szandrocho, Bigdowski, Szewczyk, Krupa, Koczan, Shkurikhin, Czop
4' Daniel Kaczmarczyk
12' Paweł Cholewa
15' Paweł Cholewa
26' Paweł Cholewa
36' Paweł Cholewa
2' Evgenii Shkurikhin
14' Piotr Antczak
16' Damian Szewczyk
21' Evgenii Shkurikhin
24' Piotr Antczak
28' Konrad Bigdowski
39' Damian Szewczyk
Zawodnik meczu: Paweł Cholewa (Najskuteczniejszy w dniu dzisiejszym na boisku. Niestety dla jego drużyny imponujące starania tego zawodnika (cztery gole, z czego jeden naprawdę śliczny) na nic się zdały bo zabrakło szczęścia i komplet trafia dziś na konto AmRestu.)

Na pierwszy rzut oka, zaglądając w ligową tabelę można by odnieść wrażenie, że dla AmRestu pojedynek z Lux Torpedą będzie spacerkiem i trzy punkty  trafią na konto zespołu Jerzego Tymofiejewa bez najmniejszego wysiłku. W końcu AmRest posiada na chwilę obecną komplet oczek, zajmuje pozycję wicelidera z imponującym dorobkiem 17 bramek na plusie po dwóch meczach, a przy Torpedach widnieje okrągłe zero i pesymistycznie wyglądający bilans bramkowy -10. Auto Truck i KS Monterail to jednak raczej mniej wymagający przeciwnicy, niż Ci, z którymi przyszło się do tej pory mierzyć ekipie Daniela Kaczmarczyka - FC Koksztys i P.O.M. Kigema. Dzisiejsze starcie może więc nie być aż takim spacerkiem dla AmRestu, a wizja zdobycia premierowych punktów przez Lux Torpedę nie jest aż tak bardzo nierealna.

2' - (1:0) AmRest wychodzi na prowadzenie, po uderzeniu z prawej strony Evgenija Shkurikhina!
4' - (1:1) Strzał w sam środek po ziemi i kapitulacja Marcina Krupy! Mamy remis i walka o punkty rozpoczyna się nam od nowa.
7' - Piłka po strzale Shkurikhina trafia w poprzeczkę.
9' - Strzał z kolana oddaje Piotr Antczak. Albo trzeba wykalibrować tę część nogi, albo próbować czym innym kopać piłkę. Futbolówka lobuje poprzeczkę o 3,5 metra.
12' - Głowa też musi iść do kalibracji. Piotr Antczak znów nie ma szczęścia, futbolówkę po jego próbie łapie bez trudu Chmiel.
12' - (1:2) Chmiel popisuje się dalekim wyrzutem, a adresat podania - Paweł Cholewa zostaje autorem bramki numer dwa dla Torped!
14' - (2:2) Piotr Antczak osiąga w końcu zamierzony cel! Zostaje nabity przez obrońcę i piłka wsiada do siatki!
15' - (2:3) Szybka odpowiedź Torped i to torpedująco śliczna! Atomowe uderzenie Pawła Cholewy, piłka odbija się jeszcze od słupka i wpada do siatki!
16' - (3:3) Przez kilka minut mieliśmy na boisku emocje jak na grzybach, ale rozkręciło nam się to widowisko i dzieje się coraz więcej! Znowu mamy remis, a wszystko przez Damiana Szewczyka, który strzałem z lewej strony kieruje futbolówkę do bramki!
19' - Chmiel kontra Bigdowski i pojedynek 1 na 1 wygrywa golkiper Torped!
21'  - (4:3) Drugą bramkę w tym spotkaniu zdobywa Evgenij Shkurikhin i to w bardzo efektowny sposób - najpierw robiąc slalom gigant w obrębie defensywy Lux Torpedy, a następnie oddając mocny strzał w długi róg!
24' - (5:3) Zamieszanie w polu karnym Torpedy, a najprzytomniej w tej całej sytuacji zachowuje się Piotr Antczak, który pakuje piłkę do siatki i zwiększa przewagę AmRestu do dwóch trafień!
26' - (5:4) Korner dla Torped, Daniel Kaczmarczyk do Pawła Cholewy i jesteśmy właśnie świadkami ustrzelenia hat-tricka przez gracza w czarno-białej koszulce!
28' - (6:4) AmRest znów ucieka Torpedom, a wszystko przez uderzenie Konrada Bigdowskiego, które zamienione zostaje na gola!
29' - Pojedynek sam na sam z Krupą przegrywa Paweł Gorazdowski.
32' - Szewczyk z wolnego zza pola karnego i świetnie przy tym interweniuje Chmiel.
36' - (6:5) Torpedy łapią kontakt z AmRestem - na bramkę Krupy uderza Daniel Kaczmarczyk, a futbolówkę dotyka jeszcze stojący praktycznie w bramce Paweł Cholewa, dla którego jest już to czwarty gol.
39' - (7:5) Chmiela pokonuje pięknym lobem głową Damian Szewczyk, a asystuje golkiper AmRestu - Marcin Krupa!
39' - Strzał z czuba autorstwa Bartłomieja Czopa, piłka obija poprzeczkę.

Pojedynek z Lux Torpedą dla AmRestu spacerkiem z pewnością nie był. Ekipa Jerzego Tymofiejewa osiągnęła jednak swój cel i wygrała kolejne spotkanie, po trzech kolejkach nie wiedząc jaki smak ma porażka. W następnej kolejce AmRest czeka mecz na szczycie - z P.O.M. Kigema, Lux Torpeda skrzyżuje natomiast rękawice z Auto Truckiem.