11.01 godz. 21:50, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
14 : 5
( 6 : 0 )
Skład: Kaczmarczyk, Chmiel, Gorazdowski, Najgiebauer, Witt, Dubiel, Święcicki
Skład: Świderski, Szczepański, Sztal, Dziedzic, Monasterski, Rosiecki, Czerwiński
22' Daniel Kaczmarczyk
22' Wojciech Święcicki
27' Wojciech Święcicki
31' Wojciech Święcicki
38' Paweł Gorazdowski
1' Krzysztof Czerwiński
3' Krzysztof Czerwiński
5' Sławomir Rosiecki
9' Kamil Dziedzic
17' Kamil Dziedzic
20' Sławomir Rosiecki
23' Artur Monasterski
28' Sławomir Rosiecki
32' Sławomir Rosiecki
33' Rafał Szczepański
36' Kamil Dziedzic
37' Rafał Szczepański
38' Artur Monasterski
40' Artur Monasterski
Zawodnik meczu: Sławomir Rosiecki (Cztery gole i dwie asysty. Czego chcieć więcej? Obrona Torped może znienawidzić Sławka po tym spotkaniu, podobnie jak Krzysztofa Czerwińskiego, który zanotował aż 5 (!) asyst i ustrzelił dwa gole.)

P.O.M. Kigema pokazała w pierwszej kolejce, że jest mocną drużyną i w tym sezonie ma zamiar bić się o najwyższe cele. Wrocbalowi Bukmacherzy wskazują zespół Rafała Szczepańskiego, jako murowanego faworyta spotkania z FC Lux Torpedą. Czy team Daniela Kaczmarczyka udowodni im, że bardzo się mylili w tych przypuszczeniach? Aby tak się stało defensywa Torped musi w pierwszej kolejności wyłączyć Rosieckiego, Konopackiego i Dziedzica, a więc tercet od hat-tricków. Jeśli do tego ofensywne formacje zdołają storpedować obronę Kigemy może uda się ekipie Kaczmarczyka sprawić sporą niespodziankę.

1' - (1:0) Worek z bramkami rozwiązuje się już w 35 sekundzie - Sławek Rosiecki podaje do Krzysztofa Czerwińskiego, a ten pakuje piłkę do siatki!
3' - (2:0) Lux Torpeda została zaklepana na śmierć przez Rosieckiego i Czerwińskiego. Ponownie Sławek może cieszyć się z asysty, a Krzysztof z gola!
5' - (3:0) Sławkowi znudziło się asystowanie i postanowił sam coś ustrzelić. Jak postanowił, tak uczynił - Rosiecki bez większych trudności pokonuje Marka Chmiela!
7' - Kamil Dziedzic urządził sobie "taniec z piłkarzami" i wymijał obrońców Torpedy jak pachołki na treningu, obracając się z piłką niczym baletnica, a na sam koniec wyłożył futbolówkę jak na patelni Marcinowi Świderskiemu. Czemu ten drugi nie umieścił jej w siatce stojąc metr od słupka nie wie chyba nikt z obecnych osób na balonie.
9' - (4:0) Marcin Świderski w pełni się rehabilituje asystując przy bramce Kamila Dziedzica! Płaski strzał z pola karnego i Chmiel może już tylko schylić się do siatki.
11' - Trwa ostrzał bramki Kigemy, świetnie jednak między słupkami spisuje się Bartek Sztal.
14' - Poklepał sobie Rosiecki z Monasterskim, piątej bramki dla Kigemy mimo to nie oglądamy.
17' - (5:0) Kamil Dziedzic uderza, futbolówka odbija się jeszcze od poprzeczki i ląduje w siatce! To już drugi gol dzisiaj tego zawodnika.
19' - Mielibyśmy hat-trick gdyby tylko Kamil Dziedzic lepiej dołożył nogę i trafił "na pustaka".
20' - (6:0) Trzech zawodników Kigemy kontra Marek Chmiel. To nie mogło się skończyć inaczej jak tylko golem - bramkę strzela Sławek Rosiecki, asystę Krzysztof Czerwiński, a asystę drugiego stopnia Rafał Szczepański.
22' - (6:1) Honor Torped uratowany - Paweł Gorazdowski podaje, a Daniel Kaczmarczyk mocnym uderzeniem nie daje szans Sztalowi!
22' - (6:2) Torpedy się rozkręciły - strzał z dystansu oddaje Wojciech Święcicki, a piłka wpada do siatki przy samym słupeczku!
23' - (7:2) Kigema odpowiada - podanie Czerwińskiego na gola zamienia  Artur Monasterski!
27' - (7:3) Daniel Kaczmarczyk zagrywa do Wojciecha Święcickiego, a ten pięknym strzałem głową pokonuje Sztala!
28' - (8:3) Sławek Rosiecki kompletuje hat-tricka, a dużą zasługę ma w tym Artur Monasterski, który przy tej bramce asystuje!
31' - (8:4) Rzut wolny dla Torped. Do piłki podchodzi Wojciech Święcicki i precyzyjnym uderzeniem pokonuje Sztala!
32' - (9:4) Sławek Rosiecki po raz czwarty wpisuje się na listę strzelców, a asystuje mu Czerwiński!
33' - (10:4) Mamy dwucyfrówkę - Chmiel kapituluje po strzale z woleja w wykonaniu Rafała Szczepańskiego! W roli asystenta ponownie Czerwiński.
36' - (11:4) Rzut wolny dla Kigemy. Świderski do Dziedzica i ponownie mamy piłkę w siatce.
37' - (12:4) Szczepański pokonuje Chmiela wykorzystując podanie od Sławka Rosieckiego.
38' - (13:4) Na listę strzelców wpisuje się Monasterski, który piętą pokonuje Chmiela. Asystuje Czerwiński.
38' - (13:5) Gola dla Lux Torpedy strzela Paweł Gorazdowski.
40' - (14:5) Ostatnią bramkę tego dnia strzela Artur Monasterski.

Jeśli kogoś cieszy widok piłki wpadającej do siatki powinien pojawić się na meczu Kigemy. Ekipa Rafała Szczepańskiego masakruje drugiego rywala i pokazuje, że pozycja lidera nie jest przypadkowa. Kolejny team, z którym przyjdzie się mierzyć Kigemie będzie Czarny Byk. Lux Torpeda postara się natomiast zrehabilitować i storpedować w najbliższą środę FC AmRest.