16.01 godz. 21:00, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
Skład: Olszak, Skarbek, Trefon, Durmaj, Borek, Burduń, Sikora, Czerniakiewicz, Czerniak, Klaus, Szluga
Skład: Dudulski, Peas, Montenegro, Plotnikov, Krzempek, Polański, Rybicki, Rosa, Drab, Janas
1' Bartosz Sikora
4' Bartosz Sikora
6' Miłosz Czerniak
10' Denys Plotnikov (Gol samobójczy)
11' Patryk Skarbek
12' Bartosz Szluga
14' Bartosz Sikora
18' Wojciech Burduń
24' Bartosz Szluga
26' Bartosz Sikora
27' Bartosz Sikora
34' Bartosz Sikora
35' Bartosz Szluga
37' Bartosz Sikora
38' Bartosz Sikora
39' Bartosz Sikora
Zawodnik meczu: Bartosz Sikora (Kapitalny występ Bartka, ktory będzie chyba po nocach śnił się bramkarzowi Monterail. Gracz ten strzelił dziewięć bramek i zanotował trzy asysty.)

NG Engineering po dwóch meczach posiada w swoim dorobku zaledwie jeden punkt. W pierwszej kolejce przegrała jednak minimalnie - zaledwie jedną bramką z Czarnym Bykiem, w drugiej straciła punkty pechowo w ostatniej akcji meczu i tylko zremisowała z FC Żwirem. Debiutujący we Wrocbalu KS Monterail doświadczył natomiast już dwóch pogromów i jeśli nie zmieni czegoś w swojej grze w poniedziałek możemy być świadkami trzeciego. Czy zawodnicy NGE "nabiją sobie statystyki" i rozstrzelają nowicjusza, czy może team Jana Dudulskiego przełamie się i powalczy o korzystny rezultat dowiemy się już dzisiaj wieczorem.

1' (0:1) - Mamy otwarcie wyniku już w 4 sekundzie. Po szybkiej akcji swojej drużyny piłkę na przedpole dostaje Bartosz Sikora i oddaje techniczny strzał przy słupku, który zaskakuje Jana Dudulskiego.
4' (0:2) - Mamy kolejną bramkę dla NGE i to kolejną Sikory.
6' (0:3) - Sikora zagrywa w tempo do Miłosza Czerniaka, a ten strzałem z pola karnego zaskakuje Dudulskiego.
7' Marcin Czerniakiewicz oddaje płaski strzał sprzed pola karnego, po którym piłkę do boku odbija Dudulski.
9' Strzał Patryka Skarbka z prawej strony ląduje na bocznej siatce bramki KS Monterail.
10' (0:4) - Pechowa interwencja Denysa Plotnikova, który pakuje piłkę do własnej bramki.
10' Sikora staje oko w oko z Dudulskim, mija go i uderza w słupek!
11' Poprzeczka po strzale z dystansu autorstwa Jacka Borka!
11' (0:5) - Sikora do Skarbka w pole karne zagrywa, a ten pakuje piłkę do siatki strzałem z najbliższej odległości.
12' (0:6) - Sikora do Szlugi, ten staje oko w oko z Dudulskim i wygrywa ten pojedynek!
13' Dudulski kontra Wojciech Burdun i górą w tym pojedynku bramkarza Monterail.
14' (0:7) - Sikora wykorzystuje błąd obrony Monterail i płaskim strzałem obok wychodzącego golkipera pakuje piłkę do siatki.
17' Skarbek z bliska uderza w bramkarza!
18' (0:8) - Strzał Czerniaka z dystansu przed siebie odbija Dudulski. Po chwili do odbitej piłki dopada Burdun i lobuje golkipera Monterail.
24' (0:9) - Szulga własnej twarzy używa do strzelenia kolejnego gola dla NGE. Piłka wpada do siatki obok zaskoczonego i zrezygnowanego Dudulskiego.
26' (0:10) - Sikora uderzeniem bezpośrednio z rzutu rożnego zaskakuje Dudulskiego po raz piąty.
27' (0:11) - Sikora z dystansu mocno strzela i piłka po interwencji Dudulskiego wpada do siatki! Kanonada strzelecka NGE trwa!
30' Skarbek staje oko w oko z Dudulskim i przegrywa ten pojedynek!
34' (0:12) - Sikora jest dzisiaj nie do zatrzymania dla defensywy Monterail. Zawodnik z numerem "10" ma trochę miejsca przed polem karnym i uderzeniem w krótki róg zaskakuje Dudulskiego.
35' (0:13) - Czerniak zagrywa do Szlugi, a ten strzałem z dystansu pokonuje bramkarza rywali.
37' (0:14) - Czernankiewicz do Sikory, a ten strzałem przy dalszym słupku, po ziemi pokonuje golkipera Monterail.
38' Strzał z główki Burduna przelatuje obok bramki.
38' (0:15) - Burdun do Sikory i mamy kolejnego gola.
39' (0:16) - Sikora z dystansu i znów Dudulski musi wyciągać piłkę z siatki.

NGE Engineering wygrywa pierwszym mecz w sezonie i to w jakim stylu! Zespół dowodzony przez Wojciecha Burduna rozbił outsidera - 16:0 i tym samym przedostał się w środek ligowej tabeli. KS Monterail ciągle zawodzi i raczej nie wydostanie się ze strefy zaznaczonej kolorem czerwonym do końca sezonu. Następne pary meczowe obu tych ekip to; NG Engineering - JaCierpieDole FC oraz KS Monterail - .