18.01 godz. 21:00, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
Skład: Świderski, Szczepański, Sztal, Dziedzic, Monasterski, Bergier, Rosiecki, Ogrodnik
Skład: Bira, Wolan, Mazurkiewicz, Owczarek, Wolan, Provatas, Wojtusik, Śledzikowski
3' Adrian Bergier
6' Adrian Bergier
8' Kamil Dziedzic
9' Sławomir Rosiecki
13' Kamil Dziedzic
18' Sławomir Rosiecki (Rzut karny)
20' Kamil Dziedzic
23' Adrian Bergier
23' Sławomir Rosiecki
29' Rafał Szczepański
34' Marcin Świderski
38' Sławomir Rosiecki
38' Kamil Dziedzic
10' Przemysław Wojtusik
11' Rafał Wolan
14' Przemysław Wojtusik
18' Przemysław Wojtusik
28' Tomasz Owczarek
34' Tomasz Owczarek
37' Tomasz Owczarek
Zawodnik meczu: Adrian Bergier (Trzy bramki, trzy asysty pierwszego stopnia, jedna asysta drugiego stopnia. Razem z Kamilem Dziedzicem (4 gole, 1 asysta) i Sławkiem Rosieckim (4 gole i 2 asysty z czego 1 drugiego stopnia) stworzył mordercze ofensywne trio, które rozprawiło się z Bykami.)

Ciekawie zapowiada się także zaplanowane na dzisiaj starcie Czarnego Byka z Kigemą. Oba zespoły posiadają w swoim dorobku komplet punktów po dwóch kolejkach, jako faworyta do zdobycia kolejnych trzech oczek typowany jest jednak team Rafała Szczepańskiego. Wrocbalowi Bukmacherzy wróżą ponadto grad bramek i pewnie sporo racji jest w tych przewidywaniach, w końcu w składzie Kigemy mamy takich snajperów jak Dziedzic i Rosiecki, a u Byków występuje ofensywny kwartet Wolan-Provatas-Matuszny-Śledzikowski.

3' - (0:1) Piłka chodzi jak po sznurku - Artur Monasterski - Patryk Ogrodnik - Adrian Bergier i worek z bramkami się rozwiązuje!
6' - (0:2) Taktyka "zaklepiemy Was na śmierć" sprawdza się w przypadku Kigemy. Tym razem mordercze trio tworzą Sławek Rosiecki - Kamil Dziedzic i w roli kata ponownie Adrian Bergier.
8' - (0:3) Kigema swoje - Bergier - Ogrodnik - Dziedzic i znów piła w sieci!
9' - (0:4) Adrian Bergier ma już dwa gole na koncie, ma asystę drugiego stopnia to i na asystę pierwszego stopnia przyszła pora. A jego podanie bezbłędnie zamyka Sławek Rosiecki.
10' - (1:4) Byki pokazały rogi i dały o sobie znać - z prawej strony uderza Przemysław Wojtusik, a futbolówka melduje się w siatce!
11' - (2:4) Cztery gole Kigemy podziałały najwyraźniej jak płachta na byka na zespół Rafała Wolana. Kapitan Byków strzałem z pola karnego pokonuje bramkarza rywali i zmniejsza stratę do dwóch trafień!
13' - (2:5) Kigema wraca do strzelania, a podanie Artura Monasterskiego na gola zamienia Kamil Dziedzic!
14' - (3:5) Strzał z pola karnego i mamy trzeciego gola dla Byków, a okazję do zaprezentowania cieszynki po skutecznym uderzeniu (na nieszczęście widzów zaprzepaszczoną) miał Przemek Wojtusik! Cieszynki nie mamy, ale mamy za to gola numer osiem w tym spotkaniu!
18' - Leżący w bramce Przemysław Wojtusik wybija piłkę ręką, co musi zostać ukarane przez arbitra Nicińskiego kartką w czerwonym, a więc najbardziej drażniącym Byki, kolorze.
18' - (3:6) Była ręka to i musi być karny - a jego na bramkę pewnym strzałem zamienia Sławek Rosiecki!
20' - (3:7) Ogrodnik do Bergiera, ten dorzuca na głowę Dziedzica, mamy strzał właśnie z tej części ciała, a że jest on precyzyjny a głowa dobrze skalibrowana to przewaga Kigemy rośnie.
23' - (3:8) Adrian Bergier przeszedł kilku rywali bez większego trudu, a później z jeszcze większą łatwością wpakował futbolówkę do bramki!
23' - (3:9) Zbliżamy się do dwucyfrówki - a gola numer 9 dla Kigemy zdobywa Sławek Rosiecki!
28' - (4:9) Byki gonią - na listę strzelców wpisuje się Tomasz Owczarek!
29' - (4:10) No i pękła dwucyfrówka - Adrian Bergier o Rafała Szczepańskiego i płaski strzał z piątego metra zostaje zamieniony na dziesiątą bramkę dla Kigemy!
31' - Adrian Bergier próbował stojąc tyłem do bramki przelobować głową golkipera, ten jednak spisał się bez zarzutu i przeniósł piłkę nad poprzeczką.
34' - (4:11) Dośrodkowanie z narożnika boiska głową zamyka Marcin Świderski!
34' - (5:11) Szybsza niż TGV odpowiedź Byków - autorem bramki zostaje Tomasz Owczarek!
37'- (6:11) Szczęśliwym posiadaczem hat-tricka w dorobku zostaje Tomasz Owczarek!
38' - (6:12) Zabawę w skręcanie obrońców i kładzenie bramkarza urządza sobie bezlitosny Sławek Rosiecki. Cała akcja kończy sie praktycznie wjazdem do bramki z futbolówką.
38' - (6:13) Kropkę nad "i" stawia Kamil Dziedzic, który wykorzystuje podanie od Sławka Rosieckiego!

Kigema jak walec rozjeżdża się po kolejnym przeciwniku, strzelając seryjnie bramki i zmuszając do wzmożonego wysiłku palce Koordynatora Spotkania i procesor komputera, z którego nadawana była relacja. Na boisku działo się naprawdę wiele i Kigema po raz kolejny udowodniła swoją moc, ale Byk, mimo że uległ liderowi drugiej ligi aż siedmioma bramkami to nie poddał się bez walki. Kolejnym przeciwnikiem zespołu Rafała Szczepańskiego będzie  FC AmRest, Czarny Byk w przyszłym tuygodniu będzie odpoczywał.