06.01 godz. 21:50, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adam Rynkowski
6 : 7
( 3 : 1 )
Skład: Zborowski, Ilko, Szyszka, Niedopytalski, Szymonowicz, Wiśniewski, Grodzki, Sobański, Koksztys, Harasym
Skład: Kaczmarczyk, Chmiel, Cholewa, Śliz, Witt, Dubiel
14' Kamil Szymonowicz
23' Wojciech Koksztys (Rzut karny)
24' Hubert Harasym
26' Kamil Szymonowicz
29' Kamil Szymonowicz
39' Wojciech Koksztys
40' Kamil Szymonowicz
10' Jacek Śliz
13' Damian Dubiel
20' Daniel Kaczmarczyk
27' Paweł Cholewa
35' Daniel Kaczmarczyk
40' Damian Dubiel
Zawodnik meczu: Łukasz Zborowski (Świetna postawa między słupkami bramkarza Koksztysu. Wpuścił co prawda 6 goli, kilkukrotnie jednak doskonale interweniował, ratując swój zespół przed stratą bramki, co ostatecznie miało ogromne znaczenie w kontekście ugranych 3 punktów.)
Po przerwie do Wrocbalu wraca FC Lux Torpeda, która w I edycji ligi Wrocbal OFC zajęła ósme miejsce w grupie A. Zespół Łukasza Kaczmarczyka w dużej mierze złożony jest z zawodników grającego na Kuźnikach Braku Sponsora, m. in. Pawła Gorazdowskiego i Michała Grobelnego, którzy w sezonie Zima 2014/2015 ustrzelili łącznie 21 bramek. Defensywa debiutanta powinna mieć oko na tę dwójkę, a także na najlepszego strzelca Torped z I edycji Wrocbal OFC - zdobywcy 15 goli Daniela Kaczmarczyka. O formie strzeleckiej ekipy FC Koksztys na chwilę obecną za wiele nie wiemy. Czy któryś z graczy Złotych Lwów pozytywnie nas zaskoczy? Przekonamy się już za chwilę!

4' - Ofiarna interwencja Łukasza Zborowskiego po strzale Damiana Dubiela.
9' - Bardzo ładne uderzenie w wykonananiu Wojtka Koksztysa - piłka leci pod samą poprzeczkę, czujny jest jednak Marek Chmiel, który paruje ją nad bramką. Mamy jedynie rzut rożny dla Torped.
10' - (1:0) Wynik spotkania otwiera Jacek Śliz!
13' - (2:0) Torpedy podwyższają na 2:0 - robi co może napastnik Hubert Harasym na leżąco starając się ratować swój zespół, wybijając piłkę z linii bramkowej, Damian Dubiel w końcu daje jednak radę umieścić piłkę w siatce z najbliższej odległości!
14' - (2:1) FC Koksztys łapie kontakt! Marka Chmiela pokonuje Kamil Szymonowicz!
18' - Kąśliwy strzał Daniela Kaczmarczyka i fantastyczna parada Łukasza Zborowskiego!
20' - (3:1) Arbiter Rynkowski za faul dyktuje rzut wolny dla Lux Torpedy. Do piłki podchodzi Daniel Kaczmarczyk i pewnym strzałem pokonuje Łukasza Zborowskiego!
22' - (3:2) Rzut karny dla FC Koksztys za faul golkipera Chmiela. Do piłki podchodzi Wojciech Koksztys i pewnym strzałem umieszcza ją w siatce!
24' - (3:3) Sam na sam z bramkarzem wychodzi Hubert Harasym i sprytnym strzałem między nogami goalkeepera doprowadza do wyrównania.
26' - (3:4) Michał Sobański zagrywa z rzutu wolnego do Kamila Szymonowicza, a ten precyzyjnym uderzeniem obok muru zdobywa prowadzenie dla swojej ekipy.
27' - (4:4) Błyskawiczna odpowiedź Lux Torpedy i za sprawą Pawła Cholewy ponownie mamy remis!
29' - To powinien być gol dla debiutanta, lecz po dograniu Huberta Harasyma w piłkę nie trafia Kamil Grodzki.
29' - (4:5) Z najbliższej odległości do pustej bramki trafia Kamil Szymonowicz, który tym samym kompletuje hat-tricka.
31' - Bramki wyrównującej szukają gracze Jacka Śliza, lecz dobrze spisuje się defensywa kierowana przez Łukasza Zborowskiego.
33' - Najpierw starcie z bramkarzem przegrywa Jacek Śliz, a po chwili po jego uderzeniu piłkę z linii bramkowej wybija obrońca FC Koksztys.
35' - (5:5) Z rzutu wolnego uderza Daniel Kaczmarczyk i po delikatnym rykoszecie futbolówka wpada do bramki! Ponownie mamy remis!
37' - Kąśliwie, lecz minimalnie niecelnie z dystansu uderza Wojciech Koksztys. Do szczęścia zabrakło około 5 centymetrów!
39' - Kapitalna interwencja Łukasza Zborowskiego, który efektownie broni uderzenie z woleja Daniela Kaczmarczyka!
39' - (5:6) Radość w obozie debiutanta, który na minutę przed końcem wychodzi na prowadzenie! Autorem gola Wojciech Koksztys!
40' - (5:7) Mamy po meczu! "Rozklepana" defensywa "Torped" i po dograniu Huberta Harasyma bramkę zdobywa Kamil Szymonowicz.
40' - (6:7) W ostatniej akcji meczu za sprawą Damiana Dubiela Lux Torpeda zmniejsza dystans do rywala.

Niezwykle emocjonujące i zacięte spotkanie kończy się minimalną wygraną debiutanta. W najbliższej kolejce FC Koksztys powalczy o punkty z Bratem Albertem, Lux Torpeda natomiast spróbuje storpedować wicelidera - P.O.M. Kigema.